Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Stávka na Aukru

Pojďte si povídat...

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod PavelHejda » 29 čer 2011 19:31

Děkuju :roll: však taky stále slavím.
PavelHejda


 
Příspěvky: 20
Registrován: 28 čer 2011 09:37

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod auktiva » 29 čer 2011 20:23

Dobry den, co presne se Vam na Kup Ted nelibi?
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod vpdiablo » 29 čer 2011 20:32

auktiva píše:Dobry den, co presne se Vam na Kup Ted nelibi?

Mayslím že je to myšleno v přeneseném slova smyslu, jelikož jediné aukce které zatím na aukru fungují bezproblémů jsou aukce eshopů s cenou kup-ted. :mrgreen:
Plus někteří uživatelé ji nemají rádi, já ji taky nemusím, pevnou cenu kup ted najdu v kterémkoliv e-shopu, na to nemusím chodit na aukční server, toliko info k averzi uživatelů na cenu Kup ted. Naštěstí se to dá filtrovat, takže pokud jsou i normální aukce ,jako bych tu žádnou Kup ted neviděl. ;)
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod auktiva » 29 čer 2011 21:23

Dobrý den,
ano, Kup teď se opravu hodí pro eshopy, ale i u běžného prodeje není k zahození.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod Plano1 » 30 čer 2011 09:12

Já třeba formou kup teď prodávám vše, a na aukčních portálech takto prodám víc než v eshopu. Tak že na nezájem o kup teď od kupujících si stěžovat nemůžu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod cebi5 » 30 čer 2011 10:38

Ahoj , tak se hlásím jako další přeběhlík a věřím , že nás bude přibývat . K vystavení KUP tedˇjen dodám využívám ho také hlavně proto že
mohu zadat víc položek , sad ap. Mám i normální aukce , dávám i aukce od korunky a řekla bych že zájem je srovnatelný . Je jasné když dám do Kup tedˇ
cenu jako v E-Shopech nebo v krámě , šance je nulová . No , to jen abych abych se uklidnila z toho šoku co mi Aukro způsobilo .
Všechny tady zdravím !!
cebi5


 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2011 19:53

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod magister » 30 čer 2011 10:53

Já jsem taky utekl :D
magister


 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 čer 2011 10:51

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod vpdiablo » 30 čer 2011 17:39

Samozřejmě KUP TED má své opodstatnění, a jistě je hojně využívána, pokud je cena kup ted nastavená tak že ji akceptuji (tj s rozumnou prodejní cenou), tak s tím také nemám problém, taky už jsem pár takových koupil, ale ve spoustě jiných uživatelů je ale zakořeněno něco jiného .... Kup Ted = vysoká přemrštěná cena, bohužel to si prodejci způsobili sami.
Nebo co říci na ...
startovací cena aukce 250,-
Kup ted 259,-
někdy je to ještě horší, ceny se liší pouze jednou jedinou korunou, na to přece nemusí zadávat aukční cenu a může rovnou zadat kup ted, jsem na aukčních serverech několik let,ale tohle jsem dosud nepochopil, bud je prodejce dementni nebo nemá všech 5 pohromadě, jinak se to ani komentovat nedá.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod trimama » 30 čer 2011 18:43

mahyong píše:Čus bando, tak jsem tady taky..........okouknu to tady a oznámím všem kupujícím z Aukra, zkusíme to.......:)



Koukám, samí známí ;-)
trimama


 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 srp 2009 17:18

Re: Stávka na Aukru

Příspěvekod ancovicka-nails » 30 čer 2011 20:40

pokud prodáváte nové zboží, prodejem se živíte je prodej formou kup ted nutný
nevidím žádný důvod, proč by se tyto dvě formy neměly využívat
jsou lidi , já mezi ně patřím, že nerada s někým smlouvám a handrkuji se, takže obchody v Turecku a podobných zemích taky nevyhledávám...
někomu zkrátka vyhovuje si vybrat z nabídky a rozhodnout se, zd mi nabízená věc za to stojí, zaplatit jí a mít jí...někdo zas potřebuje k nakupování určitý adrenalin, takže jsem určitě pro obě formy prodeje
jinak vítám kolegy z Aukra :)
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron