Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

ancovicka-nails: očista pc

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod gugacka » 16 led 2012 14:10

já do sprchy a přesunuju se do kanclu, tak potom.
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod zanna72 » 16 led 2012 14:13

gugacka píše:je to vepředu na masce počítače

Optiplex GX270.
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod zanna72 » 16 led 2012 16:54

Už su doma.
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod gugacka » 16 led 2012 17:14

tak jsem to probral s kolegou. Máme tu skladem desku do 260ky, měla by tam pasovat. Dá ji za 300. Pokud nám pošleš pc, tak za 400 i s výměnou a instalací (výjimečně) + doprava zpátky k tobě 150 . Nebo si vybereš nějakej jinej a vezmeme ho na protiúčet, ale víc jak 400 slevu za něj nedá, a přendám ti do něj tvoje paměti a disk (o to levněji ten nový).
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod zanna72 » 16 led 2012 17:26

gugacka píše:tak jsem to probral s kolegou. Máme tu skladem desku do 260ky, měla by tam pasovat. Dá ji za 300. Pokud nám pošleš pc, tak za 400 i s výměnou a instalací (výjimečně) + doprava zpátky k tobě 150 . Nebo si vybereš nějakej jinej a vezmeme ho na protiúčet, ale víc jak 400 slevu za něj nedá, a přendám ti do něj tvoje paměti a disk (o to levněji ten nový).

Poradim se s manželem co bude lepši.Ozvu se.J :pivo:
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod gugacka » 16 led 2012 17:28

oki
gugacka


 
Příspěvky: 293
Registrován: 19 črc 2011 08:28

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod vpdiablo » 17 led 2012 00:16

zanna72 píše:Ahoj,jela ted 2 pameti dohromady po hodine vyjela hlaška je to anglicky ja v tom nevyznam nešlo to zkopirovat tak nabiram ručne omlouvam se za připadne chyby
Memory error detected!Copying between 25d585e and 25d583b did not result in accurate copy.
Mem Test has detected that your computer cannot accurately store data in RAM.You need to fix this.
Ted jdu udelat optickou kontrolu kondenzatoru.
Ješte jestli ti to pomuže je tam takova krabička :oops: s ventilem tak ta byla moc tepla,možna spiš horka.Muže to byt?

Zjištěna chyba paměti!Při kopírování mezi 25d585e a 25d583b nebyla získána věrná kopie(identická).
Mem Test zjistil, že Váš počítač nemůže přesně ukládat data v paměti RAM. Je potřeba ji vyměnit.

PS: na 99.99% to způsobuje vadný kondenzátor u pamětového slotu, zvláště pokud v jednom stejném slotu jedou obě paměti bezproblémů každá sama.

pokud je na desce nafouknutých kondíků více, jde do větčných lovišť. Ale dá se zachránit výměnou kondenzátorů, stačí znát hodnoty a nepájet je z desky ale ty vadný pak kleštěma rozpůlit podél a rozebrat tak aby zůstali vývody zapájené v základní desce alespoň několik milimetrů nad desku a na tyto vyvody pak připájet nové. Musí to dělat někdo kdo tomu rozumí a má mikropájku, s transformátorovou pájkou by oddělal desku.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod zanna72 » 17 led 2012 06:02

vpdiablo píše:
zanna72 píše:Ahoj,jela ted 2 pameti dohromady po hodine vyjela hlaška je to anglicky ja v tom nevyznam nešlo to zkopirovat tak nabiram ručne omlouvam se za připadne chyby
Memory error detected!Copying between 25d585e and 25d583b did not result in accurate copy.
Mem Test has detected that your computer cannot accurately store data in RAM.You need to fix this.
Ted jdu udelat optickou kontrolu kondenzatoru.
Ješte jestli ti to pomuže je tam takova krabička :oops: s ventilem tak ta byla moc tepla,možna spiš horka.Muže to byt?

Zjištěna chyba paměti!Při kopírování mezi 25d585e a 25d583b nebyla získána věrná kopie(identická).
Mem Test zjistil, že Váš počítač nemůže přesně ukládat data v paměti RAM. Je potřeba ji vyměnit.

PS: na 99.99% to způsobuje vadný kondenzátor u pamětového slotu, zvláště pokud v jednom stejném slotu jedou obě paměti bezproblémů každá sama.

pokud je na desce nafouknutých kondíků více, jde do větčných lovišť. Ale dá se zachránit výměnou kondenzátorů, stačí znát hodnoty a nepájet je z desky ale ty vadný pak kleštěma rozpůlit podél a rozebrat tak aby zůstali vývody zapájené v základní desce alespoň několik milimetrů nad desku a na tyto vyvody pak připájet nové. Musí to dělat někdo kdo tomu rozumí a má mikropájku, s transformátorovou pájkou by oddělal desku.


Ahoj diabliku,děkuji za radu,vadny je tam jenom 1 kondenzator a je vedle pameti tak to mohlo byt timhe.Zeptam se znameho co mne měnil pamet jestli muže mi to udelat,jinak do noveho pc se mi nechce nemam na to finance a manžel na to neprispee.Tak že volim levnejši variantu prozatim.Dik a měj se.Jana
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Re: ancovicka-nails: očista pc

Příspěvekod zanna72 » 18 led 2012 19:18

Ahoj Lukaši,promin že neodpovedela včera, ješte zvažovala všechny možnosti a budu volit levnejši variantu a to je opravit kondenzator,ten znamy mne to opravi sice nevim na jak dlouho mne to bude ale vyhravam čas,na jiny pc ted penize nemam a manžel mi je neda.Kolik by stal pc jak si mne psal s tou protihodnotou,potřebuji aby byla vetši pamet.
Uživatelský avatar
zanna72


 
Příspěvky: 190
Registrován: 09 lis 2011 21:24

Předchozí

Zpět na Počítače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron