Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Pojďte si povídat...

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod wendelyn » 07 dub 2013 16:59

:) Tak teď jsem se musel podívat a...Mám na Aukru přes 3000 komentářů(ventikal).Těch prodejů bude o dost víc,protože lidi na Aukru poslední dobou na udělování komentářů kašlou.
Nevyhledávám problémy na fórech.Tady jsem nebyl určitě rok.Ale zajímalo mne,jak se zde projeví momentální technické problémy na Aukru.Tak jsem po dlouhé době nakoukl.A vlastně je to přesně tak,jak jsem čekal.Pár prodejců z Aukra to tady asi zkusí,ale většina si zanadává a zůstane na Aukru.Prodejci o Auktivě ví,kupující zřejmě moc ne.Když jsem to tady zkoušel já,prodal jsem tenkrát asi 5 věcí.Všechny ovšem lidem,které jsem si sám přivedl z Aukra na moje aukce tady.Tak to bohužel bylo.
Pokud někdy potkám pana Auktivu,řeknu mu,že tenhle nekomerční přístup je sice sympatický,ale že by to alespoň trochu reklamy chtělo.:D
Mějte se a ať se daří!!
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod Vratislav16 » 07 dub 2013 19:17

Omlouvám se , já se na aukru díval na wendelyna ´ = ten nick má asi někdo jiný ! No i v soukromí češi nejdou moc za prací jinde a nestěhují se. A tak je to i mezi serwry. Je to zajímavé, jak se mnozí drží aukra. Když zde mají možnost si otevřít další " obchod"
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod wendelyn » 08 dub 2013 09:45

To je samozřejmě v pořádku.Vůbec jsem netušil,že na Aukru nějaký wendelyn funguje.Vlastně mne i docela mrzí,že jsem si ten nick nechal vyfouknout.Zvlášť když ten člověk na Aukru v podstatě nic nečiní.
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod vpdiablo » 08 dub 2013 11:04

Vratislav16 píše:Je to zajímavé, jak se mnozí drží aukra. Když zde mají možnost si otevřít další " obchod"

Já se jim nedivím, je to povaha 90% tzv. prodejců na Aukru, jsou zvyklí na to že přijdou, prodají a pokračují dál, aniž by se museli vůbec nějak snažit, nebo starat. Tady je čeká jen práce navíc a sem tam někdy za půl roku nějaký prodej.
Na to aby se to tu zlepšilo, chybí dostatečný počet uživatelů, a ten tu nikdy rychle nebude, dokud tu nebude stálá nabídka právě těch krafajících a prskajících prodejců, co se jak klíšťata stále drží na jednom místě. Je to začarovaný kruh. Oni sem nabídku nedají, a kupující tu na ně taky čekat nebudou,nedokážu si představit že bych čekal až mi sem milostivě někdo vystaví to co chci koupit nebo co scháním, prostě to koupim tam kde to mají. Jak říkám začarovaný kruh, který si vytvářejí prodejci sami.

PS: Ty jejich nářky nad tím že když není propagace a reklama tak nejsou kupující jsou oničem, neznám žádného kupujícího, který by něco koupil někde, kde nic není (v tom daném sortimentu zboží), byť by na to běžela reklama v televizi 24h denně, nebo nedej bože čekal na to až mu ten prodejce něco milostivě vystaví.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.
Uživatelský avatar
vpdiablo


 
Příspěvky: 581
Registrován: 25 čer 2011 20:16

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod www.pojezdy.eu » 08 dub 2013 16:03

Zrovna v tomhle pripade to nebyla zrovna vina Aukra, v poslednich tydnech nebyli zdaleka jedini kdo tak dopadnuli a na seznamu postizenych jsou i duveryhodnejsi instituce s lepsi konektivitou a zelezem v servrovnach ;)

A k puvodnimu dotazu - uzivatele se z Aukra nepremisti. Mozna odejdou a prestanou vystavovat nebo nakupovat, ale nepresunou se. Neni totiz realne kam se presunout. Hezky den!
> Moje stránky o mašinkách > X < Užij si život, stejně ho nepřežiješ <
www.pojezdy.eu


 
Příspěvky: 114
Registrován: 25 srp 2011 20:37
Bydliště: Praha

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod wendelyn » 09 dub 2013 11:10

Přijít,prodat a pokračovat dál je přece podstata obchodu.Pokud budu provozovat kamenný krámek,také ho nemůžu až po strop narvat neprodejným zbožím a čekat,že jednou za půl roku někdo něco koupí.Zboží,které na pátý pokus neprodám na Aukru,patří do odpadkového koše.Druhá možnost je vystavit ho na Auktivu a čekat,že snad jednou...Ale tohle dělat nechci,nechci dělat z Auktivy odpadkáč.
Tady na fóru mají někteří tendenci dělat pitomce z prodejců na Aukru.Ve fóru na Aukru mají mnozí tendenci odepisovat Auktivu.Ať si přece prodává každý,kde chce.
Na všechny svoje prodeje jsem si sem sám přivedl kupující z Aukra.Několik měsíců jsem měl odkaz na svoje aukce na Auktivě v popisu zboží vystaveného na Aukru a pravidelným kupujícím jsem o Auktivě napsal.Někteří mne požádali o vystavení na Aukru a pár jich mrklo sem a něco nakoupilo.Ale když už si musím sám najít kupujícího,můžu mu přece zboží prodat rovnou a nepotřebuji k tomu Aukro ani Auktivu.
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod tonda1 » 09 dub 2013 12:16

Už jsem myslel, že zde píší jen ti UJETÍ, proto jsem rád, že je zde někdo, kdo vše co se týká prodeje správně pojmenovává. Dosud zde komunikovali vesměs zakoplexování žvanilové, kteří nemohli nic prodat.
Mám zkušenost je, že pokud nabídnu materiál, který má kupce, tak se prodá i zde - je fakt, že to někdy trvá déle.
tonda1


 
Příspěvky: 8
Registrován: 13 úno 2012 23:47

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod wendelyn » 09 dub 2013 13:13

Ono je hloupé už samo srovnávání Aukra s Auktivou.Aukro je tvrdý a nekompromisní byznys,Auktiva je sympatický sběratelský bazárek.Alespoň tak to vidím já.Auktiva je skvělá pro prodej sběratelských přebytků.Dva šuplíky pohlednic doma nijak nepřekáží a není důvod na prodej spěchat.Podstatou Aukra je rychlost prodeje a adrenalin při aukcích.Auktiva nikdy nenahradí Aukro a Aukro bude vždy část lidí štvát a proto budou raději v poklidu prodávat tady.Je to volba každého.Já jsem momentálně zvolil Aukro.Nikdy bych si ale nedovolil tvrdit,že je někdo imbecil nebo má klapky na očích jen proto,že prodává tady. ;)
A už končím.Vždycky se přimotám do nějaké debaty a pak nevím,kdy přestat.
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod miruna » 14 dub 2013 13:27

Nechápu,proč to tak řešíte,kdo je kde,jestli někdo a něco udělá.Jste tady i tam a je to v podstatě každému jedno. :lol:
miruna


 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 črc 2011 09:40

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod Vratislav16 » 14 dub 2013 17:52

miruna má pravdu, je jedno ,kde v které tramtarii ,kdo je činný. Nyní jsem rád, že zde je to takové, jaké je. Že admini nepodlehli s požadovanou úpravou vyhledavače. Na aukru vyhledávání nyní zmrčili tak, že když chci něco vyhledat, tak musím napsat do vyhledavače slovo tak, jak ho má prodejce v názvu. Hledám-li aukci na př: všehochuť , musím napsat= všehochuť a ne = vsehochut ,neb vseho chut ===== to mně nic nenabídne . No je tam zase "bouře na moři" :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Předchozí

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron