Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Žádosti o nové kategorie a rozčlenění

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod Vratislav16 » 02 pro 2011 11:49

Z diskuse sotouse nikdo totiž nepochopí, že je to nick. Dobře teda=== PROČ TEDA SI NEDÁTE U SVÝCH AUKCÍ VELKOU REKLAMU= U MNE NAKOUPÍTE 10 x LEVNĚJI NEŽ U " HEKTORA " a každý pozná rozdíl a je to vyřešeno :?: :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 02 pro 2011 12:30

Kam? Do textu aukci, ktere stejne nikdo neotevira, protoze nema naladu se probirat bordelem okolo, ktery sem dotycny nahazel, aby nasel neco co ho treba zaujme? Ale to nereste, je to jen mlaceni prazdne slamy dokola. Nektere kategorie jsou proste nepouzitelne diky jedincum co zneuzivaji prijemneho prostredi Auktivy - pokud s tim admini budou chtit neco delat, bude to fajn, pokud ne, modelari to taky preziji a proste budou chodit jinam.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod auktiva » 02 pro 2011 12:45

Plány máme, ale myslíme si že poplatky za vystavení to neřeší. Na aukru je také spousta smetí i přes vysoké poplatky.

Jedna věc by mohlo být přímé hodnocení aukcí, kdy by mohl každý rozhodnout, která položka je pro něj zajímavá, druhý způsopb by bylo hodnocení přímo prodejce. Aukce by pak šly filtorvat i podle tohoto parametru.

Další co nás napadlo je filtrování podle počtu opakování.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 02 pro 2011 13:22

Drzim palce, at se zadari a najde funkcni reseni, ktere navic nepujde snadno zneuzit - at uz ze strany kohokoliv :-). Treba tak, ze hodnotit budou moci jen uzivatele s overenou adresou?

Dalsi alternativou muze byt uzivatelsky black list na prodejce, at uz z jakehokoliv duvodu.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod vpdiablo » 02 pro 2011 18:30

auktiva píše:Plány máme, ..... Další co nás napadlo je filtrování podle počtu opakování.

Filtrování podle počtu opakování by bylo super, zvláště pokud by bylo automaticky v základním řazení posunutí opakovaných aukcí dozadu za ostatní a to čím více opakování, tím více vzadu.
Slibně vypadajici možnost jak přesunout předražené věci dozadu.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 03 pro 2011 12:56

vpdiablo píše:...čím více opakování, tím více vzadu.
Slibně vypadajici možnost jak přesunout předražené věci dozadu.


Opakovana aukce nutne neznamena predrazena aukce. Napriklad v pripade prodejcu novych veci, ktere jsou nabizeny za kup ted a je jich dost... zabije to potom tuhle zajimavou funkci.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod auktiva » 03 pro 2011 14:38

ono to nemusi byt prave jen podle poctu opakovani. Da se vytvaret nejaky index popularity kuprikladu podle hodnoceni uzivatelu, poctu navstev,...
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod vpdiablo » 03 pro 2011 17:16

www.pojezdy.eu píše:
vpdiablo píše:...čím více opakování, tím více vzadu.
Slibně vypadajici možnost jak přesunout předražené věci dozadu.

Opakovana aukce nutne neznamena predrazena aukce. Napriklad v pripade prodejcu novych veci, ktere jsou nabizeny za kup ted a je jich dost... zabije to potom tuhle zajimavou funkci.

Samozřejmě jsem to zjednodušil, zaujala mě ta jednoduchost a to že to není vůbec špatný nápad, ale pochopil jsem, myslím správně že by bylo sledováno více parametrů ne jen jeden, je samozřejmé že spousta předmětů se bude určitý čas spíše opakovat, ale kombinace třeba 3 vlastností, kde nejvyšší váha dejme tomu 40% by byla na počtu opakování a pak dalších 40% by byl index zobrazení aukce třeba a 20% by pak bylo např hodnocení uživatele. nebo jiné parametry. Prostě je to možnost s tím něco udělat, a hlavně je potřeba říci, že ji nelze udělat pro všechny kategorie stejnou nebo stejně nastavenou, případně pro některé kategore třeba nemusí být potřeba.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod AVL68 » 03 pro 2011 23:41

auktiva píše:Plány máme, ale myslíme si že poplatky za vystavení to neřeší. Na aukru je také spousta smetí i přes vysoké poplatky.

Jedna věc by mohlo být přímé hodnocení aukcí, kdy by mohl každý rozhodnout, která položka je pro něj zajímavá,
druhý způsopb by bylo hodnocení přímo prodejce.
Aukce by pak šly filtorvat i podle tohoto parametru.
Další co nás napadlo je filtrování podle počtu opakování.

Ano, tudy cesta vede! Ne poplatky. I když zpoplatnit páté (desáte,dvacáté) a další automatické zopakování, by snad uškodit Auktivě nemuselo. ;)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod sotous » 18 pro 2011 22:41

Tak kdy s tím něco uděláte? Možná by šlo udělat nagativní filtr u zobazení auckí - např. "vybrat" - "vše kromě d...l "
sotous


 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2011 22:05

PředchozíDalší

Zpět na Nové kategorie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron