Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

ADMINI ODPOVĚZTE

Potřebujete pomoci, poradit,..? Nebojte se zeptat.

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod Next-Brno » 21 črc 2011 21:39

Fakt jsem nevěděla o jakém tlačítku je řeč.
Už jsem to našla-no to je teda věc-bomba,super.Líbí se mi tu.
Registrovala jsem se teprve včera a poslala peníze na ověření adresy.Mám stejnou banku,takže čekám teď na dopis-nevíte náhodou,kdy cca přijde?Je to tak do 14 dnů?
Next-Brno


 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 črc 2011 14:19

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod auktiva » 21 črc 2011 21:41

Dopis Vám byl dnes odeslán, tedy dle pošty - zítrá či počátkem příštího týdne
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod Next-Brno » 21 črc 2011 23:27

Děkuji. :)Ještě dotázek.V průběhu cca3 měsíců se budu stěhovat,takže zase bude nutné ověření za 48kč?
Next-Brno


 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 črc 2011 14:19

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod Vratislav16 » 22 črc 2011 07:21

Next-Brno== nic ve zlém. Než bylo zavedeno ověření, byli jsme zde skoro rok bez ověření. Vy se do všeho vrháte "bezhlavě".Proštudujte si zde také obchodní podmínky a další materiály. !Admini =kdo platí jejich drahý čas=myslíte na to :?:
Já jako obyčejný uživatel bych byl pro abyste si nové ověření opět zaplatila= neb AUKTIVA bude mít výdaje = poštovné,drahý čas s Váma,atd. Vždyť jste věděla,že se budete stěhovat :!:Do stěhování jste mohla být bez ověření :!: Doporučoval bych další Vaše kroky trochu více rozmyslet. A více si také rozmyslete,než něco zase plácnete do "éteru"== vzkazuje Vám uživatel z Beskyd :!: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod auktiva » 22 črc 2011 08:03

Poplatek je tu i od toho, abychom na Vás měli nějaké bankovní spojení (lepší než adresa). Znovuověření budeme muset ještě promyslet
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod Next-Brno » 22 črc 2011 10:43

Vratislav16-toto vlákno má název admini odpovězte.
Můj dotaz tedy patřil jim,nikoli Vám.Avšak vrháte se poradit,aniž bych Vás oslovila,myslím že si hrajete na admina,nebo věříte,že ho z Vás udělají.Jste tu dlouho,to Vám však nedává oprávnění napadat nováčky a kritizovat.
Věřím,že ověření uživatelé mají co se prodeje týče větší šanci na prodej,proto jsem se registrovala,působí to věrohodně.To,že se budu stěhovat(a lidé se stěhují),jsem však nikde v podmínkách nenašla - jak je to s ověřovací adresou-či s poplatkem.Pokud jste věděl,kde najdu odpověď,měl jste mne nasměrovat!
Máte-li dojem,že mi jde o 48kč,pak zase plácáte vy.

Na Aukru se platí vše,to víme oba.To,že tam některé věci nefungují tak jak mají a lidi nadávají,za co vlastně platí poplatky,mám z vašeho příspěvku pocit,že jste jeden z nich kdo vykřikuje.Ale tady zase pějete jinou píseň - aby jste se samou chválou nerozplynul!!!
Proto nechápu,když jste tady tak dlouho spokojený ,proč prodáváte stále na Aukru? Samozřejmě si můžete prodávat kde chcete,taktéž se já mohu zeptat co mě zajímá bez vašeho svolení!

Bylo by dobré vlákno :admini odpovězte rozkliknout a přečíst si na co se lidé ptají,zda tam nenajdete odpověď od auktiva na něco co hledáte.
Budete-li Vy zase bezmyšlenkovitě odpovídat v každém vlákně komukoli,pak se to tu zanese zbytečnými arogantními příspěvky bez odpovědi a nováčci budou muset zakládat další a další vlákna,byť by měli dotaz stejný.

Takže nic ve zlém,ale až si budu chtít s Vámi povídat,pozvu Vás do kecárny!
Next-Brno


 
Příspěvky: 8
Registrován: 20 črc 2011 14:19

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod AVL68 » 22 črc 2011 12:27

Next-Brno píše:Děkuji. :)Ještě dotázek.V průběhu cca3 měsíců se budu stěhovat,takže zase bude nutné ověření za 48kč?


Můžu-li se k tomu vyjádřit já, tak pokud zůstane stejné číslo účtu spojené s vaší osobou, pak nové ověření by nemuselo být třeba. Adresu si opravíte ve svém profilu. Při změně obojího, je vhodnost nového ověření víc opodstatněná (za poplatek 48Kč).

A jen tak na okraj. Není otázka o nové registraci od Next-Brno jen akademická? Když si u svého již ověřeného profilu po čase změním adresu a při obchodech budu používat jiné číslo účtu, zareaguje na to Auktiva?
Naposledy upravil AVL68 dne 22 črc 2011 12:30, celkově upraveno 1
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod auktiva » 22 črc 2011 12:29

Jde o to jakým způsobem to budete dělat. Ale ano, současná verze systému k tomu přistupuje dost vlažně, příští verze to bude hlídat poctivěji.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod Intell.Net » 23 črc 2011 19:55

jestli bychom mohli přilít trochu do mlýna, tak my bychom byli i pro zavedení nějakého malého rozumného poplatku i za vystavení aukce. Aby se tady z toho pak nestalo smetiště bordelu za pár korun, kdy to všichni dají vystavit na 14 dní a dají opakovat 30 x. Jak to pak asi dopadne?
Intell.Net


 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 čer 2011 12:38

Re: ADMINI ODPOVĚZTE

Příspěvekod Vratislav16 » 23 črc 2011 20:27

Intell= nic proti Vám.... ještě jste nic neprodal :lol: Na něco podobného " umírá" odklep, ale tam bylo i jiné pozadí.Jsem spíš pro poplatky ( rabat pro serwer) z prodeje aukcí. :!:.... toto odpověděli admini v jiném vlákně :lol:= Poplatek za vystavení rozhodně neplánujeme. :!:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron