Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Vinyly

Žádosti o nové kategorie a rozčlenění

Vinyly

Příspěvekod Suchac1 » 30 pro 2011 19:42

dobrý den, dnes jsem se zaregistroval a chtěl vystavit nějaké desky, chybí tam dle mého názoru kategorie hc/punk, grind.
Celé to dělení vinylů by chtělo předělat, na Aukro jsme naléhali od začátku snad tři roky a pak jsme to vzdali... Vy byste to mohli dotáhnout do detailu!
Berte v potaz, že jediné desky které se opravdu ve větší míře prodávají, jsou desky rockové.
Můj návrh pro začátek:
1 - smazat kolonku metal (je tam nesmyslně, patří to pod rock)
2 - pod kategorii Rock vytvořit podkategorie
-zahraniční interpreti
-česko/slovenští interpreti (důležité je nechat tam interpreti, ne jen rock, nebo desky - to aby desky našich kapel zůstávali v této kategorii, ikdyž jsou vydané venku..))
3 - pod podkategorii zahraniční udělat dělení na:
black
death
hard & heavy
hc/punk, grind
thrash
ostatní
4 - pod podkategorii česko/slovensko udělat dělení na:
alternativa, underground
hc/punk, grind
metal
rock, pop - rock
1960 - 1989
ostatní

5 - do kategorie rap, hip hop vložit podkategorie opět zahraniční a česko/slovenský
6 - to samé do kategorie pop
7 - no a nakonec je dost diskutabilní nechávat tam kategorie 60, 70, 80 - co tím vlastně autor myslí??? Vždyť všechny desky se dají zařadit do těch ostatních kategorií...

Je mi jasné, že je to tak nějak okopírované z Aukra - nic proti, pokud budete ale jen kopírovat a nebudete vylepšovat a zdokonalovat - což je asi jediná věc, ve vašem případě, která může přitáhnout lidi, tak to tady dopadne jako u všech podobných pokusů udělat alternativu k vydřidušskému Aukru.
Je třeba sem dostat velké prodejce, za nimi půjdou i kupující!
Přeji vám i nám, aby se tento portál stal důstojnou alternativou k Aukru!
Sucháč
Suchac1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 pro 2011 09:03

Re: Vinyly

Příspěvekod Krylias » 30 pro 2011 21:48

Super - ďalší predajca z AUKRA :pivo:
AUKTIVA 100% vyjde týmto požiadavkám v ústrety = nie je ako IGNORUJÚCE AUKRO :!: :!: :!:
Kedysi tu neboli vinyly podelené nijak :arrow: Hudba - CD a desky
Zakrátko to bolo podelené aspoň do dnešnej podoby.Prečo by sa teda nemohol podeliť aj ROCK podľa tohto prehľadu i keď ja som viac vyznávač FOLK-u 8-)

PéeF 2012 všetkým !
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Vinyly

Příspěvekod Suchac1 » 30 pro 2011 22:08

Nic proti folku a ostatním žánrům (sám mám mnoho z toho rád), ale rockové desky v prodejích ty ostatní mnohonásobně válcůjí.
Klidně podělit i Folk a Country mezi zahraniční a česko/slovenské! Jedině krok správným směrem!
A co vy Slováci, kde jsou všechny vaše staré desky? Na slovenském aukru není skoro nic... Všici z naši druhé půlky vlasti všechny nepotřebné vinyly sem!!!! ;)
Suchac1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 pro 2011 09:03

Re: Vinyly

Příspěvekod auktiva » 31 pro 2011 00:43

dobrý večer,
podíváme se na to a kategorie vytvoříme.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Vinyly

Příspěvekod Krylias » 31 pro 2011 03:21

Suchac1 píše:Nic proti folku a ostatním žánrům (sám mám mnoho z toho rád), ale rockové desky v prodejích ty ostatní mnohonásobně válcůjí.
Klidně podělit i Folk a Country mezi zahraniční a česko/slovenské! Jedině krok správným směrem!
A co vy Slováci, kde jsou všechny vaše staré desky? Na slovenském aukru není skoro nic... Všici z naši druhé půlky vlasti všechny nepotřebné vinyly sem!!!! ;)

Slovenské AUKRO je mŕtve už dlhé roky (od jeho spustenia) - je tam momentálne jeden predajca ako tak schopných vinylov.Vinyly kupujem z iných SK vinyl shopov.
Čo sa týka kategórie FOLK-u - nie ten netreba deliť ;)
Ale už sme spolu aj obchodovali - kupovali ste odo mňa exil FOLK 8-)
O ten mám najväčší záujem aj ja...
PF 2012 a vďaka aj za pozitívne vyjadrenie AUKTIVY - nech sa teda podelí iba ROCK scéna keď je o ňu najväčší záujem a ja zdravím Zruč nad Sázavou :drink:
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: Vinyly

Příspěvekod auktiva » 01 led 2012 23:41

Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Vinyly

Příspěvekod Suchac1 » 02 led 2012 18:28

- ještě zrušit tu kategorii metal - když už je to pod tím rockem - je to tam teď dvakrát (možná by nebylo od věci napsat ještě za "death, black a thrash" slovíčko metal (moje chyba, měl jsem to napsat rovnou)
- a ještě bych zrušil úplně zbytečnou kategorii singly - stejně to každý dává pod určité žánry
- no a určitě ještě podělte na česko/slovenské a zahraniční interprety kategorii pop, pokud se to trochu rozjede, tak tady je taky dost desek
- název hlavní kategorie "Desky" změnit na "Vinyly", nebo alespoň pokud byste se chtěli odlišit od Aukra, tak na "Gramodesky"

měl bych ještě spoustu nápadů, ale zas nechci otravovat, když tu je skoro pusto, ale zas na druhou stranu, čím lépe podělené kategorie, tím určitě větší zájem lidí..

Díky moc za ochotu! Ono pak když přijde nový kupující a vidí že je to přehledné a jasné, tak se určitě rád vrátí. Platí to i pro nové prodejce a to ve všech kategoriiích, ne jen v muzice.
Kéž by se to tu rozjelo!!!
Suchac1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 30 pro 2011 09:03

Re: Vinyly

Příspěvekod auktiva » 02 led 2012 18:53

Dokud nebude prázdná tak ji zrušit nemůžeme, uakážeme přidávat nové a až se vyprázdní tak ji zrušíme
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Nové kategorie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron