Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Žije ještě nějaký admin?

Pojďte si povídat...

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 20 úno 2013 07:38

petr.kj píše:Jo drobku, kdybyste tam nejásal nad zpoplatněním odklepu tak mohlo být všechno jinak :)

JJ! Fatální Ottovou chybou bylo, že zpoplatnění zrušil. Vím to, protože jsem s ním byl ve velmi těsném kontaktu. Když se zpoplatňovalo Aukro, tak se vyhlašovaly "jarní prázdniny", počet aukcí jim klesl ze skoro půl milionu na šedesát tisíc, ltdi houfně utíkali. Admini aukra nepovolili a podíveje se dnes kde je Aukro a kde Odklepnuto. Myslím si stále, že velmi malé zpoplatnění opakovaných aukcí by bylo požehnání i tady. K čemu je tady uživatel, který má 10 000 aukcí, které tu roky opakuje, a na nich 1 (slovy jeden) příhoz za měsíc. Akorát to tu zasírá a kupující se sem ani nepodívají, protože se jim nechce hrabat v kupách stále se opakujícího hnoje. A že jich tady takových je! Já tu sice prodávám (a to dost), ale nakupovat chodím na Aukro, protože se mi tady v tom nechce hrabat.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod Vratislav16 » 20 úno 2013 08:08

drobku= Vy byste mohl spolupracovat s některými politiky, ti také pořád jenom lžou a očerňujou jiné. Na aukru máte poslední komentáře z r.2011 a to ještě je Váš prodej. Roky již nic nekupujete :!: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 20 úno 2013 08:26

Vratislav16 píše:drobku= Vy byste mohl spolupracovat s některými politiky, ti také pořád jenom lžou a očerňujou jiné. Na aukru máte poslední komentáře z r.2011 a to ještě je Váš prodej. Roky již nic nekupujete :!: :lol:

Obrázek
Bože, vy jste naivní. nechal jsem si tam účet drobek47 zrušit, ale to neznamená, že tam nemůžu nakupovat třeba jako bublina471 a další. Každý můžeme mít svou "Karolínku". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod Behemot » 20 úno 2013 09:19

Poplatky ano, ale v rozumné výši. Když tam člověk platí za kde co, tak ho sere ještě i ta koruna za každý předmět. Ono se toho nastřádá docela nemálo i u větších prodejců, zvlášť, když prodávají různou tu veteš s nízkými maržemi. Když se prodá ze sto vystavených věcí týdne pět, tak je stovka v hajzlu.

V případě vracení za úspěšný prodej, což dřív bývalo, oukej, pak to ale klasicky beze slova potichu zrušili a člověk tam platí ZA VŠECHNO. Na tohle bych se vám taky vysral…
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 20 úno 2013 11:30

Jestli si to dobře pamatuju, tak jsem tam bojoval za desetník, ale jen za opakovanou aukci. Za novou se neplatilo nic a navíc se za opakovanou prodanou měly poplatky vracet. Bohužel Otto je cholerik a nevydržel s nervama. Škoda.
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod petr.kj » 21 úno 2013 11:38

Drobku drobku drobečku - prakticky všichni tehdy na odklepu jasně říkali že jakékoliv zpoplatnění vkládání či opakování je blbost která to tam pohřbí - výsledek byl pro ně ban a dobře víme kdo se za zpoplatnění přimlouval, zatím se sběratelé pomalu etablují tady, že nejdou obchody má širší souvislosti a není to vinou tohoto portálu, buďme tedy rádi že to tu funguje a že se nemusíme zase stěhovat jinam (alternativa by byla, ale zase by to šlo od nuly - resp od cca 1700 položek) - možnost nechat v nabídce déle než rok haléřové položky aniž by bylo zapotřebí se zdržovat nějakým klikáním je k nezaplacení a jakékoliv mudrlanství, nechci rovnou napsat kverulanství je k ničemu.
A co by se vlastně od admina mělo chtít? - že dává prostor je podle mne víc než dost a většině - podle toho jak jsem se dověděl bokem této diskuse to docela stačí. A komu se to tu nelíbí - tak ať si založí vlastní portál - co mu v tom brání???
petr.kj


 
Příspěvky: 9
Registrován: 17 říj 2010 16:34

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod drobek47 » 21 úno 2013 12:49

Petře, Petříčku, Vy jste tady někde četl, že bych na auktivě navrhoval nějaké poplatky? Pokud mě paměť neklame, tak jsme se s Behemont bavili o Odklepnuto. A že všichni říkali, že to tam poplatky pohřbí? Ano pohřilo je jejich zrušení. To samé říkali i při zavádění poplatků na Aukro. A podívejte se, kde je aukro dnes, protože nechalo nespokojence odtáhnout na Odklepnuto, a kde je dnes Odklepnuto, že je s jásotem přivítali a pak nebyl Lustik schopen je poplatkem vystrnadit. Ono se to dá zdarma táhnout do určitého množství aukcí (k tomu se auktiva rychle blíží).Pak nastoupí podstatné zdražení hostingu, více práce a v neposlední řadě až nemožnost připojení (na aukru se tomu říká housenka). Už i tady se párkrát v poslední době stalo, že to napsalo "Server přetížen". Proč si myslíte. že Otto Lustig nechal padnout Odklepnuto a založil Odklep, prostě jenom Odklepnuto přejmenoval a nechává tam vystavovat VŠECHNY zadarmo, jen sběratelé platí za aukci korunu. Jen Apollenka, jako jeho matka, to má asi zadarmo. PROČ ASI????
Uživatelský avatar
drobek47


 
Příspěvky: 273
Registrován: 01 zář 2010 06:19

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod CrayXMP » 22 úno 2013 00:52

Drobku.. to víme přeci "všichni" - kromě Vratislava, kterému nebylo "shůry dáno"..

stačí se jen podívat na statistiky, jak se vyvíjí počty aukcí v sekci sběratelství + starožitnosti (chápu také jako "sběratelství).. dnes to je 197.211 aukcí oproti celkovým 218.566 /rozdíl je 21.355 aukcí). A tento rozdíl na hranici cca 20.000 je stabilní už řadu měsíců. Před rokem zde byl rozdíl mezi sběratelstvím a "vším ostatním" mezi 25.000 - 30.000 aukcí. Je zkrátka naprosto jasně patrné, že sběratelé to tu zabíjí a protože zde není žádná propagace "spotřebního" a ostatního zboží, tak prodejci těchto položek to pár měsíců zkusí a pak se raději zpátky vrátí do svých e-shopů nebo na aukro. Ona je totiž jedna věc, prodat věc za 1500 kč a zaplatit z ní cca 30 kč provizi - než tady podobných věcí vystavit desítky kusů a strávit s tím hodiny času. Proč? Abych ušetřil 30 Kč za jednu prodanou věc z cca 100 za tři měsíce?

- a je jasné, že toto není text pro toho naprosto zabedněného Vratislava, který se umí jen naprosto idiotský chlámat.
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod www.world-collector.com » 28 dub 2013 16:57

na co admina? Na aukru je několik adminů a všecí stojej za velký hovno. Prodávejte nakupujte a nestarejte se o blbosti ))
www.world-collector.com


 
Příspěvky: 12
Registrován: 28 dub 2013 13:49

Re: Žije ještě nějaký admin?

Příspěvekod Behemot » 28 dub 2013 19:49

Jenže by to chtělo vidět nějaký vývoj. Místní systém je technicky za opicema a nejde donekonečna to obcházet.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron