Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Žádosti o nové kategorie a rozčlenění

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod auktiva » 18 lis 2011 23:49

My s těmi vnořenými kategoriemi něco uděláme
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod sotous » 01 pro 2011 22:15

Zdarec chci se zeptat zda budete zavádět nějaké poplatky, ktrré by byly potřeba jako sůl v některých kategoriiích, viz žel.modelářství jakýsi Hektor zapleveluje server/ nejen tento/ totálně nesmyslnými cenami - až o 1000% oproti tržním cenám , samozřejmě skoro nic neprodá , ale takto sem nkdo chodit nebude prokousávat se jestli náhodou tam není něco jiného. Sám bych tu něco nabídl ale takto neee, jinak bych Auktivu hodnotil celkově kladně...
sotous


 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2011 22:05

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod Vratislav16 » 01 pro 2011 22:24

Proč neuvedete konkrétní nick.Pokud se nepletu= on se již řešil před 2roky na ODKLEPNUTO a nikdo s ním nehnul. Nyní mně sdělte = kolik je sběratelů železniční tematiky,jež zde chodí se koukat ? ( modely ,pohlednice, atd) :lol: :?:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod sotous » 01 pro 2011 22:31

to já nevím kolik sem chodí koukat , ale Auktiva je na aukro forech hodně doporučovaná , tak snad auktiva chce nějaký pohyb a má se hlavně prodávat, ovšem tudy cesta nevede...
sotous


 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2011 22:05

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod Vratislav16 » 01 pro 2011 22:33

sotous= mudrujete o něčem a o ničem . Zde se také prodává.... stačí se jen podívat na= http://www.auktiva.cz/aukce-s-prihozy/?goto=1
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod sotous » 01 pro 2011 22:55

No tak dobrá, přihlásil jsem se , zjistil jsem že v mém oboru z výše uvedených důvodů pšenka nekvete, tzn nebudu prodávat ani sem chodit, jen jsem chtěl říci že toto udělá každý kdo sem vstoupí/ myslím ted samořejmě žel.mod./
tak sbohem...
sotous


 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 pro 2011 22:05

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod Vratislav16 » 02 pro 2011 08:39

sotous= jste jako malý kluk. Právě jako prodejci by Vám asi pšenka kvetla. KOnkurencí a levným Vaším zbožím byste "protivníka udolal" . To máte jako u 2 kamenných obchodů,kupující si zpravidla vyberou jen jeden.PRÁVĚ MNE ŠTVE, ŽE VY "ŽELEZNIČÁŘI" KYDÁTE HNŮJ NA CELOU AUKTIVU :!: To,že asi v sekci MODELÁŘSTVÍ NENÍ NĚCO V POŘÁDKU BY ASI MĚLI ŘEŠIT ADMINI.JE TO MIMO MŮJ OBOR A BYLO JIŽ HODNĚ STÍŽNOSTÍ.TAK KONEČNĚ PÁNOVÉ A DÁMY SDĚLTE KONKRÉTNĚ O KOHO SE JEDNÁ(já to tuším !) odkryjte "karty"a co navrhujete. ALE UPOZURŇUJI ,ŽE PROBLÉMEM 1 PRODEJCE NEMŮŽEME "VÁLCOVAT" CELOU AUKTIVU :!: :pivo:
Jeden prodejce-kupec není obrázek celé auktivy. Ten kdo chodí na př. na elektroniku= NECHODÍ NA ŽELEZNIČNÍ MODELY. Nic ve zlém a mějte se fajn. Je vidět, že zde mnozí hledají POŘÁD jen ten " klondajk".............ale osobně u mne za výsledkem je tvrdá práce :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 02 pro 2011 11:07

Vratislav16 píše:Proč neuvedete konkrétní nick.Pokud se nepletu= on se již řešil před 2roky na ODKLEPNUTO a nikdo s ním nehnul. Nyní mně sdělte = kolik je sběratelů železniční tematiky,jež zde chodí se koukat ? ( modely ,pohlednice, atd) :lol: :?:


Vratislav16 píše:To,že asi v sekci MODELÁŘSTVÍ NENÍ NĚCO V POŘÁDKU BY ASI MĚLI ŘEŠIT ADMINI.JE TO MIMO MŮJ OBOR A BYLO JIŽ HODNĚ STÍŽNOSTÍ.TAK KONEČNĚ PÁNOVÉ A DÁMY SDĚLTE KONKRÉTNĚ O KOHO SE JEDNÁ(já to tuším !)


Vzdyt tam nick mate jasne uveden... a nejen zde. A ano, meli by to resit admini, pokud maji zajem i o kupujici z tohoto oboru.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod Vratislav16 » 02 pro 2011 11:18

To jste teda alibista= proč teda neuvedete ten nick Vy(http://www.pojezdy.eu + sotous ) ??????? V tomto vlákně o něm zmínka není. Toto píši jen proto, že Váš problém se "možná" týká celé auktivy, nebo jen několika jedinců ,jež spolu soupeří :lol: :lol: :lol: Jinak to řeknu= vadí mně způsob== KDYŽ NĚKDO ŘEKNE, ŽE CELÉ MĚSTO JE ŠPATNÉ, KDYŽ V TOM MĚSTĚ JE ŠPATNÝ 1 ČLOVĚK a kritizující neuvede který :!: ( to berte jako přirovnání)
To mne ale zakladatel tohoto vlákna "odstřelí", neb se zde odbočilo od tématu = ROZČLENĚNÍ. ZA TO SE OMLOUVÁM.JE TO JEN MÁ REAKCE na diskusi zde.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Modelářství - ROZČLENĚNÍ - doplnující návrh

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 02 pro 2011 11:30

sotous píše:...jakýsi Hektor zapleveluje server/ nejen tento/ ...


Pane Vratislav, prosim, prectete si vlakna na ktera reagujete dukladne, drive nez budete ostatni nazyvat alibisty. Zejmena kdyz tento nick HEKTOR je tu zminovan na kazdem rohu.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Nové kategorie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron