Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Auktiva nabírá "šfunk"

Pojďte si povídat...

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 20 srp 2012 23:35

Vratislav16 píše:Ještě trochu statistiky : v listopadu 2011 zde bylo 4111 uživatelů = k 2.srpnu je zde 6859 = což je nárůst == 2748.
K dnešku ( 17.srpna 2012) je zde 6944 uživatelů. Takže předpokládám k listopadu 2012 (za rok) bude jistě 8000 :!: :!: :drink:
Tendence = uživatelé se zaregistrují a hnedka přihazují :opily:



Vratislave, bez jakéhokoliv sarkasmu, stejně jako se dnes a denně hovoří v médiích o tom, že vývoj HDP by neměl být brán jako prvotní ukazatel efektivity daného státu - nemyslíte, že obdobně neznamená počet registrovaných uživatelů na aukčním portálu to samé?? že to nemá realistickou vypovídající hodnotu o obchodní činnosti? Raději zveřejňujte počet prodaných aukcí v lednu vs. červnu a pak možná někoho přesvědčite o klopotném vývoji aukčního portálu. .ale registracemi?? .. z nich nejméně polovina se jednou zaregistruje - z jakéhokoliv důvodu, třeba i toho, že to mají v "návyku" z tuctu e-shopů, kde je bez registrace dále nepustí - a po prvotním zklamání táhnou zpátky a už se sem nevrátí..

chcete-li korektní odpověd, tak je potřeba se ptát auktivy (zdali budou tato citlivá data ochotni zveřejnit), kolik uživatelů se přihlásí minimálně jednou za 3 měsíce.. a tady máte svou "aktivní populaci uživatelů". .vše okolo je jen vata, bordel a balast..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 21 srp 2012 07:09

Já toto zveřejnil , aby " řeč nestála" a uživatelé měli trochu info. Jistě i Vám na ačku došel nějaký email v poslední době . A tak jsem adminům navrhl něco podobného = poslal robotem všem = OZNÁMENÍ O VÝVOJI A DALŠÍM SMĚROVÁNÍ AUKTIVY. Neb něco podobného. Plno uživatelů zde je " mrtvých, neb má hodnocení NULA".
A S TÍM JE TAKÉ TŘEBA NĚCO DĚLAT .Zvláště když nyní asi je jen auktiva + aukro,odklep asi umírá :lol: :lol: :lol: Přeji hezký den
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 24 srp 2012 23:10

Vratislav16 píše:Já toto zveřejnil , aby " řeč nestála" a uživatelé měli trochu info. Jistě i Vám na ačku došel nějaký email v poslední době . A tak jsem adminům navrhl něco podobného = poslal robotem všem = OZNÁMENÍ O VÝVOJI A DALŠÍM SMĚROVÁNÍ AUKTIVY. Neb něco podobného. Plno uživatelů zde je " mrtvých, neb má hodnocení NULA".
A S TÍM JE TAKÉ TŘEBA NĚCO DĚLAT .Zvláště když nyní asi je jen auktiva + aukro,odklep asi umírá :lol: :lol: :lol: Přeji hezký den



já jsem tedy upřímně žádný email od Aukra týkající se nějaké statistiky neviděl - ale pak, emaily z Aukra nejsou směřovány do mé schránky. Možná, že když si vzpomenu, tak to zkusím vyhledat na serveru ve věřejných složkách, zdali něco takového vůbec Aukro posílá.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 25 srp 2012 04:43

Cray= Každý serwr posílá emaily na emailovou adresu = takovou, jakou jste uvedl při registraci. A nějaké statistiky si můžete zde sám sledovat= jednu máte přímo na titulní straně : AUKCE S PŘÍHOZY( ta je jen pro denní orientaci, neb mnoho uživatelů přihazuje na poslední chvíli). A kdo kolik má příhozů mne nezajímá= starám se o sebe. Když porovnáme třeba IKUP ( ten stagnuje ),ODKLEPNUTO (nejede) a AUKTIVU (zde od lonského listopadu zde přibylo 3000 uživatelů). To že i jinde prodej (i v kamenných obchodech) stagnuje je vidět i v diskusi na AUKRU, doufám ty nářky tam čtete . :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 26 srp 2012 00:50

Vratislav16 píše:Cray= Každý serwr posílá emaily na emailovou adresu = takovou, jakou jste uvedl při registraci. A nějaké statistiky si můžete zde sám sledovat= jednu máte přímo na titulní straně : AUKCE S PŘÍHOZY( ta je jen pro denní orientaci, neb mnoho uživatelů přihazuje na poslední chvíli). A kdo kolik má příhozů mne nezajímá= starám se o sebe. Když porovnáme třeba IKUP ( ten stagnuje ),ODKLEPNUTO (nejede) a AUKTIVU (zde od lonského listopadu zde přibylo 3000 uživatelů). To že i jinde prodej (i v kamenných obchodech) stagnuje je vidět i v diskusi na AUKRU, doufám ty nářky tam čtete . :lol: :lol: :lol:



Vratislave, snad nechcete být za hlupáka, co se týče tvrzení "každý server posílá emaily na adresu, kterou jste uvedl při registraci".. víte vůbec, kolik máme domén? a kolik různých aliasů?? bych se zbláznil, kdyby každý sebemenší dotaz na osobní převzetí předmětu šel na mně! Ale čekal bych, že toto vám dojde, že každá část obchodní firmy je zodpovědná za něco jiného: někdo dělá obchod, jiný balí a jezdí na poštu. (velmi zlehčeno)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 26 srp 2012 09:42

Cray = nedělejte z nás zase negramoty. Víte dobře ,že ministr odstupuje, když jeho podřízení jsou neschopní a
vedoucí je odvolán. Nad Váma je jen ten "nejvyšší". Těma výmluvama snad oblbnete jen děti :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 26 srp 2012 21:29

No vy jste ale vtipálek a šprýmař.. mám to brát tak, že navrhujete, abych "odstoupil" ze své vlastní společnosti? Váš příklad s ministrem kulhá na všechny nohy.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 27 srp 2012 07:25

Cray = Vy jste nepochopil přirovnání ?????????????
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod AVL68 » 27 srp 2012 07:54

Tak Vratislav šprýmař rozhodně není... :drink:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 27 srp 2012 07:57

AVL dík za poklonu. Já jen chci, aby to zde jelo. U mne jo= ostatní ať se také starají :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron