Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Stávka na Aukru

Pojďte si povídat...

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod biggles » 27 čer 2011 22:03

AVL68 píše:
biggles píše:No jo za rok mi bude 50 a taky mi připadá, že jsem blbej, jak veverka :D :roll:


Vám bude padesát? Tak to jste mě fakt překvapil. :shock: U takového věku bych předpokládal více životních zkušeností, tedy více nadhledu a rozvážnosti. Podle vašeho ostrého slovníku a horké hlavy jsem Vás tipoval na dvacetiletého horlivce.

Hele, že je mi skoro 50, tak to neznamená, že si nechám všechno líbit a můj slovník je asi ovlivněn tím, že se setkávám při své práci s mladými lidmi, kteří nejsou zrovna andílci a zatím co já stárnu, tak těmto lumpíkům je pořád stejně ( možná jednou vysvětlím, jak to myslím) a já se jim musím trošku přizpůsobit i slovníkem, abych to trošku ustál :D Navíc já nebyl nepřátelský ze začátku a odpovídal slušně, ale pak jsem přitvrdil a umím být i horší a proto jsem tu diskuzi a tento server opustil. Jsem zvyklý věci řešit rychle a rázně. Jinak určitě dokážu být i milý, pokud mě někdo bezdůvodně nenapadá a dokážu být i sebekritický, takže pokud jde o tu mou horkou hlavu, tak ano takový jsem :D Ale to, že mi je 49 let neznamená, že jsem shrbený stařeček, který si nechá dělat bezdůvodně na hlavu to ví ti co mě osobně znají :D Prý je se mnou i sranda , ale nesmí mě nikdo na..t :D No a Milan, kterému jsem původně odpovídal (nevím jaký tady má nick) a ten uživatel se do toho připletl, mě zná osobně a ví, že jsem živel a neposedím na jednom místě, ale myslím, že mě má rád jako kámoše, i když se moc často nestýkáme :D No myslím, že jestli se tady v diskuzi ještě objeví, tak řekne, že jsem divočák a možná můj věk mentalitě moc neodpovídá. Ale on Milan má taky pro strach uděláno, proto si celkem rozumíme, kdybys viděl co vyváděl na Aukru v diskuzi, tedy ty obrázky, když jsme rozproudili diskuzi o tom, že jdeme sem, no tak to už je silný kafe, se divím, že ho neblokli (už myslím jednou ano :D), já jen prudil slovy proti Aukru. No myslím, že ten pochopí proč jsem se vytočil a oba jsme se tedy nepřipo ...rali z toho možného zablokování :D No a co jsem chtěl říct, že mu taky není 20 :D Jinak klidně mi tykej já jsem na to zvyklý, pokud si netroufáš, tak mi třeba oníkej :D Čau
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod biggles » 27 čer 2011 22:17

Žádná odpověď ? To je hrozný je teprve 23.15 a tady všichni chrní a nikdo si nechce pokecat :D To je hrozný , tady je to fakt jak na hřbitově, spousta lidí, ale nepokecáš si :D :lol:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod biggles » 27 čer 2011 22:31

biggles píše:Žádná odpověď ? To je hrozný je teprve 23.15 a tady všichni chrní a nikdo si nechce pokecat :D To je hrozný , tady je to fakt jak na hřbitově, spousta lidí, ale nepokecáš si :D :lol:

No a když jsou tady všichni v posteli, tak přemýšlím, že znovu vystavím ty pohlednice a naschvál blbě, dám to do auto moto, aby měl Vratislav pořádný vztek :D :lol: :roll:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod biggles » 27 čer 2011 22:31

biggles píše:Žádná odpověď ? To je hrozný je teprve 23.15 a tady všichni chrní a nikdo si nechce pokecat :D To je hrozný , tady je to fakt jak na hřbitově, spousta lidí, ale nepokecáš si :D :lol:

No a když jsou tady všichni v posteli, tak přemýšlím, že znovu vystavím ty pohlednice a naschvál blbě, dám to do auto moto, aby měl Vratislav pořádný vztek :D :lol: :roll:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod AVL68 » 28 čer 2011 19:01

pro biggles: Jsem rád, že jste z Auktivy neutekl jako malý kluk a dík za vystavené aukce. I když to vaše ...tak přemýšlím, že znovu vystavím ty pohlednice a naschvál blbě..., by spíš odpovídalo trucovitému mládí. :D :D
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod biggles » 28 čer 2011 19:31

Pokus o vtip :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod mahyong » 29 čer 2011 18:56

Čus bando, tak jsem tady taky..........okouknu to tady a oznámím všem kupujícím z Aukra, zkusíme to.......:)
mahyong


 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2011 18:54

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod PavelHejda » 29 čer 2011 19:16

Ahoj. Tak jsem se statečně zaregistroval, zběžně to tu vše prohlédl a vyděsil se při pohledu na funkci "kup teď". Tedy právě té volby, která aukro poslala někam do vietnamské tržnice.
PavelHejda


 
Příspěvky: 20
Registrován: 28 čer 2011 09:37

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod romys » 29 čer 2011 19:18

Taky jsem tady.. ;)
Uživatelský avatar
romys


 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 čer 2011 14:01

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod romys » 29 čer 2011 19:19

Joo, všechno nejlepší k svátku, novomanželi :lol:
Uživatelský avatar
romys


 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 čer 2011 14:01

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron