Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Nejzajímavější předmět který prodáváte

Pojďte si povídat...

Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod auktiva » 11 črc 2011 10:09

Je tu již docela dost položek a někdy se v nich vyznat není jednoduché. Co nejzajímavějšího si myslíte že prodáváte?
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 11 črc 2011 10:17

Co třeba obraz od J.V.Barneta, které v aukcích aukčních domů dosahují několikatisícových částek :D Uvidíme zda si ho tady někdo všimne :lol:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod auktiva » 11 črc 2011 10:21

Přidávejte rovnou i odkaz ať to nemusíme hledat
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod mynyeta » 11 črc 2011 15:00

LIVECHAT S TISÍCE MODELY ONLINE
UDĚLJAÍ CO BUDEŠ CHTÍT :lol:
Uživatelský avatar
mynyeta


 
Příspěvky: 26
Registrován: 06 črc 2011 08:43

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod Plano1 » 11 črc 2011 20:54

Až na prvních devět, všechny moje samolepky :-)
http://www.auktiva.cz/Automobily_samolepky-c10127/
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 12 črc 2011 07:40

Pokud chcete opravdu staré a kvalitní starožitnosti, jako vybavení chalupy, tak se mrkněte na mé aukce, myslím že zatím takhle kvalitní věci tady nejsou v nabídce. Krucifix, věšák, stará ikona, kropenka, prostě dobové vybavení starého statku , chalupy atd. a myslím, že ceny mám třetinové.... Pokud by někdo chtěl staré vyřezávané hodiny , altdeutsch, nebo historizující, tak mě kontaktujte budu rozprodávat část sbírky ....
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 13 črc 2011 11:25

Ještě dodám, že tady nabízím opravdu kvalitní starožitnosti, vojenské věci a za malou vyvolávací cenu. Jinde by se po tom zaprášilo, nebo by si to někdo alespoň prohlédl, ale tady je opravdu zatím mrtvo , nejsou zde kupující , mrzí mě to. Pan Vratislav mě určitě bude zase kamenovat , ale prostě je to pravda :D Nezbyde mi než se asi vrátit , i když se mi fakt nechcééé :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod Vratislav16 » 13 črc 2011 11:31

biglesi= proč bych Vás kamenoval= já si naháním kupce sám.Uvědomte si, že je čas dovolených a tak u počítače málo lidí. Jen Vy ,já a admini :!: Já jsem sem spokojen :lol: . Kdo se stará= ten má. Svého času jsem rozeslal svým partnerům cca několik set emailů, že jsem na AUKTIVĚ ,atd . To Vám sděluji, že raděj "pracuji" = než mlácení prázné slámy v diskusi :lol:
Naposledy upravil Vratislav16 dne 13 črc 2011 11:42, celkově upraveno 1
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 13 črc 2011 11:42

Vratislav16 píše:biglesi= proč bych Vás kamenoval= já si naháním kupce sám.Uvědomte si, že je čas dovolených a tak u počítače málo lidí. Jen Vy ,já a admini :!: Já jsem sem spokojen :lol:

Vratislave díky, že se na mě UŽ usmíváte, tady máte odplatu :) Víte strašně mě to mrzí, že tady není tolik kupců a to, co nabízím ze svého oboru je fakt za vyvolávací hubičku a dělám to jen proto, že mám pořád naději, že se to tady rozjede a byl bych moc rád :D Te´d jsem vyštrachal ze šuplíků nějaké, RU, Německo a naše mince 1 republika, ale nemám sílu to tady vystavovat po jednotlivých mincích už tak jsem se nadřel s těmi pohledy, jak jste mě Vráťo zpucoval :D Já nevím, kdyby někdo zavolal, tel. je v mých aukcích a já mu to zkusím jednotlivě popsat a třeba mu nechám všechny za 500 Kč. Kdybych to měl vystavovat , jako ty pohlednice, tak budu mít hlavu nafouklou , jak pátrací balón :lol: :roll:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron