Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

prosím o radu- pomoc

Potřebujete pomoci, poradit,..? Nebojte se zeptat.

prosím o radu- pomoc

Příspěvekod vojkub » 23 dub 2012 12:53

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o adresu, tel. od paní Kateřiny, která zde prodává zboží a po zaplacení neodešle , slibuje že odeslala a ale nakonec nekomunikuje.
Koupila jsem od ní boty aukce 413547
Stále vkládá nové věci na aukce, ale na meily nereaguje. Děkují za info. radu. S pozdravem Monika Ondruchová
vojkub


 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 dub 2012 19:36

Re: prosím o radu- pomoc

Příspěvekod Vratislav16 » 23 dub 2012 19:31

když si otevřete = NAKUPUJI / VYHRANÉ AUKCE / .............vpravo máte značky == klepněte na = DOMEČEK A TAM MÁTE VŠECHNY KONTAKTY NA PRODEJCE
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: prosím o radu- pomoc

Příspěvekod Vratislav16 » 13 říj 2015 07:19

TROCHU INFORMACÍ = když na př klepnete myší na kterékoli slovo (to zčervená +je podtrženo dole)= aukce se srovnají , pak klepnete znovu ,podtržení je nahoře( provedete na př. u slova =NÁZEV AUKCE= NÁZEV AUKCE = AUKCE SE SROVNAJÍ od aukce začínajicí písmenem " A" a končící "Z"
Cena Zbývá Příhozů Sled. Shléd. Opak. Konec
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZISKANI INFORMACÍ O KUPCI, NEB PRODEJCI = pokud si v PRODÁNO / PRODANÁ AUKCE = neb NAKUPUJI / VYHRANÁ AUKCE = otevřu == vpravo mám u aukce ikonky
tzv DOMEČEK (otevřu myší) = mám nacionalie partnera, jež zadal při registraci .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OPRAVA ÚDAJŮ = přes NASTAVENÍ + samozřejmě potvrzení změny
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TAKÉ LZE UKONČIT AUKCE S PŘÍHOZEM pro výherce = vpravo u aukce jsou 3 ikonky , klepnu myší na červený terčík =ZRUŠIT AUKCI = otevře se okno se 2 možnostmi a na př. vyberu si možnost UKONČIT AUKCI HNED A PONECHAT PŘÍHOZ. To možno provést ,když na př. kupec u mne kupuje více ks a 1 aukce končí na př. za 13 dnů a nechceme čekat........
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: prosím o radu- pomoc

Příspěvekod Vratislav16 » 13 říj 2015 07:41

NĚCO HLEDÁM = doporučuji využít vyhledavač AUKTIVY, nejdříve přes VŠECHNY AUKCE ( napíši do kolonky vyhledavače slovo, pokud V NÁZVU AUKCÍ toto slovo je,vznikne Vám nabídka)=nezapomeňte klepnout na HLEDAT. Ale pozor ,mnozí prodejci na příklad daný stav popisují různě= TLAČENÁ, PLASTICKÁ,RELIEFNÍ,TLAČENÝ ..... a tak je třeba postupně zadat varianty stavu .
NABÍDKU AUKTIVY pak na levé straně si mohu dále odfiltrovat, na př. dle stáří, neb dle kategorie jež mne konkretně zajímá.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: prosím o radu- pomoc

Příspěvekod Vratislav16 » 13 říj 2015 11:01

PRODÁNO = jsou mnohdy případy, že 1 kupec u mne zakoupí více položek aukcí. Takže nechám pracovat "AUTOMAT" = jdu přes PRODÁVÁM / PRODÁNO + SEŘADÍM SI PRODANÉ AUKCE DLE KUPCŮ. Dole rozkliknu přes trojuhelniček SMAZAT = ZVOLÍM VYUČTOVAT + zafajkuji vlevo ve čtverečcích aukce 1 kupce ,jež chci vyučtovat a automat mně provede potřebné.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: prosím o radu- pomoc

Příspěvekod Vratislav16 » 13 říj 2015 11:07

KOMENTÁŘ = HODNOCENÍ = TOTO PARTNEŘI NERADI DÁVAJÍ. POČET HODNOCENÍ svědči o spolehlivosti partnera, neb jeho podvodném jednání. Proto nutno předem využít možnosti = telefon,email i osobní jednání. NÍŽE MÁTE NÁVOD NA PROVEDENÍ .....mnohdy starším partnerům jej posílám=

JE TO JEDNODUCHÉ= PO PŘIHLÁŠENÍ jděte na = MŮJ ÚČET / KOMENTÁŘE /DOSUD NEUDĚLENÉ /
UDĚLIT KOMENTÁŘ.... zde musíte zatrhnout= příslušné kolečko a
čtvereček(aby v něm vznikl zelený háček) =DO PRAZDNÉHO POLE klepněte a NAPÍŠETE TEXT(spokojenosti=nespokojenosti(můžete udělit i více ks STEJNÝCH HODNOCENÍ (použijte kopírovat vpravo u prvé) a KLEPNETE
MYŠÍ NA = ULOŽIT KOMENTÁŘE ! POČET KOMENTÁŘŮ = důvěryhodnost partnera ! ! ! To, že můžete
překopírovat HODNOCENÍ je jasné ! - můžete najednou dát stejné HODNOCENÍ na více aukcí ! !
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: prosím o radu- pomoc

Příspěvekod Vratislav16 » 25 říj 2015 11:58

DNES ZASE JEDEN ZVEŘEJNIL DALŠÍ SVÉ AUKCE ,přitom má i neověřenou adresu , adresu ( obec ) uvedenou =NE .NE = tato obec neexistuje !!!!!!!! Takže z mého pohledu =si musíme uvědomit, že se registrujeme pravdivě proto, že po skončené aukci ( prodeji) = partneři dostanou tzv VYHERNÍ EMAIL Z AUKTIVY, v němž jsou i uvedeny informace= adresa + telefon+ email partnera. Bez takovýchto informací nikomu nic neplatím ,poněvadž se s nim nelze spojit ..... Další info viz na dalším mém příspěvku :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: prosím o radu- pomoc

Příspěvekod Vratislav16 » 28 říj 2015 12:33

ZASE JEDEN CHYTROLÍN SE REGISTROVAL A UVEDL NEEXISTUJÍCÍ OBEC !!!!!!!!!!!
Podlice nad Medbdtují == ZDRAVÍM = taková obec myslím neexistuje . Proč myslíte ,že se registrujeme ??? Aby ,pokud něco koupíme, dostal Váš partner Vaši správnou adresu a mohla Vám pošta dodat= SPRÁVÍTE-OPRAVÍTE JEDNODUŠE / MŮJ ÚČET/ NASTAVENÍ === opravíte+ potvrdíte a opraveno
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron