Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

auktiváci podnikněte něco

Pojďte si povídat...

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod ancovicka-nails » 08 zář 2011 22:57

no někteří aukráci si zvykli prodávat jen na aukru a nic jiného neznají...nebo nechtějí...nechápu
já se prodejem živím, takže e-shop, aukro, auktiva, a.cz....
připadá mi krátkozraké spoléhat jen na aukro...pak když je výpadek jako dnes, možná i zítra...pokud mě zákazníci budou chtít najít, tak mě najdou i přes výpadek aukra.....,ale je to každého rozhodnutí
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod helix57 » 09 zář 2011 19:36

Mám stejný názor,je potřeba to aspoň zkusit.Přes problémy na Aukru tam stále prodávám dost,ale pokud tady nebude obrovská nabídka ve všech kategoriích nejen ve sběratelství tak sem lidi nepříjdou,ale kouknula jsem,že uživatelů pěkně přibývá :drink: tak snad se mi podaří konečně něco prodat
helix57


 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 srp 2011 12:21

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod AVL68 » 09 zář 2011 22:24

Názor: nejdřív nabídka, potom kupující, je na aukru asi v menšině. Jinak by tu byl větší frmol. Většina tamních prodejců by to chtěla obráceně. Nejdřív hafo zákazníků, a až potom začít vystavovat. :!: Ale takový pohled na obchodování mě připadá tak trochu na hlavu. :lol:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod vpdiablo » 11 zář 2011 12:17

AVL68 píše:Názor: nejdřív nabídka, potom kupující, je na aukru asi v menšině. Jinak by tu byl větší frmol. Většina tamních prodejců by to chtěla obráceně. Nejdřív hafo zákazníků, a až potom začít vystavovat. :!: Ale takový pohled na obchodování mě připadá tak trochu na hlavu. :lol:

Nejen Vám nejen Vám
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Plano1 » 11 zář 2011 20:55

No, ale řekněte, že by to nebylo krásný :-))) Počkat, až tu budou kupující stát ve frontě a pak milostivě nakráčet :-))
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod CrayXMP » 11 zář 2011 23:37

Vratislav16 píše:Takže "šlapete si po štěstí" , těžká Vám pomoc. Mějte se fajn


s tím naprosto nesouhlasím. Vy jste tady toho očividně již prodal docela dost - ale podívejte se na svůj "obor" - sběratelství - to kvete (či kvetlo i na odklepnuto). zkrátka máte raritní business a kdo vás "chce", ten si "vás najde".

Jděte s touto tezí za prodejcem mikrovlnek či MP3 přehrávačů a se zlou se potážete.. jakmile si někdo vybuduje určitou pozici na Aukru (stovky pozitivů a další), tak jen tak kvůli "zlatým očím" auktivy, u níž se opravdu kupující "spotřebního zboží" netrhnou - toho nenechá..

hledejte v tuto chvíli chybu u kupujících! nabídka je tu už docela obstojná, a to že chyba je na straně kupujících nepřipisuji tomu, že "nekupují" - ale oni ani NEKOUKAJI a nedávají do SLEDOVANI! Tzn. že absolutní nezájem z jejich strany.

pořád někdo tady "brečí", že kupující nemají co kupovat, když tu nejsou prodejci.. tak já (a věřím tomu, že celá řada prodejců má obdobný názor):

POKUD budete si pořád nakupovat na Aukru, tak my tady nebudeme vystavovat rok "jen tak" pro srandu králíkům! Stojí nás to dvojnásob času mimo jiné.!
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod vpdiablo » 13 zář 2011 07:57

CrayXMP píše:
Vratislav16 píše:Takže "šlapete si po štěstí" , těžká Vám pomoc. Mějte se fajn


s tím naprosto nesouhlasím. Vy jste tady toho očividně již prodal docela dost - ale podívejte se na svůj "obor" - sběratelství - to kvete (či kvetlo i na odklepnuto). zkrátka máte raritní business a kdo vás "chce", ten si "vás najde".

Jděte s touto tezí za prodejcem mikrovlnek či MP3 přehrávačů a se zlou se potážete.. jakmile si někdo vybuduje určitou pozici na Aukru (stovky pozitivů a další), tak jen tak kvůli "zlatým očím" auktivy, u níž se opravdu kupující "spotřebního zboží" netrhnou - toho nenechá..

hledejte v tuto chvíli chybu u kupujících! nabídka je tu už docela obstojná, a to že chyba je na straně kupujících nepřipisuji tomu, že "nekupují" - ale oni ani NEKOUKAJI a nedávají do SLEDOVANI! Tzn. že absolutní nezájem z jejich strany.

pořád někdo tady "brečí", že kupující nemají co kupovat, když tu nejsou prodejci.. tak já (a věřím tomu, že celá řada prodejců má obdobný názor):

POKUD budete si pořád nakupovat na Aukru, tak my tady nebudeme vystavovat rok "jen tak" pro srandu králíkům! Stojí nás to dvojnásob času mimo jiné.!

OK chcete příklad, máte ho mít , já jako kupující tu nemám šanci něco koupit, za poslední 3 měsíce jsem koupil 3x HDD 1TB, několik her,Paměti do počítače,náplně do tiskárny,baterii do fotáku,baterii do UPS,folii na lcd fotaku, pouzdro na foták,brašnu na notebook,SD kartu do fotáku. Zde na auktive jsem z tohoto zboží nenašel ani jednu věc kterou bych zde mohl zakoupit, na aukru ano, tamní prodejci vyhrožovali přesunama sem a onam i jinam, ale nakonec sklapli krovky a zde se ani nepokusili vystavit. Nehledě na to, jsem tak 40% koupil nové, protože cena za kterou bych to pořídil na aukru at už nové nebo použité prostě neodpovídala ceně nového z obchodu nebo eshopu.
TAK KDE TADY PODLE VÁS, JE TA NABÍDKA, ABY JSME MY CO KUPUJEME SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ MĚLI CO NAKOUPIT? NENÍ!
Proč, no proto že kromě pár výjimek, každej prodejce z aukra potřebuje kupující okamžitě, jenže tady kupující okamžitě nejsou a nebudou, bud si je prodejci přivedou sebbou, nebo si budou muset trpělivě počkat, až se sem díky široké nabídce začnou kupující taky přesouvat, jako na další server kde mají kromě aukra možnost nakoupit a na to nebudou stačit ani tři měsíce ani rok, to bude na hodně dlouhou dobu, protože tady chybí ta nabídka kterou sem prodejci nechtějí nebo nemohou z různých důvodů dát, ale dokud tu nebude tak tu pro tyto druhy sortimentu nebudou ani kupující. 8-)
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod rockmachine9 » 13 zář 2011 16:49

Já jsme taky Aukrák, dávám si aukce i na jiné servry, bohužel prodej na nich je nulový :-( i když pro prodejce mnohem výhodnější než na aukru. Chtělo by to nějakou reklamu.
rockmachine9


 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 zář 2011 12:10

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Vratislav16 » 13 zář 2011 16:54

Chtělo by to nějakou reklamu===VÍM,ŽE ADMINI SE SNAŽÍ O PROPAGACI,ale další text berte jako mou provokaci,těm co jen čekají,až jim něco spadne "do dlaně".... to jsme my češi= " rádi máme nastavenou ruku a čekáme co kdo nám dá :mrgreen: "...berte to jako přirovnání. Já si provádím reklamu sám a výsledek je zde . Nestěžuji si. :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: auktiváci podnikněte něco

Příspěvekod Plano1 » 14 zář 2011 09:03

A stále dokolečka. Sběratelům se daří všude, o tom žádná... Jestli se admini snaží o reklamu nevím, ale nepotkal jsem na netu jediný banner, případně aspoň odkaz na skliku a podobně.
Obrázek
Uživatelský avatar
Plano1


 
Příspěvky: 86
Registrován: 10 úno 2011 22:42

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron