Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

foto - vystaveni

Vše ostatní ohledně fungování serveru auktiva.cz

foto - vystaveni

Příspěvekod jagarodo » 20 srp 2011 04:45

Dobry den, rada bych vystavovala :) ale mam problem s foto :( nenacita mi foto pri zobrazovani prodeje. Vzdy mi to hlasi, ze mam velky rozmer. Foto se neupravi a tim ani nenacte. Zkousela jsem zmeny a mem fotoaparatu a take velikost foto v PC. uz si nevim rady :( Muze mi nekdo zkusenejsi poradit, co mam udelat ? jak na to jit :) Dekuji za rady :)
jagarodo


 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 čer 2011 22:37

Re: foto - vystaveni

Příspěvekod auktiva » 20 srp 2011 08:07

Dobrý den, jak velké ty fotky jsou?
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: foto - vystaveni

Příspěvekod Vratislav16 » 20 srp 2011 08:39

jagarodo= Z FOTOAPARÁRU máte fotku minimálně přes 1 Mega (to je právě ten problém, že každý se honí za mnohapixlovými fotoaparáty :mrgreen: ). Buď si nastavíte fotoaparát na méně ( auktiva povoluje zveřejnění do 400kB), NEBO SI STÁHNĚTE ZE= http://www.slunečnice.cz programek na úpravu "fotek" (je zdarma :!: ) =PHOTO FILTER. jÁ JEN SKENUJI a pak foto(scan) ořežu tím PHOTO FILTREM. Zajděte si do fotoprodejny,neb V Kopřivnici do FOTO MORAVA = tam Vám poradí= pokud jde seřídit
Váš fotoaparát na meně než 400kB (to povoluje AUKTIVA)
Naposledy upravil Vratislav16 dne 20 srp 2011 15:56, celkově upraveno 1
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: foto - vystaveni

Příspěvekod jagarodo » 20 srp 2011 11:59

Dobry den,

Dekuji za odpovedi ! :)

no foto u suknicky, ktere mi nejde nahrat je o velikosti 1.21 MB. ale zkousela jsem dat jine foto o 510 KB. a take mi to nevzalo. Priznam se, ze jsem se uz nepokousela vlozit foto, mensich rozmeru, ale urcite se pokusim s tim neco delat. Nejak se v tom moc nevyznam :( ale aparat mam nastaveny, asi dobre ? :) a jedno foto mi udela 250 MB a druhe uz je treba 510 MB. to bude asi delat to automaticke formovani aparatu.
jagarodo


 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 čer 2011 22:37

Re: foto - vystaveni

Příspěvekod auktiva » 20 srp 2011 15:17

Limit na fotografii je napsaní u vkládání a je 400kB, pokusíme se ho zvýšit
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: foto - vystaveni

Příspěvekod jagarodo » 21 srp 2011 04:34

Dobry den,

dekuji Vam vsem za rychle odpovedi. Naucim se delat mensi fota :) zpocatku jsem nevedela pochopit, proc jednu fotku vezme a druhou ne a tak dekuji za natrknuti :))
preji hezky vikend js
jagarodo


 
Příspěvky: 3
Registrován: 26 čer 2011 22:37

Re: foto - vystaveni

Příspěvekod vpdiablo » 22 srp 2011 17:05

jagarodo píše:Dobry den,

dekuji Vam vsem za rychle odpovedi. Naucim se delat mensi fota :) zpocatku jsem nevedela pochopit, proc jednu fotku vezme a druhou ne a tak dekuji za natrknuti :))
preji hezky vikend js

Jakýkoliv free programek na prohlížení a základní úpravu fotografií vám s tímto pomůže, zkuste Fast Stone Image Viewer(je česky), irfan View, Xn View nebo jiné, nejdříve fotografii ořízněte, aby byl prodávaný předmět na co největší ploše, a potom upravte velikost (rozměrovou), normálně stačí kolem 800x600 pixelů pro větší a detailnější foto můžete použít rozměry kolem 1024x768 pixelů, při resize(změně velikosti) nezadávejte pevnou velikost,ale měňte v procentech se zachováním poměrů stran, pokud i tak nebude výsledek pod 400kB, můžete pro .jpg soubor zvýšit kompresi a tím zmenšit jeho velikost na požadovanou úroveň.
Takto z popisu to vypadá složitě, ale vězte že je to velmi jednoduché, intuitivní a během chvilky to zvládnete tak že to brzy budete dělat i poslepu, prvně jmenovaný program je asi tak nejlepší co se týká přehlednosti a jednoduchosti ovládání, vše ale záleží na vás co přesně bude vyhovovat vám.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron