Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

NAZDAR BAZAR

Pojďte si povídat...

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 20:37

ladber píše:
biggles píše:Tak pak kouknu, slibuji :D

nezapomeň :D už je nás tam spoustu :D :D :D :namol:
A kolik je spousta kopa, nebo tucet ?
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod ladber » 19 bře 2014 20:42

biggles píše:
ladber píše:
biggles píše:Tak pak kouknu, slibuji :D

nezapomeň :D už je nás tam spoustu :D :D :D :namol:
A kolik je spousta kopa, nebo tucet ?
ani se neptej :D nech se překvapit :D
Uživatelský avatar
ladber


 
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2011 18:04

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 20:44

Jo ládí nechám, ale až ráno, protože teď musím odpovědět pudříkovi na ten film a přidat svou zasvěcenou kritiku :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod ladber » 19 bře 2014 20:52

biggles píše:Jo ládí nechám, ale až ráno, protože teď musím odpovědět pudříkovi na ten film a přidat svou zasvěcenou kritiku :D
to bude zase nějakej sloh ;)
Uživatelský avatar
ladber


 
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2011 18:04

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 20:54

Peťo ten film je z mého hlediska zcela irelevantní z pohledu perodické soustavy prvků, kde nula se rovná jedničce a to celé nad přeponou, protože dle poučky o podmíněném reflexu je naše sluneční soustava plná nesmyslného záření, které je nadlehčováno silou rovnající se úhlu pohledu zasvěcené osoby v oboru chemie. Tato chemie přechází do spektra, které je oku člověka neviditelné a to prosím podtrhuji, nemíním o tom vůbec diskutovat Péťo !!! Protože to co říkáš odporuje teorii zpětné vazby, která je podmíněna relativitou našeho bytí, tedy možná bych mohl trošku popřemýšlet o tvém názoru na ten film, ale po pravdě řečeno z hlediska stavebního slohu je to trošku renezance a trošku baroko, i když se tváří zakukleně, jako kubismus to nepopřeš, že ? Shrnu to, jako kritik stojíš za zlámanou grešli a dej si radši :pivo:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 21:03

ladber píše:
biggles píše:Jo ládí nechám, ale až ráno, protože teď musím odpovědět pudříkovi na ten film a přidat svou zasvěcenou kritiku :D
to bude zase nějakej sloh ;)

Prdlajs to bude vědecký elaborát, tomu Ládí nemůžeš rozumět Této problematice rozumím jenom já a Peťa, tak bacha :lol:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod ladber » 19 bře 2014 21:06

biggles píše:
ladber píše:
biggles píše:Jo ládí nechám, ale až ráno, protože teď musím odpovědět pudříkovi na ten film a přidat svou zasvěcenou kritiku :D
to bude zase nějakej sloh ;)

Prdlajs to bude vědecký elaborát, tomu Ládí nemůžeš rozumět Této problematice rozumím jenom já a Peťa, tak bacha :lol:
ani bych se tomu rozumnět nesnažil :namol:
Uživatelský avatar
ladber


 
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2011 18:04

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 21:12

A to jsem měl ještě připraven elaborát o magnetismu, který se vine celým příběhem filmu, jako výchozí stanovisko molybdenových vláken utkaných z několika parseků trakčních sekundárních paprsků, které přiznám se nemám ještě prozkoumané a proto vás nebudu na noc zatěžovat, páč by jste celou noc nespali, tak možná až ráno se ozvu, aby jste byli čerství :namol: :D
Naposledy upravil biggles dne 19 bře 2014 21:16, celkově upraveno 1
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod ladber » 19 bře 2014 21:15

biggles píše:A to jsem měl ještě připraven elaborát o magnetismu, který se vine celým příběhem filmu, jako výchozí stanovisko molybdenových vláken utkaných z několika parseků trakčních sekundárních paprsků, které přiznám se nemám ještě prozkoumané a proto vás nebudu na noc zatěžovat, páč by jste celou noc nespali, tak možná až ráno :D
fakt nevím o čem mluvíš ;) :namol:
Uživatelský avatar
ladber


 
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2011 18:04

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 21:17

Já taky ne !!! :namol: Ale to byl můj pohled na kritiku filmu od Peti, já té jeho taky nerozuměl :D
Naposledy upravil biggles dne 19 bře 2014 21:24, celkově upraveno 2
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron