Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Šablony aukcí

Vše ohledně HTML a formátování

Šablony aukcí

Příspěvekod cliecz » 13 čer 2011 13:04

Pokud by to někoho zajímalo, tak na http://www.freeauctiondesigns.com/ je spousta šablon vhodných pro aukce. Myslím že je z čeho vybírat ač je to v angličtině.
cliecz


 
Příspěvky: 12
Registrován: 14 kvě 2009 18:17

Re: Šablony aukcí

Příspěvekod markylenka » 14 čer 2011 13:30

dobrý den, mohl by mi tu někdo prosím Vás polopatisticky *:) vysvětlit jak ty šablonky dostanu na aukci ?otevírám si to v exploreru, neb v mozile mi nejde přeložit ta stránka, nejsem angličtinář( jednu jsem tam jaksi omylem dostala-sandálky modré vel.22- , ale vůbec netuším jak.....nejsem blond ani úplně tupá normálně nebývám, ale v tomhle se nevyznám*:( poradte prosím někdo !
prosím prosím smutně koukám ! :shock:
markylenka


 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2011 13:37

Re: Šablony aukcí

Příspěvekod cliecz » 14 čer 2011 14:20

1) V pravém sloupci si vyberete nejakou kategorii a v tom prostředním máte vždycky obrázek jak bude ta šablona vypadat a pod ním textové políčko s kódem
2) Toto políčko celé označte (kliknout do něj a CTRL+A) a zkopírujte (CTRL+C).)
3) Otevřete si auktivu, dáte nahoře prodat, vyberete kategorii a pak když najedete na popis aukce.
4) Nahoře v pravém rohu je tlačítko "Zdroj". Klikněte na něj a pak kliněte do pole pro popis a dejte vložit (CTRL+V). Opět klikněte na zdroj a budete tam mít grafickou podobu šablony.

Pokud si chcete udělat šablonu jako svou stálou, tak zkopírovaný text (krok 2) a v "Můj účet" jděte na Nastavení > Vlastní šablona aukce a postupujte jako v kroku 3 a 4. V tomto případě si navíc šablonu můžete upravit pomocí systémových konstant.
cliecz


 
Příspěvky: 12
Registrován: 14 kvě 2009 18:17

Re: Šablony aukcí

Příspěvekod auktiva » 14 čer 2011 14:34

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Šablony aukcí

Příspěvekod markylenka » 14 čer 2011 14:40

Děkuji mockrát ! :D Zkusila jsme to a nějak to jde ) jen mne mrzí, že mi nejde ještě přepsat ty anglické názvy-např.tapeta s beruškama má uvnitř názvy jakési, no nejsem anglinář) -a kolem berušky,když chci ten nápis dostat pryč musím to smazat jako obrázek, celek.klik a smaž. a je to pryč celé, no třeba na to nějak časem přijdu, neb nevím jak to popsat ,co vlastně potřebuji )
ještě zkusím uložit jako mou šablonku a vložit ty odkazy atd... můžu si uložit jen jednu šablonu nebo je to např.jak na aukru ,že jich mohu mít víc ? ale to už otravuju, já vím))) :oops:
markylenka


 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2011 13:37

Re: Šablony aukcí

Příspěvekod auktiva » 14 čer 2011 14:53

Bohužel pokud je to obrázek tak to nepřepíšete.

Zatím jen jednu vlastní, časem přidáme více.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Šablony aukcí

Příspěvekod markylenka » 14 čer 2011 15:10

děkuji za velmi rychlou odpověd! ted už jen lidičky aby nakupovali a bude to ok !
))) :D
markylenka


 
Příspěvky: 3
Registrován: 13 čer 2011 13:37

Re: Šablony aukcí

Příspěvekod vpdiablo » 25 čer 2011 22:45

markylenka píše:Děkuji mockrát ! :D Zkusila jsme to a nějak to jde ) jen mne mrzí, že mi nejde ještě přepsat ty anglické názvy-např.tapeta s beruškama má uvnitř názvy jakési, no nejsem anglinář) -a kolem berušky,když chci ten nápis dostat pryč musím to smazat jako obrázek, celek.klik a smaž. a je to pryč celé, no třeba na to nějak časem přijdu, neb nevím jak to popsat ,co vlastně potřebuji )
ještě zkusím uložit jako mou šablonku a vložit ty odkazy atd... můžu si uložit jen jednu šablonu nebo je to např.jak na aukru ,že jich mohu mít víc ? ale to už otravuju, já vím))) :oops:

Pokud by vám šlo jen o text který není na obrázku stačí si do IE doinstalovat google toolbar a nastavit si překlad po najetí myší na slovo v jiném než českém jazyce a okamžitě vidíte co to je česky, lze nastavit i překlad celé stránky kdy vám to nabídne její přeložení a funguje to skvěle,na to že je to překládáno programem.
u obrázků je problém tam to nejde ani přeložit ani změnit, v případě nouze si lze přeložit text z obrázku jeho přepsáním do překladače strejdy googla
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16


Zpět na HTML poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron