Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Kopie pro fajnšmekry ))

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod papinin » 14 bře 2014 13:03

vpdiablo píše:
papinin píše:
vpdiablo píše:Nevymítáme, jak vidno ověřenou adresu již má, i jeden prodej, ale nic vystaveno, no hlavně ať nepoužije VYHRAZENOU CENU to samo od sebe odrazuje od koupě. :mrgreen:

Jsem na Aukru od ruku 2005 a pamatuju , že tam byla vyhrazená cena také. Myslím že to byl jeden z nástrojů jak tam dostat prodejce a následně kupce. S vyhrazenou cenou nemá prodejce strach nalákat kupce "od korunky". Prodejce si ověřil reálnou prodejní cenu a kupec už zůstal .Samozřejmě je to nástroj marketingový a zdánlivě trochu nefér, ale ... . Aukro tuto funkci zrušilo až když se dostalo do otáček.

Problém není ani tak v té vyhrazené ceně, pokud je reálná, problém je právě v tom, že prodejci nastaví nereálnou prodejní Vyhrazenou cenu, za kterou to nikdo nikdy nekoupí a protože se kupující při pokusu přihodit prostě nedoberou reálné hodnoty ceny, vzdají to a příště se na takovou aukci rovnou vys...u a nebudou ani zkoušet přihazovat. Prodejce má nastavit rovnou cenu jakou za to minimálně chce dostat a hotovo, buď se někdo najde nebo bude muset jít s cenou dolů, ale žádná Vyhrazená cena nikdy k prodeji nepomohla.

Tak pokud tam jako vyhrazenou nastaví nereálnou tak to samozřejmě ztrácí smysl ;)
papinin


 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 črc 2011 17:02

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 14 bře 2014 15:20

vpdiablo píše:Prodejce má nastavit rovnou cenu jakou za to minimálně chce dostat a hotovo, buď se někdo najde nebo bude muset jít s cenou dolů..


To funguje v idealnim svete, ale na spouste mist tomu tak jaksi neni. K tomu aby sel prodejce dolu s cenou kdyz uz ten smejd toci dokola druhym rokem a stale neprodal leckde neni zadna motivace.
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod corola56 » 30 čer 2015 10:50

Jsi sulin buzno.
:D
corola56


 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 kvě 2015 11:13

Předchozí

Zpět na Sběratelství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron