Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Nepřehledný pokec

Pojďte si povídat...

Nepřehledný pokec

Příspěvekod drndula » 09 črc 2011 20:06

Nevím, jak vy, ale já se tady ztrácím. Pro mě je tahle kecárna a vůbec celé fórum absolutně nepřehledné. Nevidím nové příspěvky, ale samé citace a pak v tom mám hokej. Vzdávám to a vracím se na Auo. Alespoň pokecat.
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod ladber » 09 črc 2011 20:23

to chce čas a trénovat ;) v levo když jsou ty kolečka červený tak tam je něco nového ;)
Uživatelský avatar
ladber


 
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2011 18:04

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod mynyeta » 09 črc 2011 20:24

Kdybyste netrávila celý život na Aukru, tak zjistíte, že fóra postavená na systému phpBB patří mezi ty nejrozšířenější a nejoblíbenější vůbec a koncepci mají vesměs stejnou. Pro mě je to nejen velmi přehledné, ale mezi hlavní výhody patří funkce a editovatelnost. Aukro fórum v tomto směru nabízí prakticky prd. Je jen na uživatelích, nakolik budou "znepřehledňovat" diskuzi funkcemi, mezi které patří i citace.
Uživatelský avatar
mynyeta


 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 črc 2011 08:43

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod vpdiablo » 09 črc 2011 20:49

drndula píše:Nevím, jak vy, ale já se tady ztrácím. Pro mě je tahle kecárna a vůbec celé fórum absolutně nepřehledné. Nevidím nové příspěvky, ale samé citace a pak v tom mám hokej. Vzdávám to a vracím se na Auo. Alespoň pokecat.

to je jednoduché, každé vlákno ve kterém jsou nové příspěvky je označeno červeně (to jest všechna která nemáte přečtená,nebo se změnil jejich obsah).
5azení je jednoduché jsou tu malé čtverečky strana 1 , 2 , 3 až třeba 50, takže přecházíte většinou na ten poslední.
Styl řazení se dá nastavit, ale nejlepší je posloupnost v čase od nejstarších strana 1 po nejnovější poslední stránka ve vlákně.
Přehlednost je úžasná a citace je bezproblémová, jednoduchá, dá se upravovat a vynechávat citovaný text a můžete citovat i několik lidí najednou, a každému odpovědět pod jeho citací v jedné jediné zprávě (okně), stačí se jen naučit ruční doplnění citace.
to nemluvím o odesílání soukromé zprávy a jiných vychytávkách.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod drobek47 » 10 črc 2011 06:20

Kdyby bylo trvale nastaveno sestupné řazení, aby jeden nemusel po otevření hledat poslední příspěvek. Nebo aspoň přepínání z vzestupně na sestupně aby bylo nahoře a ne dole, abych nemusel pro přepnutí rolovat na konec stránky. Mě nezajímá co se tu psalo vloni, mě zajímá dnešek.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod biggles » 10 črc 2011 08:36

Mě tedy vyhovuje systém Aukra, taky se ztrácím, proto už tady velice málo diskutuji a jak říkal uživatel přede mnou, tak spíše kecám na Aukru, je to můj názor a klidně ať mě skalní auktiváci za něj kamenují :D Prostě mi nesedí a basta :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod mynyeta » 10 črc 2011 09:33

drobek47: přepínat si to můžete a moc se taky nenarolujete, poněvadž na jednu stránku je pouze 10 příspěvků, jestli dobře počítám.
Uživatelský avatar
mynyeta


 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 črc 2011 08:43

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod drobek47 » 10 črc 2011 09:48

Ale je to nepříjemný. Vždyť by šlo udělat, aby si to každý nastavil tak, jak mu to vyhovuje a zůstalo mu to tak. :(
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod mynyeta » 10 črc 2011 10:20

drobek47: když už né možnost v uživatelským nastavení, tak by to alespoň mohla jistit nějaká cookie.
Uživatelský avatar
mynyeta


 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 črc 2011 08:43

Re: Nepřehledný pokec

Příspěvekod vpdiablo » 10 črc 2011 19:44

drobek47 píše:Ale je to nepříjemný. Vždyť by šlo udělat, aby si to každý nastavil tak, jak mu to vyhovuje a zůstalo mu to tak. :(

ja bych řekl že to musi jit přednastavit i v nastaveni, je to Phbb a to umí spousty věcí.
Je to v UŽIVATELSKÝ PANEL / nASTAVENÍ / pROHLÍŽENÍ PŘÍSPĚVKŮ ...a zde si nastavíte dle libosti jak a co chcete
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron