Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Sbírá někdo hodiny ?

Pojďte si povídat...

Sbírá někdo hodiny ?

Příspěvekod biggles » 11 lis 2011 18:58

Dovoluji si upozornit na svou aukci porcelánových hodin a za myslím si dobrou cenu kup teď, tedy pro toho, kdo si je opraví .... Ještě se na ně nikdo ani nepodíval, asi tady nejsou kupci ....
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Sbírá někdo hodiny ?

Příspěvekod Vratislav16 » 11 lis 2011 19:03

Vítám tady zase bigglese== prý jste byl na cestách přes léto :lol: Již tu bylo smutno po Vaši iniciativě :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Sbírá někdo hodiny ?

Příspěvekod biggles » 11 lis 2011 19:18

Taky zdravím srdečně, nebyl jsem na cestách, ale tak nějak jsem se přesunul zpět na jiný portál ze zvyku. Ani nevím co mě napadlo zase vystavit nějaké věci tady . Jo už vím proč, protože mě štvou ty jejich novoty o ničem. Jinak Vratislave, my jsme se spolu nějak střetli, pokud se nemýlím, tak už to přebolelo :D Vy myslím sbíráte pohlednice, že ? Potřeboval bych nějaké tak cca do roku 1945, nejlépe ze šumperska a s tématem mostů , silnic atd. Tedy týkající se cestářství , třeba i fotografie cestářů, nebo jejich techniky, máte něco ?
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Sbírá někdo hodiny ?

Příspěvekod biggles » 11 lis 2011 19:38

To platí i pro ostatní auktiváky, nabídněte mi všechno co se týká cestářství tzn. reklamy na jízdní kola, samotná jízdní kola, cestářské uniformy, odznaky, fotografie techniky , pohlednice a nejvíc mě zajímají fotografie, nebo pohlednice KRENIŠOVSKÉHO DVORA asi německy KRENISCHDORF (Vikýřovice), součásti jízdních kol , třeba brašničky apod. s firmou VELAMOS (1 republika). Prostě mi nabídněte cokoliv pošlete mail s foto a cenovým požadavkem a domluvíme se :D Zdravím vás Vráťo :pivo:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Sbírá někdo hodiny ?

Příspěvekod Vratislav16 » 11 lis 2011 20:03

Ve Vikyřovicích byl (možná ještě řije)velký sběratel pohlednic pan Šlesinger ... zkuste se tam zeptat. To cestářství a kola atd
se vyskytuje málo. " Je třeba hledat jehlu v kupce sena " :pivo:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Sbírá někdo hodiny ?

Příspěvekod biggles » 11 lis 2011 20:11

Vratislav16 píše:Ve Vikyřovicích byl (možná ještě řije)velký sběratel pohlednic pan Šlesinger ... zkuste se tam zeptat. To cestářství a kola atd
se vyskytuje málo. " Je třeba hledat jehlu v kupce sena " :pivo:

Zkusím pana Šlezingra najít, mám určité možnosti, nevíte jaký by mohl být ročník ? A křestní jméno by bodlo. Jinak ohledně cestářství je to opravdu těžké něco najít, ale mě se celkem daří , protože jsem zcela náhodně sehnal zajímavé věci, třeba cestářskou čepici z 1. republiky jako novou, a nebo fotografii z roku 1942 s cestáři a nákl. automobilem s odhrnovačem před hospodou asi tam svačili, je to z blízkého okolí a velice vzácné :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Sbírá někdo hodiny ?

Příspěvekod Vratislav16 » 11 lis 2011 23:01

Je již to "kmet" - asi 70-80 let :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Sbírá někdo hodiny ?

Příspěvekod biggles » 12 lis 2011 13:57

Zkusím se poptat, jinak vystavil jsem další maličkosti , tak se někdo už konečně podívejte, myslím, že to jsou starožitnosti za hubičku :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30


Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron