Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Žije ještě nějaký admin?

Pojďte si povídat...

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod KdeToBylo » 01 úno 2013 12:41

Včera odpoledne jsem poslal dotaz na založení nové kategorie a již večer mi přišla kladná odpověď.
KdeToBylo


 
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2013 09:57

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 14 úno 2013 10:21

Vratislav16 píše:No admini preferujou přímý dotaz. Já konstatuji jen fakta. Vy se chcete totiž jen hádat a ne něco užitečného dělat a něco se dozvědět= ahojjjjjjjjjj.PS= známe se již roky a tak také beru Vaši diskusi,jako kecání v kecárně= tak vlastně je název tohoto obr vlákna :lol: Ostatním je šumafuk co je zde v diskusi , hlavně že koupí ,neb prodají a jsou spokojeni. A tak je to i v běžném životě,ahojjjjjjjj :mrgreen:


Poslal jsem před nějakou dobou návrh na rozdělení známek Německo. Obratem jsem dostal ocpověď, že bude rozděleno. A zatím stále NIC Vratislave.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod jkmineral » 15 úno 2013 17:58

Ale chlapci, zatím to tady funguje skvěle, já jsem zcela spokojen. Admin musí makat jinde, aby nám mohl platit hosting a abychom mohli vystavovat zadarmo. Tak buďme rádi, že za námi alespoň občas zavítá a toleruje naše blbé kecy :lol:
jkmineral


 
Příspěvky: 39
Registrován: 19 lis 2011 19:38

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod CrayXMP » 17 úno 2013 00:02

Tak to buďte přeci rádi! aspoň si na vás ten JEDEN JEDINY ADMIN někdy vzpomene.. . připomnělo mi to e-mail z minulého týdne, kdy si někdo dohledal skrze nějaký úděsný archív jeden DELL ventilátor do notebooku, asi před rokem zde vystavený (xx měsíců neaktivní aukce), zdali stále platí "náš inzerát".. tak jsem mu napsal, že na Auktivě již nevystavujeme a může si jej objednat v našem e-shopu. Neobjednal. Jeho věc.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod Vratislav16 » 17 úno 2013 18:28

Cray = a kdo by u Vás kupoval ? Dělal jste a děláte ze sebe mistra světa, zde jste na vše nadával, šířil kolem sebe blbou náladu, ani jste si nenechal ověřit svou adresu :lol: Prvou aukci jež jste zde prodal = tak Váš email byl nefunkční, kupec se na Vás ani nemohl dovolat, vše jste sváděl na své spolupracovníky. Je zde kolem té Vaší neslavné prvé aukce celé dlouhé vlákno dlouhé diskuse. Taková je skutečnost,takový jste Vy mistr :!:
Mějte se fajn :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod CrayXMP » 17 úno 2013 23:52

Vratislave, jděte se zahrabat. .vy mě neskutečně se**ete se svými ustavičnými hlody o tom, jak jste báječný, skvělý. .úžasný a u každého se tlemíte jak nějaká podělaná pubertální patnáctka.. navíc jste naprosto mimo mísu, protože to byl asi 10. obchod a ke zmíněnému problému došlo jen proto, že jsme nedostali email. Poté, co jsme se o nákupu dozvěděli, tak jsme dostali od zmíněného kupujícího dokonce pozitivní komentář.. jste neskutečný manipulátor a já doufá, že jednou si fakt nabijete držku, abyste už neměl ten nechutně vyceněný xicht.

Jediný Mistr Amoleta jste zde očividně vy.. pro vás není naprosto nic problém, jen si tak přehrabujete ty své zatuchlé sběratelské relikvie a v tom prachu si libujete, jak je to skvělé a báječné, že vedle vás jsou i ostatní vrstevníci, kteří mají ten jediný správný směr uvažování, že je zapotřebí jen více a více A JESTE VICE sběratelských předmětů.. a všichni ostatní jsou jen neskutečně zabednění trotly, kteří naprosto nemají sebemenší tušení o tom, o čem vlastně má být správně fungující aukční server.

řeknu vám, že ZEJMENA KVULI VASIM DEBILNIM POZNAMKAM a idiotským xichtům opravdu netrpělivě začínám vyhlížet den, kdy jediný admin hodí konečně ručník do ringu a tento server zavře (jako to měl udělat už dávno např. s werb.z, kde není ani schopen mazat nekonečné spamy ve foru) - a jak by potom nenajdete žádný další server, kde by o sběratele vašeho typu stáli.. ooooh.. to bude úžasné! Už aby to bylo!! :)
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod Vratislav16 » 18 úno 2013 07:28

Já jsem obyčejný horal z Beskyd. To Vy Cray o sobě píšete v množném čísle,jako byste byl nějaký satrapa. A již vůbec nepíši o oborech ,kde co někdo prodává. Když si někdo přečte diskuse na jiných vláknech tak si udělá
obrázek sám. Nemusíte nikomu nic podsouvat,jsou zde inteligentní lidé, kteří chtějí se zapojovat do činnosti auktivy a ne jí škodit ,tak jako Vy :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 18 úno 2013 08:40

Obrázek
Expert z Beskyd ví věechno nejlépe. Třeba mu dá Karolínka pár facek, aby se mu rozsvítilo.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19


Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod petr.kj » 19 úno 2013 20:41

Jo drobku, kdybyste tam nejásal nad zpoplatněním odklepu tak mohlo být všechno jinak :)
petr.kj


 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 říj 2010 16:34

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron