Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

auktiváci podnikněte něco

Pojďte si povídat...

auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod sumec » 03 srp 2011 12:57

Aukru to již zase druhý den pořádně zlobí. Uživatelé jsou nasraní strhnou jim za vystavené položky a třeba z 30 se objeví jen 10. Poplatky strženy za všechny. Je zase nejlepší čas stáhnout uživatele na Auktivu. Již se ani neomlouvají za ty neskutečné problémy.
sumec


 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 čer 2011 14:58

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod vpdiablo » 03 srp 2011 15:21

sumec píše:Aukru to již zase druhý den pořádně zlobí. Uživatelé jsou nasraní strhnou jim za vystavené položky a třeba z 30 se objeví jen 10. Poplatky strženy za všechny. Je zase nejlepší čas stáhnout uživatele na Auktivu. Již se ani neomlouvají za ty neskutečné problémy.

To musí prodejci z aukra sami, bohužel oni nechtějí, většina z nich je pohodlná, sice budou na foru křičet, plakat nadávat, ale jinam se neregnou a ani to nezkusí, takže asi tak. :cry:
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod AVL68 » 03 srp 2011 22:16

sumec: JAK si představuje to stáhnout??? :? Já to vidím docela černě. Mnoho (drtivá většina?) "důležitých" prodejců (čti hodně prodávajících) je přesvědčených, že bez Aukra nelze prodávat. Nic jiné pro ně neexistuje. Myšlenku o podpoře konkurence ve svém vlastním zájmu, neuznávají. Vystavit zkusmo nějaké aukce i zde považují za zbytečné, pracné, neziskové, neúčinné atd. Nakolik jde jen o výmluvy, těžko soudit. V každém případě je jejich "stav nečinnosti" tvrdou realitou.

Máte-li použitelný nápad, jak změnit jejich názor, sem s ním! 8-)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod CrayXMP » 03 srp 2011 22:50

AVL68 píše:sumec: JAK si představuje to stáhnout??? :? Já to vidím docela černě. Mnoho (drtivá většina?) "důležitých" prodejců (čti hodně prodávajících) je přesvědčených, že bez Aukra nelze prodávat. Nic jiné pro ně neexistuje. Myšlenku o podpoře konkurence ve svém vlastním zájmu, neuznávají. Vystavit zkusmo nějaké aukce i zde považují za zbytečné, pracné, neziskové, neúčinné atd. Nakolik jde jen o výmluvy, těžko soudit. V každém případě je jejich "stav nečinnosti" tvrdou realitou.

Máte-li použitelný nápad, jak změnit jejich názor, sem s ním! 8-)



nápad nemám, ale dere se mi na jazyk následující: "nejhorší je hned je začít kritizovat, že si nevkusně vymýšlejí a pořád STEZUJI a že jim NIC NENI PO CHUTI a nic JE NEUSPOKOJI na tomto serveru.. " - věřte nevěřte, to může být docela účinný repelent.. :D
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Tigo262 » 04 srp 2011 08:35

Ja bych podnikala, ale kupujici jsou zde jacisi nepodnikavi...
Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)›
Uživatelský avatar
Tigo262


 
Příspěvky: 13
Registrován: 14 čer 2011 11:52

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Plano1 » 04 srp 2011 08:51

Je pravda, že na Aukru se stále prodává celkem slušně. Tam prodávám cca 300-500 samolepek měsíčně. Tady zatím po asi 4 opakováních aukcí (po čtrnácti dnech), jsem z toho samého sortimentu ve stejném počtu aukcí prodal 3 kusy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Tigo262 » 04 srp 2011 09:34

Ja zatim vubec nic, bida...
Ironical, pedantical, cynical bitch - who wants to touch me? ‹(•_•)›
Uživatelský avatar
Tigo262


 
Příspěvky: 13
Registrován: 14 čer 2011 11:52

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Vratislav16 » 04 srp 2011 11:07

plano= zkuste napsat emaily ( mimo serwry ! ) partnerům, že máte "obchod" ve vedlejší vesnici (AUKTIVU)= berte to jako přirovnání. Vzpomněl jsem si, když jsem byl r.1969 dvakrát ve Vídni, že tam obchody měly systém nadháněčů.Dotaz= poslal jste těm kupcům(300-500ks samolepek prodaných měsíčně na áčku)zprávu, že jste na AUKTIVĚ za ceny o 5% nižší ?? ( odpočet rabatu ÁČKU( Berte to jen ,jako
úsměvné náměty. Takže nestačí jen "plakat", ale něco také dělat sám pro nápravu :drink: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Plano1 » 04 srp 2011 11:49

Já nepláču. Pouze konstatuji. Pro mne je nejdůležitější můj eshop v kombinaci s aukrem jako doplněk. V mém sortimentu není moc zákazníků, kteří nakupují opakovaně a pokud ano tak je odkazuji do svého shopu. Na to abych všem rozesílal maily o prodeji na auktivě opravdu čas nemám a abych pravdu řekl, tak to pak zavání spamováním.
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Vratislav16 » 04 srp 2011 11:54

Takže "šlapete si po štěstí" , těžká Vám pomoc. Mějte se fajn
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron