Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

tak su tam

Pojďte si povídat...

Příspěvekod ekoprodukty » 04 bře 2012 13:08

Všechny Vás zdravím...tak jsem se přidala ...Aukro mě tak naštvalo, že jsem hledala jinde, kde mohu prodávat a kde po mě za každý prd nebudou chtít peníze. Poslední kapka mé trpělivosti došla, když mi aukro oznámilo, že pokud nevrátím paní pohlednici kterou si u mě koupila a neobdržela ji, že celou záležitost předá policii ČR. To už jsem fakt psychicky nevydržela...a ted se posadte , tomu snad ani věřit nebudete...pohlednice stála 15,- Kč a nehledě na to paní mi zaplatila obyčejné poštovné, takže za nespolehivost pošty jsem ručila já......no takže jsem to vyřešila po svém :lol: nebudu dávat vydělávat prachy někomu, kdo mě je schopen vláčet po policii kvůli 15,- Kč.....no nevím jak komu, ale mě by se ta částka za tu ostudu nevyplatila..-..gábina
ekoprodukty


 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 bře 2012 10:18

Re: tak su tam

Příspěvekod Nikki-NL » 04 bře 2012 14:20

Dobrý den, taktéž mi dnes pěkně hnuli žlučí, takže se přidávám, :drink: ,zatím se jen rozkoukávám, nejsem žádný velký prodejce ani nakupovatel, jen tak rekreačně, ale líbí se mi zde! Lenka
Nikki-NL


 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 led 2012 19:48

Re: tak su tam

Příspěvekod drndula » 04 bře 2012 19:57

Tak vás tady pěkně vítáme. Nám se tu také líbí, ale moc lidí si sem pokecat nechodí. Njn, fórum je takové divné. :cry: Třeba to tady rozjedete právě vy. ;)
Uživatelský avatar
drndula


 
Příspěvky: 118
Registrován: 02 črc 2011 14:57

Re:

Příspěvekod AVL68 » 04 bře 2012 20:54

ekoprodukty píše:...paní mi zaplatila obyčejné poštovné, takže za nespolehivost pošty jsem ručila já...

Nabízet obyčejné poštovné je hloupost! Jak (čím) dokážete, že jste zboží odeslala? Berte tuto moji otázku jako řečnickou, k zamyšlení. Rozhodně nechci pitvat vámi popisovaný případ.

Já bych jinak než doporučeně, nic neposlal. I kdyby vydražená věc byla jen za korunu.
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: tak su tam

Příspěvekod Vratislav16 » 04 bře 2012 21:21

drndulo, jste zde krátce. ZLATOKOPOVÉ ,zde vždy udělají humbuk v diskusi. Pak po týdnu se zase ztratí do kosmu. Ono to zde je jen pro ty pracovité ..... a ti na diskusi nechodí :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: tak su tam

Příspěvekod Diatreta » 04 bře 2012 21:41

Vratislave, podle mě nezáleží, jak je zde kdo dlouho, ale na výdrži. Drndulka zde má zbožíčko, tak to myslí vážně - že jo ;) ! Ale štve mě, že tolik lidí, co se zde bije v prsa, hlásá jak je to někde příšerné... znáte to a u těch nemohu najít ani jednu aukcičku a ani žádný nákup. Čekají snad na rozjezd vlaku? Nám se ho snad podaří roztlačit, jen aby potom stačili naskočit :lol: . To se mi to kecá, když jsem tu jen tři měsíce, že jo? A jeden prodej :cry:
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

Re: Re:

Příspěvekod ekoprodukty » 04 bře 2012 21:46

:P v pohodě, beru ........no jenže mí kupující byli hrozní šetřílci :lol: ...polovina z nich chtěla jen obyčejně...Ale po této zkušenosti, jsem ještě asi měsíc prodávala a dávala jen DOPO.
Ale ty poplatky mi vadí ;)
ekoprodukty


 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 bře 2012 10:18

Re: tak su tam

Příspěvekod vpdiablo » 04 bře 2012 21:51

to Diatreta
Nebojte bude lepe, Twigina je tu taky 3 mesice a uz ma 16 klaďasů, aji uživatelé postupně stoupají aji aukce stoupají prostě to nabralo správný směr.
Pujde to pomalu ale jistě. 8-)
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: Re:

Příspěvekod vpdiablo » 04 bře 2012 21:53

ekoprodukty píše::P v pohodě, beru ........no jenže mí kupující byli hrozní šetřílci :lol: ...polovina z nich chtěla jen obyčejně...Ale po této zkušenosti, jsem ještě asi měsíc prodávala a dávala jen DOPO.
Ale ty poplatky mi vadí ;)

Šetřílek nešetřílek, jine než poštovné s podacim listkem bych nenabizel, ty problemy kvuli jednomu vycurankovi ze sta za to nestoji.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: tak su tam

Příspěvekod Diatreta » 05 bře 2012 07:13

Jo, jo Ďáblíku, sklo si hledá své zákazníky trochu déle ;) - bohužel neni k jídlu a na pusu si ho taky nikdo nenatře :P , prostě je jen pro radost a na ni lidičky dnes nemaj penízky, ani náladu. A tak musím čekat na ty, co umí ohodnotit křehkou krásu, nebo co ji sbírají a to chvilku trvá. Jinak bez podacího lístku bych neposlala nic a pokud by zákazník nezaplatil poštovné, tak má smůlu - nebo ať si pro to dojde, škrblík jeden, ať se projde :lol:, ale musel by si pospíšit, abych mu nedala dříve negativ. :twisted:
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron