Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

filtrování aukcí

Potřebujete pomoci, poradit,..? Nebojte se zeptat.

filtrování aukcí

Příspěvekod martinwolf » 11 bře 2019 12:06

Dobrý den. Poraďte prosím jak filtrovat aukce dle zájmu – uvedu příklad: sběratelství-filatelie-známky-evropa-evropa ostatní- španělsko a nyní chci prohlížet jen aukce ** čistých známek, ten ostatní plevel mě nezajímá. Jde to zde vůbec takto filtrovat aukce? Já na to nepřišel a ani mě to nic nenabízí. Na zahraničních aukčních portálech typu Ebay to většinou jde. Ještě mě zarazilo umístění známek Španělska v sekci evropa ostatní. Přitom Španělsko má své zařazení, kde však skoro nic není. Kdo toto podivné zařazení nezná tak odejde s tím že se zde skoro nic nenabízí. Je to špatný aukční portál, sice prý zadarmo ale je to bída.
martinwolf


 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2019 12:54

Re: filtrování aukcí

Příspěvekod pravda2 » 12 bře 2019 20:09

NAPIŠTE TUTO PROSBU PŘES "KONTAKT"! JIŽ JSEM PROVOZOVATELE NĚKOLIKRÁT ŽÁDAL, ABY U FILATELIE ZMĚNIL ZAKLADNÍ ROZDĚLENÍ A TO: NA ZNÁMKY ČISTÉ-NEPOUŽTÉ A RAZÍTKOVANÉ-POUŽITÉ. BOHUŽEL MARNĚ - TADY TO ZŘEJMĚ NIKOMU NEVADÍ. Prodává se tu spousta známek, ale na kupující se nemyslí. Určitě by to bylo k prospěchu věci. Tak jak je to zmatečné, lze poděkovat jednomu odborníkovi!!!!!!!!!
pravda2


 
Příspěvky: 52
Registrován: 05 kvě 2010 07:38


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron