Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Strukturování fora

Potřebujete pomoci, poradit,..? Nebojte se zeptat.

Re: Strukturování fora

Příspěvekod auktiva » 17 lis 2011 17:17

Ale jinak červenou ikonku indikující nový příspěvek máte hned před názvem diskuse. Můžeme ji udělat červenější pokud není dostatečně vidět
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Strukturování fora

Příspěvekod biggles » 17 lis 2011 17:22

To ano, ale když najedete do diskuze (základní panel), tak že v některém z vláken třeba zrovna v tomto PORADNA zjistíte, že je tam něco nového až si ji rozkliknete.....
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Strukturování fora

Příspěvekod biggles » 17 lis 2011 17:23

U toho vlnícího textu dejte malý nápis NOVÝ a je to :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Strukturování fora

Příspěvekod auktiva » 17 lis 2011 17:35

biggles píše:To ano, ale když najedete do diskuze (základní panel), tak že v některém z vláken třeba zrovna v tomto PORADNA zjistíte, že je tam něco nového až si ji rozkliknete.....


My tedy vidíme nové příspěvky i v zobrazení diskusí.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Strukturování fora

Příspěvekod biggles » 17 lis 2011 17:45

Chtělo by to udělat takhle: Najedu do fóra, základního panelu, vidím všechny témata . mě třeba zajímá KECÁRNA. V tom základním panelu vidím nápis NOVÝ u KECÁRNY, takže si rozkliknu KECÁRNU a je tam několik vláken , jedno z nich mě zajímá (třeba přeběhlíci z aukra) a je tam nápis nový, takže vím, že tam někdo něco napsal a já budu na jeho text reagovat. Já už nevím jak to popsat, ale ten váš v uvozovkách majáček nových příspěvků (vlnící se text vlevo) je nedostatečný. Když tak pokud jste i reglí na Aukru, tak se podívejte tam, na to jsme zvyklí a tak to bude vyhovovat přeběhlíkům pokud je tedy TADY chcete, jinak já už nevím jak to vysvětlit a vzdávám to :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Strukturování fora

Příspěvekod biggles » 17 lis 2011 17:54

Teď jsem se díval na Aukro, oni v základním panelu DISKUZE nemají majáček, musíte rozkliknout jednotlivá oddělení (třeba sběratelství) a teprve pak zjistíte, že tam je něco nového, takže jsem neměl pravdu, ale pokud to uděláte vy, tak to bude zase zlepšení oproti konkurenci, pokud to uděláte, tak prosím ZŘETELNĚ, třeba ten blikající majáček, byl by to graficky problém ?
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Strukturování fora

Příspěvekod biggles » 17 lis 2011 17:58

A ještě mě štve, že jsem ráno četl jeden příspěvek v kecárně, takže jsem ho četl a i přesto se mi zobrazuje, jako nepřečtený (vlnící se text )
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Strukturování fora

Příspěvekod biggles » 17 lis 2011 18:06

biggles píše:A ještě mě štve, že jsem ráno četl jeden příspěvek v kecárně, takže jsem ho četl a i přesto se mi zobrazuje, jako nepřečtený (vlnící se text )

CHci, aby po mém přečtení se tento příspěvek nejevil, jako nový (vlnící se text vlevo)
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Strukturování fora

Příspěvekod auktiva » 17 lis 2011 18:17

Vlnící se text neznačí nový příspěvek.

Obrázek Přečtený příspěvek
Obrázek Nepřečtený příspěvek
Obrázek Přečtený příspevek do kterého jste již přispíval
Obrázek Nepřečtený příspevek do kterého jste již přispíval
Obrázek Populární / hodně diskutovaný přečtený příspěvek
Obrázek Populární / hodně diskutovaný nepřečtený příspěvek
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Strukturování fora

Příspěvekod biggles » 17 lis 2011 18:28

Děkuji vytisknu si to jako manuál k diskuzi :D Tolik symbolů a přitom to jde jednoduše. Tím končím s diskuzí na toto téma TVÁ MÁŇA :D :mrgreen: :namol: radši si naleju slivovici :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron