Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Auktiva nabírá "šfunk"

Pojďte si povídat...

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 07 dub 2012 06:41

Cray= nic proti Vám, ale proč nehledáte i chybu u Vás. Když systém vyhledá aukci jen na 1 ZADANÉ SLOVO. Proč si do názvu aukce na konci nedáte ještě své značení ??? TŘEBAS = *A1 , *A2 , *A3 atd . Když pak zadáte do vyhledavače = *A1 ==
tak tento VÁM AUKCI VYHLEDÁ .......neb je toto 1 slovo :lol: :lol: :lol: A JE TO VYŘEŠENO. A MÁM U VÁS PROVIZI A ODMĚNU ZA RADU :lol: :lol: :lol:
Přirovnání = Vy se přistěhujete a žijete s partnerkou , ta se musí přizpůsobit Vám a ne Vy jí, když s ní chcete žít a u ní bydlet !. Mějte se fajn a nic ve zlém !
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod drobek47 » 07 dub 2012 06:53

pan přemoudřelej radí amatérům Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod vpdiablo » 07 dub 2012 10:31

Vratislav16 píše:Cray= nic proti Vám, ale proč nehledáte i chybu u Vás. Když systém vyhledá aukci jen na 1 ZADANÉ SLOVO. Proč si do názvu aukce na konci nedáte ještě své značení ??? TŘEBAS = *A1 , *A2 , *A3 atd . Když pak zadáte do vyhledavače = *A1 ==
tak tento VÁM AUKCI VYHLEDÁ .......neb je toto 1 slovo :lol: :lol: :lol: A JE TO VYŘEŠENO. A MÁM U VÁS PROVIZI A ODMĚNU ZA RADU :lol: :lol: :lol:
Přirovnání = Vy se přistěhujete a žijete s partnerkou , ta se musí přizpůsobit Vám a ne Vy jí, když s ní chcete žít a u ní bydlet !. Mějte se fajn a nic ve zlém !

Jenže tohle není řešení a nejen pro Cray... kupující už vůbec nemá šajnu jak to máte tříděno, ten napíše slovo či slova a očekává relevantní výsledek.
Navíc jak už jsem napsal jinde, musí to být přispůsobeno obyčejnému uživateli, a to jak se chová běžný uživatel je úplně jednoduché a google a seznam by vám to osvětlili,kdyby chtěli, napíše 1-5 slov do políčka hledání a očekává že výsledek který to na něj vyplivne bude odpovídat všem zadaným kritériím najednou. (existují databáze nejhledanějších slov a slovních spojení, nepředpokládám, že jsou volně k použití ale k nahlédnutí se dá cosi najít i na internetu)
Sice neschvaluji vymluvy na nevystavování protože není to nebo ono, ale každý má své důvody a já je respektuji(co nesnáším jsou demagogové, kde jedině to jejich je správně a vše ostatní je špatně a lež), chce si počkat no tak si počká, chce být v předstihu tak si připraví vše dopředu a spustí až potom nebo spouští průběžně, je to zcela na volbě prodejce, je to jeho volba tak ji respektujme.
Myslet si můžeme co chceme, ale přece je nebudeme přemlouvat, já tedy ne, Vy snad ano?
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 07 dub 2012 12:25

vpdiablo = mluvíte mi z duše. Žádní čerti mne nevystarší. Řídím se heslem : silnější a chytřejší vyhrává . A tak "jedu" svým stylem. Ono hledat vinu jen přád jinde a trucovat ,také není dobré. Je nutno se přizpůsobit daným podmínkám a regulím.
V životě zpravidla to tak je = kdo se nepřizpůsobí= zajde. Přeji hezké Velikonoce :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod drobek47 » 07 dub 2012 12:44

Vratislav16 píše:vpdiablo = mluvíte mi z duše. Žádní čerti mne nevystarší. Řídím se heslem : silnější a chytřejší vyhrává . A tak "jedu" svým stylem. Ono hledat vinu jen přád jinde a trucovat ,také není dobré. Je nutno se přizpůsobit daným podmínkám a regulím.
V životě zpravidla to tak je = kdo se nepřizpůsobí= zajde. Přeji hezké Velikonoce :lol:


Vratislave, tak tohle je přesně myšlení ušlápnutých čecháčků vychovaných komouši a rudým právem. Soudruzi to tak řekli, tak sklopíme uši a mlčíme. Naštěstí už víc jak 20 let neplatí Vaše poučka - kdo se nepřizpůsobí= zajde. V dnešní době máme výběr Zajde spíš ten, kdo se nepřispůsobí zákazníkovi. A tady jsme zákazníci my uživatelé. Jestli toto na Auktivě nepochopí, tak si kopou hrob. Obrázek Konkurence je veliká a nespí
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod korunka1111 » 07 dub 2012 15:09

Konkurence - ta taky kašle na malé prodejce.
Vaše hašteření nic nevyřeší,ale je to úsměvné.
Jo a Všem pěkné VELIKONOCE! :drink: :drink: :drink:
korunka1111


 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 čer 2011 13:19

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod vpdiablo » 07 dub 2012 18:19

A stále to nebylo pochopeno, takže polopatě ...
Přispůsobit se nakonec bude muset ten kdo bude v menšině.
Stejně tu nakonec bude jeden tábor nespokojených, dneska je to drobek až to změněj podle jeho priorit bude tady příště prudit prozměnu bobek, protože jemu to zase nevyhovuje tak jak si to vydupal drobek. A podle toho zda tu bude více drobků nebo bobků to pak bude nastaveno.
Můj skromnej typ je že více bude těch neznalých BFU a proto bobků tu pak bude křičet více aby to dali zase zpátky a bude jim úplně uprdele,že drobci budou vyhrožovat stažením aukcí, protože tím mohou bobci vyhrožovat také.
a tak stále dokolečka dokola v začarovaném kruhu budeme prohazovat a přehazovat funkčnost podle těch co momentálně nejvíce křičí ... to bude guláš ale dobrý určitě nebude.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod drobek47 » 07 dub 2012 18:38

Drobkovi je srdečně jedno jak to tady bude vypadat. Není absolutně závislý na prodeji aukcí. Je to spokojený důchodce. Prodal na různých serverech asi 75 000 aukcí a ještě asi tolik má. Je mu jedno, jestli prodá 10 známek za korunu a nebo to dá dětem na hraní zdarma. Dělá to proto, že ho to baví, ale luštit křížovky nebo sudoku ho baví možná ještě víc. A potom tu je ještě Odklepnuto. Obrázek
Pro diabla - vůbec netuším co je to BFU, nikdy jsem o tom neslyšel. Mě jde jen a jen o začátek a koneb aukce, asi jste si mě s někým spletl.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod vpdiablo » 07 dub 2012 21:17

to nebylo proti vám drobku :-))
sloužilo to jako demonstrace dvou stran jedne co to chce mit tak a druhe co to bude chtit opačně, mě je srdečně jedno jak to bude ja se přispůsobim, mam jen par kravin a az proberu sklep tak asi všechno hodim rovnou do popelnice a bude klid.
BFU = běžný franta uživatel
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod AVL68 » 07 dub 2012 21:28

vpdiablo píše:...a tak stále dokolečka dokola v začarovaném kruhu budeme prohazovat a přehazovat funkčnost podle těch co momentálně nejvíce křičí...

Tohoto se zřejmě bát nemusíme. Zdejší admini mají svou hlavu a jistě než něco předělají, dobře to promyslí.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků