Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Nejzajímavější předmět který prodáváte

Pojďte si povídat...

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod Vratislav16 » 13 črc 2011 11:46

bigglesi = já jen zužitkovávám 40let praxe ve sběratelství. Fňukání = to ode mne neuslyšíte. Předchozí svou diskusi jsem upravil = pročtěte si ji znovu. Zkuste také napsat svým předchozím partnerům= TŘEBAS SE ZNOVU PODÍVAJÍ NA VAŠE AUKCE ZDE A KOUPÍ JE :!: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 13 črc 2011 11:59

Vratislav16 píše:bigglesi = já jen zužitkovávám 40let praxe ve sběratelství. Fňukání = to ode mne neuslyšíte. Předchozí svou diskusi jsem upravil = pročtěte si ji znovu. Zkuste také napsat svým předchozím partnerům= TŘEBAS SE ZNOVU PODÍVAJÍ NA VAŠE AUKCE ZDE A KOUPÍ JE :!: :lol:

Vráťo já tu diskuzi, jak jsme si vjeli do vlasů pročetl a nic nového v ní nenašel :D , že bych se díval blbě ? :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod AVL68 » 13 črc 2011 13:10

biggles píše: Teď jsem vyštrachal ze šuplíků nějaké, RU, Německo a naše mince 1 republika, ale nemám sílu to tady vystavovat po jednotlivých mincích už tak jsem se nadřel s těmi pohledy, jak jste mě Vráťo zpucoval :D Já nevím, kdyby někdo zavolal, tel. je v mých aukcích a já mu to zkusím jednotlivě popsat a třeba mu nechám všechny za 500 Kč. Kdybych to měl vystavovat , jako ty pohlednice, tak budu mít hlavu nafouklou , jak pátrací balón :lol: :roll:


Co tak mince vystavit po "sadách" s cenou za kus (kup teď)? Jedna společná fotka a výpis mincí ve společné aukci dají míň práce.

Co se týká malého (žádného :cry: ) množství kupujících, tak co na to říct? Trpělivost. Když se tak bavím ve svém okolí, nikdo o Auktivě neví-neslyšel. Chvíli potrvá, než se to změní. Zatím to tu berte jako takový vedlejšák :lol:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 13 črc 2011 13:15

AVL68 píše:
biggles píše: Teď jsem vyštrachal ze šuplíků nějaké, RU, Německo a naše mince 1 republika, ale nemám sílu to tady vystavovat po jednotlivých mincích už tak jsem se nadřel s těmi pohledy, jak jste mě Vráťo zpucoval :D Já nevím, kdyby někdo zavolal, tel. je v mých aukcích a já mu to zkusím jednotlivě popsat a třeba mu nechám všechny za 500 Kč. Kdybych to měl vystavovat , jako ty pohlednice, tak budu mít hlavu nafouklou , jak pátrací balón :lol: :roll:


Co tak mince vystavit po "sadách" s cenou za kus (kup teď)? Jedna společná fotka a výpis mincí ve společné aukci dají míň práce.

Co se týká malého (žádného :cry: ) množství kupujících, tak co na to říct? Trpělivost. Když se tak bavím ve svém okolí, nikdo o Auktivě neví-neslyšel. Chvíli potrvá, než se to změní. Zatím to tu berte jako takový vedlejšák :lol:

Už jsem to tady FRKL :D Jo a mrkněte se na aukro do pokecu SBĚRATELSTVÍ , STAROŽITNOSTI , dal jsem tam takovou malou reklamku, tak kdo je na aukru, tak obě ty vlákna zkuste rozpohybovat, nebo se tady nikdo nekoukne :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 13 črc 2011 13:17

Název je v obou forech MRKNĚTE SE .... Tak to tam podpořte kruci fix potažmo nál :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod auktiva » 13 črc 2011 14:33

Škoda že nemáte nějaký blbůstky do zahrádky, zrovna něco sháníme :D
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 13 črc 2011 14:36

Kluci dejte kilo a budu vám dělat hodinu v zahrádce trpajzlíka, chcetéééé :D :D :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 13 črc 2011 14:47

Teď jsem do aukce dal odznak VZORNÝ SPOJAŘ I S DEKRETEM !!!! 1951, to je rarita, jakto, že jste na to nikdo nekoukl ? :D Kůva to jsem ještě nekouřil, takový nezájem :D :) ;) :( :o
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod biggles » 13 črc 2011 14:56

Jo a v pokecu na Aukru bojuju s Nerem, dal jsem tam taky odkaz sem, TAK SAKRA PŘIDEJTE SE TAM BÝVALÍ AUKRÁCI, ať tam nejsem za debila sám :lol:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Nejzajímavější předmět který prodáváte

Příspěvekod Labib » 13 črc 2011 17:09

Zdar Juro tak jsem tady ale ještě si to tady okoukávám a netuším ani kam to píšu? :D jo a nemaj tu smajlíka s pivem :o
Labib


 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 črc 2011 16:40

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron