Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Vkládání obrázku nebo URL do fora

Vše ohledně HTML a formátování

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod vpdiablo » 20 lis 2011 14:12

zanna72 píše:Dik. ješte dotaz jak vkladaš do inzeratu hodnoceni z Aukra,videla jsem že tam maš podivejte se na moje hodnoceni z Aukra a pak zde .Jaky je postup.Potřebuji najet na aukracke hodnoceni nebo uživatelskou kartu pak Ctrl+C (myslim tim URL adresu) nu a dal tapu?Na Auktive při zadavani inzeratu co mam udelat aby to ¨zde¨bylo podškrtnuto a zmodralo :o Prosim poradˇ.Dik.J

No je potřeba to zadat takto: ... samozřejmě jako zdrojovy kod
Kód: Vybrat vše
Moji další aukční minulost a hodnocení na Aukro najdete <a href="http://www.aukro.cz/show_user.php?&#10;&#10;uid=4535988" target="_blank">zde.</a>
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod zanna72 » 20 lis 2011 14:36

Mne to nejde :twisted: Jdu na upravu aukce a nejde mi to upravit našla už jsem tam zdroj ale nemužu tam napsat moji minulost na Aukru. :roll:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod vpdiablo » 20 lis 2011 17:10

zanna72 píše:Mne to nejde :twisted: Jdu na upravu aukce a nejde mi to upravit našla už jsem tam zdroj ale nemužu tam napsat moji minulost na Aukru. :roll:

Ta založka zdroj ma dve funkce, když na ni klikneš tak se vše co maš v popisu převede do zapisu ve zdrojovem kodu. No a tam zkopíruješ toto:
Kód: Vybrat vše
<p>Moji další aukční minulost a hodnocení na Aukro najdete <a href="adresa tvého účtu na aukru tak jak ji má zobrazenu nepřihlášený uživatel" target="_blank">zde.</a></p>

pak klikneš na záložku zdroj a vše se převede do podoby jakou bude mít popis u aukce.
Více mě nenapadá co ti na tom nejde, možná zkusit konkrétněji popsat co a jak děláš. Snad ti to pomůže.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod zanna72 » 20 lis 2011 17:23

Prosim te podivej se na moji aukci reprezentačni dres Baroš ,mne to zas nevyšlo.Možna pochopiš co tam delam nespravne.Jdu to prez zdroj a vyšlo mi toto :cry:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod vpdiablo » 20 lis 2011 17:42

zanna72 píše:Prosim te podivej se na moji aukci reprezentačni dres Baroš ,mne to zas nevyšlo.Možna pochopiš co tam delam nespravne.Jdu to prez zdroj a vyšlo mi toto :cry:

Kód: Vybrat vše
   <div class="myauctions" style="clear: both">
      <a href="http://www.auktiva.cz/user/zanna72/aukce/">M&eacute; dal&scaron;&iacute; aukce</a></div>
</div>
<p>
   Moje aukčn&iacute; minulost na Aukru najdete</p>
<p>
   http://aukro.cz/show_user.php?uid=20320849 zde.</p>


když se na to podíváte, je něco špatně, chybí tam a href špičate zavorky a další, někde jste musela udělal při zadávání chybu, vynechaný párový tag nebo nějaký znak a je to v trapu, ten zápis musí být hodně podobný tomu kousek nad tím nepodařeným. Napíši Vám sem ke zkopirovaní pouze část odkazu bez textu před ním ale s adresou co máte v aukci: ... tak jak je zobrazen musí být zkopírován a vložen do popisu při aktivní(modře obarvené) záložce zdroj.
Kód: Vybrat vše
<a href="http://aukro.cz/show_user.php?uid=20320849" target="_blank">zde.</a>
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod zanna72 » 21 lis 2011 18:44

Děkuji diabliku.Už to mam za sebou.Co by dělala bez tebe?Nevim. :pivo:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod Marieberta » 21 lis 2011 20:52

ahojky, mně se to povedlo, sice nevím jak, ale ten link s Au hodnocením tam mám..... :pivo:
Uživatelský avatar
Marieberta


 
Příspěvky: 25
Registrován: 04 lis 2011 19:21

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod zanna72 » 21 lis 2011 21:04

Marieberta píše:ahojky, mně se to povedlo, sice nevím jak, ale ten link s Au hodnocením tam mám..... :pivo:

Ted to dat ješte do každeho inzeratu. :pivo: Ja jsem to dnes delala.Uf. :ugeek:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod vpdiablo » 21 lis 2011 21:33

zanna72 píše:
Marieberta píše:ahojky, mně se to povedlo, sice nevím jak, ale ten link s Au hodnocením tam mám..... :pivo:

Ted to dat ješte do každeho inzeratu. :pivo: Ja jsem to dnes delala.Uf. :ugeek:

Ja to dělám tak, že mám základní neměnný popis ve zdrojovem kodu v txt souboru jako šablonu a doplnuji pouze to co se mění.
To jest nadpis, popis předmětu a adresy miniatur a fotek. Každá aukce vypadá stejně, jen se mění její obsah a je to rychlejší než neustále opakovaně psát celý zdrojovy kod popisu aukce.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Vkládání obrázku nebo URL do fora

Příspěvekod zanna72 » 21 lis 2011 21:37

Jak to mam udelat?
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

PředchozíDalší

Zpět na HTML poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron