Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Jak zrušit účet na Auktiva?

Potřebujete pomoci, poradit,..? Nebojte se zeptat.

Jak zrušit účet na Auktiva?

Příspěvekod jo050061 » 08 zář 2012 14:21

Dobrý den,

prosím o radu, jak zrušit účet na Auktivě?

Pokud by někoho zajímalo proč. tak vězte, že se vracím na Aukro.
Jeden neférový prodejce mi po zaplacení nedodal zboží, ani nevrátil peníze. Jedinou informaci co jsem od Auktivy dostal bylo to, že se nemám čemu divit, vzhledem k ceně. Nevím, mobil co se normálně na e-shopech prodává za 2300,- jsem zde vydražil za 1700,-, skutečně se divím :D . Na další mail už Auktiva nereaguje. Prodejce není dosud ani zablokován...
Aukro je někdy dost strašný, ale Auktiva jej v řešení mnou zmíněných problemů trumfla.
PS: za 1600,- jsem ten samý mobil koupil na Aukru.


Předem děkuji za radu, jak zde profil zrušit.
jo050061


 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 led 2012 17:55

Re: Jak zrušit účet na Auktiva?

Příspěvekod Vratislav16 » 08 zář 2012 18:44

Myslím zbytečně blbnete. Napište prosím zde = nick prodejce a číslo aukce + kdy aukce byla prodaná. Prodejce může být v nemocnici, nemocen, může mít pokažen PC== volal jste prodejci na telefon :?: :?:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jak zrušit účet na Auktiva?

Příspěvekod AVL68 » 08 zář 2012 21:58

Jak zrušit účet? Nejspíš napsat žádost adminům, ne?
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Jak zrušit účet na Auktiva?

Příspěvekod jo050061 » 10 zář 2012 17:38

Vratislav16 píše:Myslím zbytečně blbnete. Napište prosím zde = nick prodejce a číslo aukce + kdy aukce byla prodaná. Prodejce může být v nemocnici, nemocen, může mít pokažen PC== volal jste prodejci na telefon :?: :?:


Všechny údaje jsem posílal Auktivě, ta odpověděla jak odpověděla (viz můj první příspěvek).
Prodejci jsem volal 5x za 3 dny + posílal SMS vše bez reakce.
Jde mi o to, že podvodný prodejce může být, ale komunikace Auktivy ve stylu "čemu se divíš" mě docela nemile překvapila.

Jinak zrušení účtu jsem vyřešil tak, že jsem do svého profilu zadal nesmyslné údaje.

Tímto se se zdejším prodejnímn portálem loučím, dokud budou chránit podvodníky a k poškozeným se chovat tak, jak se chovají nemá pro mě tento servr důvěryhodnost.
jo050061


 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 led 2012 17:55

Re: Jak zrušit účet na Auktiva?

Příspěvekod Vratislav16 » 10 zář 2012 18:00

Ani jste neudělal základní věc = NEDAL JSTE PRODEJCI NEGATIVNÍ HODNOCENÍ= TO CHCETE ,ABY DALŠÍ DOBRODĚJ NALETĚL.Údajného podvodníka chráníte i Vy, neb ho tady nejmenujete a píši znovu = NEDAL JSTE MU NEGATIV :!: :!: :!: Já bych elektroniku nikdy takto nekoupil= ahoj :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Jak zrušit účet na Auktiva?

Příspěvekod AVL68 » 10 zář 2012 19:42

jo050061 tady naznačuje něco o "nepomoci" Auktivy s nepoctivým uživatelem. Nějaké vyjádření Aktivy k věci bude?
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Jak zrušit účet na Auktiva?

Příspěvekod auktiva » 01 lis 2012 14:23

Dobrý den,
to co jsme napsali uživateli jo050061 bylo trochu jinak. Bohužel došlo k neporozumění na obou stranách. My se špatně podívali do aukce na cenu (cena v aukci byla kolem 100 Kč, uživatel bohužel kupoval za cenu Kup Teď, která byla daleko vyšší). Vzhledem k námi zjištěné (špatné) ceně jsme se domnívali, že prodejce nejspíše nebude chtít obchod dokončit (což se bohužel děje) a kupující bude muset podniknout právní )či jiné) kroky k získání peněz zpět (my můžeme prodejce kontaktovat, ale to je tak vše, nemáme pravomoc jako má policie a soudy). Bohužel nás asi špatně pochopil.

Za to se omlouváme
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron