Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

podvod

Pojďte si povídat...

podvod

Příspěvekod jajulka28 » 14 úno 2011 13:37

ahojky všem,tak dnes jsem absolvovala,výslech u policie,narazila jsem zde na podvodníka a chci vás všechny varovat,jeho nick je kamlos.vyhrála jsem u něj zboží v hodnotě 3000kč a bohužel nemám ani zboží ani peníze,tak jsem se obrátila na policii a mám to napsat i vám,pokud od tohoto člověka jste někdo něco vyhrál,máte udělat totéž,bohužel já to musím dotaáhnout až k soudu,protože ten ....nereaguje na emaily,proto lidičky djte si pozorrr,mylsím si že by s tímto měl administrátor něco dělat a jich takovýchj tu neni více.mějte se dobře.
jajulka28


 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 led 2011 20:29

Re: podvod

Příspěvekod jgracias » 22 úno 2011 09:00

Nejlepší na tom je, že takoví kulihrášci kazijou kšefty i ostatním prodejcům. Páč ti podvedení se už k nákupu na aukčních službách nemusí vrátit...
jgracias


 
Příspěvky: 10
Registrován: 28 led 2011 19:11

Re: podvod

Příspěvekod AVL68 » 01 čer 2011 21:20

Je tu mnoho nováčků a uživatelů s nulovým hodnocením. Proto je nutné být u vyšších částek obezřetnější. Požádat si třeba o další reálné foto draženého předmětu - důkaz, že prodávající zboží aspoň má. Není to záruka, ale aspoň něco.

Taky lze zavolat na uvedený telefon a přeptat se na nějakou prkotinu. Nefungující číslo - POZOR!

Snad časem přibývající komentáře to tu trochu vyčistí od havěti, která bohužel i sem přileze.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54


Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron