Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Kopie pro fajnšmekry ))

Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod www.world-collector.com » 28 dub 2013 15:30

Na mých aukcích můžete nakupovat kopie a až se to trochu zaběhne, tak Vám sem navalím i originál, tak do toho "šmejdi"
www.world-collector.com


 
Příspěvky: 12
Registrován: 28 dub 2013 13:49

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod vpdiablo » 28 dub 2013 17:04

www.world-collector.com píše:Na mých aukcích můžete nakupovat kopie a až se to trochu zaběhne, tak Vám sem navalím i originál, tak do toho "šmejdi"

Hehe vyhrazená cena a neověřená adresa, výborná kombinace pro spousty skvělých obchodů. Ani houpací kůň není tak blbej aby se takové aukce zůčastnil. :lol:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod AVL68 » 28 dub 2013 20:34

Zákazník = šmejd? Není nad upřímnost. :twisted:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod biggles » 11 bře 2014 18:20

AVL68 píše:Zákazník = šmejd? Není nad upřímnost. :twisted:

Za Wordcolektora ručím, znám ho osobně a jinak je to MINIKAMERKA, VOJADULKA Z AUKRA- Takže nedůvěra není na místě a možná se sem přesune víc aukráků po zrušení pokecu na tamním serveru.Takže vítat a ne vymýtat :D Já jsem tady zatím jenom na skok z Aukra po dlouhé době, jinak Flanca1 na Aukru.
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod vpdiablo » 13 bře 2014 11:26

biggles píše:
AVL68 píše:Zákazník = šmejd? Není nad upřímnost. :twisted:

Za Wordcolektora ručím, znám ho osobně a jinak je to MINIKAMERKA, VOJADULKA Z AUKRA- Takže nedůvěra není na místě a možná se sem přesune víc aukráků po zrušení pokecu na tamním serveru.Takže vítat a ne vymýtat :D Já jsem tady zatím jenom na skok z Aukra po dlouhé době, jinak Flanca1 na Aukru.

Nevymítáme, jak vidno ověřenou adresu již má, i jeden prodej, ale nic vystaveno, no hlavně ať nepoužije VYHRAZENOU CENU to samo od sebe odrazuje od koupě. :mrgreen:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod biggles » 14 bře 2014 06:08

vpdiablo píše:
biggles píše:
AVL68 píše:Zákazník = šmejd? Není nad upřímnost. :twisted:

Za Wordcolektora ručím, znám ho osobně a jinak je to MINIKAMERKA, VOJADULKA Z AUKRA- Takže nedůvěra není na místě a možná se sem přesune víc aukráků po zrušení pokecu na tamním serveru.Takže vítat a ne vymýtat :D Já jsem tady zatím jenom na skok z Aukra po dlouhé době, jinak Flanca1 na Aukru.

Nevymítáme, jak vidno ověřenou adresu již má, i jeden prodej, ale nic vystaveno, no hlavně ať nepoužije VYHRAZENOU CENU to samo od sebe odrazuje od koupě. :mrgreen:

Kamaráde, už se sem přesunul RENATAMAX a ten spolu s MILANEM (WORLDCOLEKTOREM) dávali na frak všem prodejcům falz německých chladných zbraní. Renatamax je na slovo vzatý odborník s praxí několika desítek let a je to zasloužilý sběratel. Takže tuto personu prvního stupně sem dostat je výhra první ceny ve Sportce !!!! Milan sice prodává repliky, ale pokud je to replika, TAK V POPISU AUKCE JE TO VŽDY UVEDENO a nikoho nešulí, pokud je to ORIGINÁL, tak to sedí !!! Takže doufám, že exodus z Aukra se povede na několikátý pokus. Doufám pevně tedy :roll:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30


Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod papinin » 14 bře 2014 10:58

vpdiablo píše:
biggles píše:
AVL68 píše:Zákazník = šmejd? Není nad upřímnost. :twisted:

Za Wordcolektora ručím, znám ho osobně a jinak je to MINIKAMERKA, VOJADULKA Z AUKRA- Takže nedůvěra není na místě a možná se sem přesune víc aukráků po zrušení pokecu na tamním serveru.Takže vítat a ne vymýtat :D Já jsem tady zatím jenom na skok z Aukra po dlouhé době, jinak Flanca1 na Aukru.

Nevymítáme, jak vidno ověřenou adresu již má, i jeden prodej, ale nic vystaveno, no hlavně ať nepoužije VYHRAZENOU CENU to samo od sebe odrazuje od koupě. :mrgreen:

Jsem na Aukru od ruku 2005 a pamatuju , že tam byla vyhrazená cena také. Myslím že to byl jeden z nástrojů jak tam dostat prodejce a následně kupce. S vyhrazenou cenou nemá prodejce strach nalákat kupce "od korunky". Prodejce si ověřil reálnou prodejní cenu a kupec už zůstal .Samozřejmě je to nástroj marketingový a zdánlivě trochu nefér, ale ... . Aukro tuto funkci zrušilo až když se dostalo do otáček.
papinin


 
Příspěvky: 5
Registrován: 13 črc 2011 17:02

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod vpdiablo » 14 bře 2014 11:29

papinin píše:
vpdiablo píše:Nevymítáme, jak vidno ověřenou adresu již má, i jeden prodej, ale nic vystaveno, no hlavně ať nepoužije VYHRAZENOU CENU to samo od sebe odrazuje od koupě. :mrgreen:

Jsem na Aukru od ruku 2005 a pamatuju , že tam byla vyhrazená cena také. Myslím že to byl jeden z nástrojů jak tam dostat prodejce a následně kupce. S vyhrazenou cenou nemá prodejce strach nalákat kupce "od korunky". Prodejce si ověřil reálnou prodejní cenu a kupec už zůstal .Samozřejmě je to nástroj marketingový a zdánlivě trochu nefér, ale ... . Aukro tuto funkci zrušilo až když se dostalo do otáček.

Problém není ani tak v té vyhrazené ceně, pokud je reálná, problém je právě v tom, že prodejci nastaví nereálnou prodejní Vyhrazenou cenu, za kterou to nikdo nikdy nekoupí a protože se kupující při pokusu přihodit prostě nedoberou reálné hodnoty ceny, vzdají to a příště se na takovou aukci rovnou vys...u a nebudou ani zkoušet přihazovat. Prodejce má nastavit rovnou cenu jakou za to minimálně chce dostat a hotovo, buď se někdo najde nebo bude muset jít s cenou dolů, ale žádná Vyhrazená cena nikdy k prodeji nepomohla.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Kopie pro fajnšmekry ))

Příspěvekod World-collector.com » 14 bře 2014 11:59

Nemám taky rád vyhrazenou cenu, ale si lze dovolit pouze na ebay a bohužel aukru.
World-collector.com


 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2014 11:49

Další

Zpět na Sběratelství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron