Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Auktiva nabírá "šfunk"

Pojďte si povídat...

Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 03 črc 2011 10:47

Tak tento týden přibylo cca 100 nových uživatelů :lol: To je za měsíc cca 400-450 ! ! !
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod AVL68 » 03 črc 2011 14:08

Potěšitelný údaj. Ovšem není "šfunk" příliš silný a optimistický výraz? :lol:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod trimama » 03 črc 2011 14:19

Tak já bych optimistická byla ;) , proč ne
trimama


 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 srp 2009 17:18

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 03 črc 2011 15:04

Já se zde registroval 19.1.2010 a byl jsem 801 (ID) .Vím jaký byl stav tehdy, pomáhal jsem návrhy adminům ,přesvědčil své kamarády, aby zde také přešli a
dali aukce. Provádělo se vylepšování funkčnosti systému, atd,atd.Možná do konce roku 2010 jsem zde jen staticky byl činný.Aukce zde začaly přibývat po dalším zemětřeseení na konkurenčním serwru( dneska je trojkou). Dnes je stav uživatelů= 3182 -801(leden 2010) = 2381 přírustek od ledna 2010.Také já a mí kamarádi jsme museli sami také vyvinout určité úsilí, abychom nalákali kupce, když již jsme zde instalovali aukce. PROTO SE USMÍVÁM, KDYŽ nově příchozí,
jež navíc aukce mají nevhodně popsané v názvu ,nemají hnedka plno pozorování a příhozů !A v diskusi se zbytečně rozčilují,že nemají "hnedka plný krám= TJ PŘÍHOZY). Je to jako v kamenných obchodech = prostě až si lidé zvyknou na NOVUM... :lol: Je zde jeden kolega z východních Čech, který byl zablokován na
konkurenci(že propagoval AUKTIVU),ŘÍKAL MI= že uvidím :AUKTIVA BUDE BRZO dvojkou mezi aukčními serwry. A je to tu. Nyní bude jistě třeba ve vhodnou chvíli nastartovat další fázi, aby admini také něco z provozu měli ( třebas provizi z prodeje). Jak avizovali= z vystavení by poplatky neměly být. :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod auktiva » 03 črc 2011 15:14

Ono to možná vypadá pro někoho vypadá jako malé číslo, ale zajistit stálý přísun uživatelů a prosadit server není vůbec lehké i když u nás prakticky existuje jen jeden velký aukční server.

problém je v tom že není nabídka. My nemůžeme propagovat prázdné kategorie, ale pak si prodejci stěžují, že je tu na dané zboží nejsou kupci. Ano, my bychom měli finance na propagaci vašich aukcí, ale když je nikdo nevystaví, tak to udělat nemůžeme. Tak trošku začarovaný kruh, ale pomalu ale jistě nabíráme na síle a jednou se to snad zlomí a půjde to ještě lépe.

Ve sběratelství určitě poplatky za zveřejnění nebudou, v jiných kategoriích to také neplánujeme, ale uznáváme, že nabídky které se nespočetkrát opakují za nesmyslnou cenu serveru spíše škodí.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod trimama » 03 črc 2011 16:07

Také si myslím, že to není jednoduché. Většina je na mimiaukcích nebo Aukru, ale všem svým partnerům dávám o Auktivě info, ale jak říkáte, je to o zvyku - tak to vidím i na svých eshopech, trvalo velmi dlouho a spousty práce, než se lidé naučili chodit a nakupovat pravidelně.
trimama


 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 srp 2009 17:18

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod auktiva » 03 črc 2011 16:41

Pamětníci mohou i zhodnotit jak se auktiva změnila, od opravdu prostého vzhledu i funkčnosti v roce 2009 do současné poddoby. A to neustále pracujeme a přes léto chceme podniknout další velké kroky.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod trimama » 03 črc 2011 17:49

Potvrzuji 8-)
trimama


 
Příspěvky: 8
Registrován: 08 srp 2009 17:18


Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod ancovicka-nails » 06 črc 2011 20:30

no chce to udělat pořádnou nabídku, já například skoro zkopírovala celý svůj e-shop...
když si vzpomenu, že jsem dříve na aukru řešila co vystavit a kolik kusů, aby mě poplatky za vystavení nesežraly...
nechápu ty, co na aukru řeší, že se tu nic neprodává, když tu nic sami nevystaví a raději se moří s vystavováním jedné aukce dvě hodiny na aukru a pak se jim ta aukce objeví po 12 hodinách, které jim aukro taky účtuje... no holt komu není rady
jinak já se registrovala 10. dubna a má číslo 2530, takže nárůst uživatelů je opravdu vysoký, a všichni mí zákazníci dostali info, že moje zboží najdou zde, je to jen otázka času, chce to vydržet, informovat, dávat aukce kolegů na svůj facebook
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron