Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Pojďte si povídat...

JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod Vratislav16 » 03 dub 2013 11:21

Tak na aukru zase řádí " hekři prý z východu" a tak v úterý a dneska jsou konce aukcí tam posunuty o 24h,
viz tamní diskuse ( o dnešním dopoledním vypadku bude asi teprve diskuse) = viz .:
http://aukro.cz/phorum/list.php?f=319 + http://aukro.cz/phorum/read.php?f=319&i=72524&t=72524
a další a další tamější diskuse
A TAK JSEM ZVĚDAV NA PŘÍLIV UŽIVATELŮ. Je vidět , že češi tam dosud jen neškodně ,hučí ,jak krávy neškodně bučí a drží krok.......a diskutují bezradně o ničem ............ s klapkama na očích
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod tonisch » 04 dub 2013 15:45

Po dnešku ten příliv už asi vážně bude a já se už pomalu nadobro přesouvám sem. Už jsem si to tu vyzkoušela a vyhovuje mi to. Aukro má akorát spoustu výmluv a špatný způsob kompenzací.
tonisch


 
Příspěvky: 4
Registrován: 04 zář 2012 14:23

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod AVL68 » 04 dub 2013 19:27

Nestane se nic. Nic podstatného. To by muselo Aukro zavřít krám. :o

Vše pojede dál ve starých kolejích. ;)
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod wendelyn » 04 dub 2013 21:48

Je pan Vratislav16 na Aukru stejný pan Vratislav16 jako tady na Auktivě?Nechci provokovat!!Jen v té souvislosti moc nerozumím poznámkám o hučení,bučení a držení kroku. :D
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod Krylias » 05 dub 2013 02:16

Bohužiaľ tu to nie je takisto žiadna výhra.To by muselo byť AUKRO odstavené na 3 mesiace aby sa to tu rozbehlo.
Krylias


 
Příspěvky: 121
Registrován: 01 črc 2011 22:29

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod Vratislav16 » 05 dub 2013 10:24

pane wendelyne= to platilo těm co jsou jen na tom aukru a nevidí, neslyší .....o jiných aukčních portálech . Tak jako Vy i já chodím do " různých obchodů" = jinak přirovnávám : do alberta, penny,teska , atd ,atd... doufám nyní již rozumíte. Nic ve zlém,přeji hezký den (tady je ale mlha) :mrgreen: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod wendelyn » 05 dub 2013 11:05

Také to v žádném případě nemyslím nijak zle.Jen nemám moc rád příspěvky o klapkách na očích a Aukro-ovcích(to je oblíbený výraz ve fóru na Aukru rozhodně ne od Vás).Každý zkrátka prodává tam,kde se mu prodej daří.Vystavit atraktivní zboží do aukce na Aukro je samozřejmě logické a chápu to.Je tam víc kupujících a tedy šance na podstatně vyšší konečnou cenu.A také to tak dělá spousta prodejců.Jenže při tomhle systému se Auktiva stává právě tím odkladištěm hůře prodejného a běžně dostupného zboží.Neznám řešení,jak to atraktivní zboží dostat sem.Velice fandím Auktivě!!Zároveň ovšem taktice vystavení čehokoliv na neomezenou dobu a úplně zdarma nerozumím.Ale o tomhle jsem vůbec psát nechtěl...Zkrátka mi jen nepřijde moc fér,když prodejci úspěšně prodávající na Aukru,považují ostatní prodejce za "podivíny" jen proto,že také prodávají na Aukru. :D
Přeji pohodový víkend a zdravím na hory.
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod Vratislav16 » 05 dub 2013 12:00

no vidíte wendalyne = rok jste zde na auktive se neprojevil ( koupě + prodej) . Centrála auktivy je ve Vašem krásném městě a tak byste se s adminy mohl spojit a externě ( na fušku) :drink: jim radit
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod wendelyn » 05 dub 2013 12:29

"Centrála" je ve vedlejší ulici přímo u nás na vsi (součástí města jsme teprve pár let) a poradil bych i zdarma,kdybych to uměl.Na druhou stranu...dovedete si představit,že by moje rada byla natolik geniální,že by Aukro opravdu krachlo a celé dění se přesunulo sem?To přece nemůže panu majiteli přát ani největší nepřítel! :D Auktiva funguje,určitou alternativou pro sběratele jistě je a asijská tržnice s padělky světových značek ať zůstane na Aukru.
Prodej jsem tady zkusil.Neživí mně a nikdy neživil a z toho důvodu mne musí alespoň bavit.A tady jsem se úplně normálně nudil a ztratil trpělivost.Na stejné aukci jsem měl tady stejný počet shlédnutí jako vedle za tutéž dobu příhozů.Nemám stovky věcí,které bych tady vystavil.A těch pár,které nabídnout můžu,raději vystavím tam,kde je alespoň trochu šrumec.A vážně to není jen o výdělku,ale hodně i tom šrumci.
Rozhodně ale přeji Vám a všem dalším zdejším tahounů,ať se daří!!
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: JSEM ZVĚDAV ZDA SE VZPAMATUJÍ ???

Příspěvekod Vratislav16 » 07 dub 2013 07:17

:pivo: wendelyne = hezky jste to napsal. Jen asi jen na áčku diskuse Vás přitahuje. Neb se tam diskutuje jen o problémech..... No a ten šrumec (jak píšete) = nevím jaký jste zažil= za 2,5 roku jste nic na áčku neprodal a
máte 3 hodnocení za Váš nákup. Takže mne jen těší, že píšete, že tady to někdo táhne .......... Mějte se fajn. A někdy adminům ve vedlejší ulici ,až je potkáte ,něco také řekněte "tzv radu z lidu", třebas o propagaci :pivo: Neb na áčku lidičky vidí jen to áčko a nechtějí prostě vidět(jako ti koně s klapkama ) ,že existuje třebas i ta auktiva. :drink:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron