Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

doplnit kategorie

Žádosti o nové kategorie a rozčlenění

doplnit kategorie

Příspěvekod Orfeld-64 » 08 zář 2015 16:02

Dobrý den, všechny přátelsky zdravím a jsem rád, že jsem Auktivu objevil.
Navrhuji, aby byly u kategorie Knihy a časopisy doplněny podkategorie: vedle Jazykovědy by měla být rovněž Literární historie, teorie a kritika. Jazykověda se asi tady objeví velmi zřídka, protože to jsou odborné knížky o teorii jazyků, vývoji jazyka. apod. Mnohem častěji jsou portréty spisovatelů, rozhovory s nimi, literární vývoj, výbory z recenzí (= kritiky) známých kritiků a publicistů apod. Také mi chybí Literatura faktu či non-fiction, místopis, divadelní texty -. scénáře.
Oceňuji vaši rubriku exilová a samizdatová literatura, ale pod tím bych chápal knížky vydané v zahraničí v časech, kdy v tuzemsku vycházet nemohly (68 Publishers manželů Škvoreckých, Konfrontace ve Švýcarsku, Index v Německu aj,- tedy ne čtení o Krejčířovi - to není žádný emigrant prchající před zlobou diktátorského režimu, ale zločinec skrývající se před spravedlností. Vím, že záleží na tom, pod kterou rubriku prodávající svoje zboží vloží. Jen to ukazuje, jak se rychle zapomíná a nebo možná, jak mnozí nerozumí minulosti své země. Ještě jsem se chtěl zeptat, kde bych našel informace,. jak si zařídit, abych mohlk nabízet prodej přes PayPal - či k tomu není zapotřebí vůbec ničeho? Díky Ludvík Havel - Orfeld-64
Orfeld-64


 
Příspěvky: 1
Registrován: 16 srp 2015 21:41

Re: doplnit kategorie

Příspěvekod jiri88 » 10 zář 2015 13:40

Dobrý den, vítám Vás na Auktivě a přeji hodně úspěšných prodejů a spokojených kupujících.
Nechci se vyjadřovat ke kategorizaci literatury (k tomu je třeba obrátit se na adminy), ale k dotazu ohledně PayPal. K prodávání zde nic takového nepotřebujete, stačí mít účet někde v bance, jehož číslo buď zveřejníte v aukci nebo sdělíte výherci.
P.S.: Čtení o Krejčířovi jako kategorie exilová literatura je pěkný vtip :D .
jiri88


 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 srp 2012 20:37


Zpět na Nové kategorie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron