Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Auktiva nabírá "šfunk"

Pojďte si povídat...

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod drobek47 » 25 črc 2012 10:16

Vy se počítáte mezi normální lidi??? Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod amadeus » 02 srp 2012 09:24

Jestli považujete za "šfunk" to, že se zde zaregistruje několik desítek nebo stovek lidí, musím s Vámi nesouhlasit. Šfunk nastane, až se zde začne čile obchodovat. Zatím se mi ale zdá, že se prodejci předhánějí v tom, kdo vystaví za vyšší částku. A zájemci pochopitelně nejsou žádní.
Co si budem povídat, většina z nás jsme přeběhlíci z Aukra, ale každý prodejce odtud si své prodeje jistí i na Aukru, protože tam se zatím obchody vesele točí. Pořád tam najdu prodejce s nízkýma cenama i poštovným.
amadeus


 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 led 2012 15:20

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 02 srp 2012 16:57

amadeus = jste zde delší dobu a bohužel mluvíte jako ti někteří politici o něčem a o ničem = hovořte konkrétně :!: A máte "1" bodů HODNOCENÍ :!: Takže jste zde půl roku a prozatím jste se zde sama nevyznamenala,natož abyste něčím pomohla. To že zde někdo prodává DVD za pro Vás nepřijatelné ceny ( on ten prodejce přišel z AUKRA). TO SI VYŘIĎTE S NÍM, neb kupujte od jiného. Ve sběratelství se zde čile obchoduje a prodává. MIMOCHODEM PŘEVÁŽNÁ ČÁST = TOP PRODEJCŮ prošla ohněm na ODKLEPNUTO . To abyste věděla ,že není jen to AUKRO :lol: :lol: :lol:
To že jsou zde úspěšní sběratelé, svědčí o jejich přičinlivosti . Jinak řečeno : špatný ředitel = krachující podnik.
Ještě trochu statistiky : v listopadu 2011 zde bylo 4111 uživatelů = k dnešku je zde 6859 = což je nárůst == 2748 uživatelů.Což je měsíčně ++ 344 nových uživatelů :!: Aukce s příhozy si můžete zjistit sami na titulní straně :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 03 srp 2012 20:39

Ještě trochu statistiky : v listopadu 2011 zde bylo 4111 uživatelů = k dnešku je zde 6859 = což je nárůst == 2748 uživatelů.Což je měsíčně ++ 344 nových uživatelů Aukce s příhozy si můžete zjistit sami na titulní straně


Prosím vás, se statistikou se jděte bodnout - to je naprosto o ničem! Nehledě na to, že nechápu, jak mnozí argumentují ukazateli typu "aukro a 2.500.000 uživatelů??!! - ale z toho mají určitě 1.000.000, kteří jsou mrtví a jen se zaregistrovali!!

- vy jako opravdu osobně věříte tomu, že z toho počtu, co jste uvedl, je všech 100 procent aktivních a čilých uživatelů? Nenalháváte si tak DOCELA HODNE sám sobě? To mi připomíná dnešní zprávy, kdy uvedli, že každý desátý účet na FB je spam či podvod a tedy "nereálný účet".
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 03 srp 2012 21:09

Já jen konstatoval trochu statistiky pro jednou pesimistku. Mimochodem = Cray .... tento týden prodáte 2 aukce === doufám o tomhle víte :!:Myslím ,že začínáte mít úspěch a to je "okurková sezona". A prosím trochu více optimismu do života. Kde bychom došli :?: Když život je tak krátký. Ať se Vám daří CrayXMP :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 03 srp 2012 23:25

no jen škoda, že jste nepochopil správně mou předchozí sarkastickou poznámku "cože jsme to zase prodali..". Ale díky za přání, za chvíli "TRHNEME" desítku!
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 04 srp 2012 06:32

Cray= nevím kdo Vám ublížil.Prostě máte nějaký mindrák a nebuďte takový pesimista :!: Ale asi nemáte vyřízeny letošní prodané aukce, o něž v diskusi zde byla bouřlivá polemika. Vždyť od letošního března Vám nepřibylo žádné hodnocení. A nechte toho " MY,MY MY !!!!!!!!!" , vypadá to, jako byste měl mašinerii lidí na vyřizování. A asi jeden neví co dělá druhý !!!!!!!!zde na auktivě . Přeji hezký den , zde v Beskydech je pořád slunečno
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod CrayXMP » 04 srp 2012 21:11

Nevím, proč bych nemohl použít množné číslo, když se o jednotlivé aukce u nás stará více lidí - nebo si jako myslíte, že nemám nic lepšího na práci, než vystavovat aukce, odpovídat dotazy (převážně stupidní typu : já vím, že nemáte zadaný osobní odběr, ale stejně ho chci), balit, jezdit na poštu a ještě udílet komentáře???

pro vás je zkrátka Auktiva natolik srdeční záležitost, že nejste naprosto ochoten vůbec přijmout jakoukoliv - oprávněnou - kritiku, ať již funkčnosti či naopak nefunkčnosti. Ale s tím ani jeden z nás nic nenadělá. Vám je tu zkrátka "dobře" a odmítáte pochopit, proč je celá řada ostatních z mnoha věcí zcela frustrovaná - viz namátkou třeba Franta7, který to podal od plic přesně a pěkně naplno.

nebo jako i vám přijde NORMALNI, že snad JIZ V UNORU !!! měla být funkční nová verze - máme o půl roku později a nemáte pořád nic??! Jakékoliv odezvy od AT na toto téma už asi nejenom mně vyznívají jako neskonalé výmluvy. Ano, je možné neodhadnout či se seknout v odhadu, co zabere dělání nové verze, ale že to celé budou předělávat oznámili už v březnu. Mně napadá celá řad konspiračních teorií, proč to ještě není, počínaje, že to pro ně není až tak moc důležité, že nemají dostatek lidí až po to, že nemají dostatek času, protože přes pracovní den musí pracovat někde jinde jako zaměstnanci někoho jiného a po nocích se toho žel toho nedoprogramuje..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 04 srp 2012 21:37

Cray = uvedu to zase jinak. Já pro Frantu bych nehnul ani prstem. Jednak požadavek nanesl neslušně. A pro 1 aukci (přirovnání)
nebudu měnit v 150 000 aukcích něco.A admini přece slíbili další obrázky (myslím na 6ks). On konkrétně je zde delší dobu a ví jak to vypadá a chtěl povýšení obrázků hned.Vždyť do popisu lze přidávat obrázků neurekom= tak ať se snaží. Nechci dělat advokáta auktivě. Asi mají problémy s počtem programatorů, nevím. Možná makají po práci =nevím. Asi je to obchodní tajemství. Ale to Vás neomlouvá být arogantní a sprostý = mnohdy. Jak se říká lidově = ZA MÁLO PENĚZ MÁLO MUZIKY. TŘEBAS NA SÁZAVAFEST NEPŘIJELY LETOS ZAHRANIČNÍ KAPELY.Auktiva něco poč rokem slíbila, pak sdělili že úpravy budou v delším horizontu. Asi to bohužel nejde tak, aby to mohli spustit a nedopadlo to ,jako registr vozidel. To já a asi ani Vy neposoudíte.
No já tak beru situaci ,jaká je a žiju a nerozčiluji se , přizpůsobim se a jsem úspěšný . Jak to bývá v životě= kdo se nepřízpusobí = ZAHYNE. No a rozčiluje mne ,když někdo vymýšlí mnohdy pitominy , za "korunu,nebo zadarmo" by chtěl KARŠTEJN (přirovnání),to asi pochopí každý. Kvůli Vaši pitomé aukci zde se zbytečně diskutovalo měsíc , jenom kvůli tomu, že někdo od Vás se nepodíval na auktivu, že jste něco prodali. Neb kupec se s Váma nemohl spojit. Ale to bylo propíráno v jiném vlákně. :lol: Mějte se fajn a nic ve zlém = je to zde jen pokec na uvolněnou :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Auktiva nabírá "šfunk"

Příspěvekod Vratislav16 » 17 srp 2012 09:10

Ještě trochu statistiky : v listopadu 2011 zde bylo 4111 uživatelů = k 2.srpnu je zde 6859 = což je nárůst == 2748.
K dnešku ( 17.srpna 2012) je zde 6944 uživatelů. Takže předpokládám k listopadu 2012 (za rok) bude jistě 8000 :!: :!: :drink:
Tendence = uživatelé se zaregistrují a hnedka přihazují :opily:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron