Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Pojďte si povídat...

Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod CrayXMP » 03 srp 2011 20:38

tak jsem si tak asi po měsíci chtěl přečíst zoufalé nářky uživatelů na daném serveru.. a ejhle.. forum nikde. ani po zalogování se neobjeví.. a nepřijde mi to jako technická chyby, ale umyslná redukce "sabotování daného serveru nezodpovědnými = všímavými uživateli".

nemáte někdo nějaké bližší drby..?
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod vpdiablo » 03 srp 2011 21:39

Drby nemam, ale forum je opravdu zrušeno, asi už to lezlo majiteli na mozek, zvláště po tom, co tam propírali jeho nedodané zaplacené předměty.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod CrayXMP » 03 srp 2011 22:48

vpdiablo píše:Drby nemam, ale forum je opravdu zrušeno, asi už to lezlo majiteli na mozek, zvláště po tom, co tam propírali jeho nedodané zaplacené předměty.


no. ale co tedy musím zmínit je, že "naposledy" jsem tam četl sarkastické poznámky o tom, jak se pořád O. vytahuje nějakými 200.000+ předměty na prodej a oni fakt cca před 14 dny ten banner vyměnili za asi "aktuálnější" 50.000+ předmětů na prodej..
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod ancovicka-nails » 07 srp 2011 21:50

no hlavně pan O, pak odstavoval každému kdo napsal do fóra něco co se mu nelíbilo, tak mu pak prodejci mizeli :D ,takhle to má vyřešené
jinak furt nechápu, kde bere ty počty aukcí, když si rozkliknu jednotlivé kategorie a sečtu počty, tak mi to nějak nevychází
ancovicka-nails


 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 dub 2011 01:11

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod CrayXMP » 07 srp 2011 23:03

ancovicka-nails píše:no hlavně pan O, pak odstavoval každému kdo napsal do fóra něco co se mu nelíbilo, tak mu pak prodejci mizeli :D ,takhle to má vyřešené
jinak furt nechápu, kde bere ty počty aukcí, když si rozkliknu jednotlivé kategorie a sečtu počty, tak mi to nějak nevychází


to znám z vlastní kůže.. u našeho účtu zakázal příspěvky do foru již v roce 2009 :D
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod horplus » 10 srp 2011 19:18

Není chyba v odklep.,ale v samotném majiteli,který svým hulvátským způsobem odradil nebo zablokoval plno lidí. Začal také sám prodává přes další nicky a negativy si mazal - pak lidi psali do fóra,že je zloděj. No a tak to zablokl úplně. :(
horplus


 
Příspěvky: 14
Registrován: 06 črc 2011 06:57

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod nuvoi » 06 říj 2011 14:21

jj, taky mi majitel zablokoval ucet, dvakrat :lol: jednou proto, ze jsem si na foru stezoval, ze mi vratili provizi az za 2 mesice a pak, ze na odklepnuto chcipnul pes, proste pan O. je fakt "borec" :lol: :lol: :lol: :lol:
nuvoi


 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 čer 2011 10:38

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod Jirka_VW » 03 lis 2011 22:06

Jo, někde jsem četl, že to tam zrušili kvůli tomu, že tam bylo moc stížností...

Bože, to je jak za Jakeše... lidi remcaj tak jim zavřem huby... :cry:
Uživatelský avatar
Jirka_VW


 
Příspěvky: 11
Registrován: 29 říj 2011 15:09

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod pravda2 » 28 lis 2011 11:10

Na FORU komunikují jen nespokojení aukráci - bohužel o ODKLEPNUTO je zde velké ticho. Jak víte diskuze se tam zrušila, když máte dotaz, tak vám nikdo neodpoví.
Poslední připsání na účet trvalo cca 12 dnů. Zajímalo by mně, zda je to jen má zkušenost.
pravda2


 
Příspěvky: 52
Registrován: 05 kvě 2010 07:38

Re: Víte někdo, proč ODKLEPNUTO zrušilo forum :)) ?

Příspěvekod Baky333 » 28 lis 2011 14:05

Na Odklep jsem psal tři dotazy,resp. jsem chtěl zrušit účet,protože tam nic není.Nechal jsem jim týden na odpověď u každého dotazu,ale nedočkal jsem se.
Navíc si myslím,že provozovatel Odklepu prodává účty třetím stranám.
Baky333


 
Příspěvky: 22
Registrován: 14 led 2010 12:30


Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron