Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

NAZDAR BAZAR

Pojďte si povídat...

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Petr-Pudr » 17 bře 2014 16:25

Franta píše:Ono tady už je také zapudrováno? No potěškoště... :cry:


Kdybyste byl krapítko bystřejší, Fanóšu, jistě byste si všiml, že se zde bavím se svými přáteli zcela bez invektiv, v duchu přátelském. Naopak největší bordel tady dělají právě zaslepení Pudrobijci, kteří přes svojí bigotní nesnášenlivost a vrozenou tupost nejsou schopní věcné argumentace. Za sebe bych tedy byl rád, kdybyste opustil tento portál a nenarušoval tady obecně panující pohodu.
Petr-Pudr


 
Příspěvky: 20
Registrován: 11 bře 2014 20:55

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod AVL68 » 17 bře 2014 19:53

Tak nevím. Neznám Vás, ale snaha urazit:
Petr-Pudr píše:....Naopak největší bordel tady dělají právě zaslepení Pudrobijci, kteří přes svojí bigotní nesnášenlivost a vrozenou tupost nejsou schopní věcné argumentace...

a nesnášenlivost:
Petr-Pudr píše:...Za sebe bych tedy byl rád, kdybyste opustil tento portál a nenarušoval tady obecně panující pohodu.

neukazuje na příkladný charakter, hodný k následování.

Bylo by možné přinést si sem, "na nové" místo, více nadhledu a tolerance? :?:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Franta7 » 18 bře 2014 00:34

AVL68 > Váš apel na něj je marnost nad marnost. Ten člověk má nicků jako máku, ale vtipnost, noblesa, nadhled jsou jemu nepochopitelné kategorie, natož aby byl schopen se v jejich intencích chovat.....
Parafrází na úsloví o lišce, zvycích a kožichu lze říci, že pudři mění portál, nikoliv své zvyky ... :lol:
Franta7


 
Příspěvky: 20
Registrován: 16 čer 2011 09:49

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Petr-Pudr » 18 bře 2014 12:35

Franto7, jmenujete mě neustále, kdekoliv, na všech portálech, ač já si vás nevšímám a nechci s vámi mít cokoliv společného, neboť jste hloupý, nudný a sebestředný žvanil, kterým se obloukem vyhýbám. Vaše obsese mou velikostí mi neimponuje, jak se mylně domníváte a nejsem ani buzík. Přispěje-li vám však neustále otírání držky o mě ke zkvalitnění už tak bídné erekce, pak tedy přivřu všechny oči a prosím, poslužte si. Ale jste-li pouhý sociopat rozumu mdlého, polibte si prdel, ju.
Petr-Pudr


 
Příspěvky: 20
Registrován: 11 bře 2014 20:55

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Jurek » 18 bře 2014 12:53

Petr-Pudr píše:Franto7, jmenujete mě neustále, kdekoliv, na všech portálech, ač já si vás nevšímám a nechci s vámi mít cokoliv společného, neboť jste hloupý, nudný a sebestředný žvanil, kterým se obloukem vyhýbám. Vaše obsese mou velikostí mi neimponuje, jak se mylně domníváte a nejsem ani buzík. Přispěje-li vám však neustále otírání držky o mě ke zkvalitnění už tak bídné erekce, pak tedy přivřu všechny oči a prosím, poslužte si. Ale jste-li pouhý sociopat rozumu mdlého, polibte si prdel, ju.

To by musel políbit tebe - ŘITI !! Jú!?
Jurek


 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 úno 2014 19:36

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod karolinka » 18 bře 2014 12:56

Chlapci = bavte se raděj o fotbale, neb děvčatech = když se nudíte a nevíte o čem kecat ....
karolinka


 
Příspěvky: 10
Registrován: 30 říj 2011 10:18

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Petr-Pudr » 18 bře 2014 13:23

karolinka píše:Chlapci = bavte se raděj o fotbale, neb děvčatech = když se nudíte a nevíte o čem kecat ....


Naopak, oni přesně vědí, o čem se bavit. O mně. Ničeho jiného totiž nejsou schopni. Nicméně, abych vám vyhověl. Fotbal zásadně nesleduji, potažmo žádný jiný sport, poněvadž nemám čas ztrácet čas. Místo toho jej dokážu využít daleko efektivněji; kontinuálním sledováním praskliny ve stropě, pečlivým přepočítáváním vlastních vlasů, nebo pozorováním, jak mi v kuchyni roste kaktus. Ovšem děvčata, to už je jiná liga, v tomto oboru jsem přímo kovaný a moje znalosti by se daly vyvažovat zlatem. Ženský maj prsa, ruce, excelentní schopnost myslet na třistadvacetpět věcí naráz a blíže nespecifikovatelný syndrom bolesti hlavy.
Petr-Pudr


 
Příspěvky: 20
Registrován: 11 bře 2014 20:55

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Franta » 18 bře 2014 15:04

Milá karolinko, ona je tady totiž Kecárna, a tak nechť vás nepřekvapuje, že sem přispívá hodně široké publikum, lidé různých názorů i vyjdřovacích schopností, mezi které se občas připlete i takový prazvláštní výtvor přírody jako je člověk, který Vám odpověděl o kousek výše.
Pár roků exhiboval na Aukru, ale tam mu právě vysychá rybník, polyká nasucho - a stěhuje se...
Moc srandy tam s ním nebylo a věřte, že jistě ani tady nebude. Jeho slovní tvorba se odehrává pouze ve dvou polohách.
První poloha je "jak jsem skvělý a dokonalý..." prostě chvástavá sebechvála na jakékoliv téma.
Druhá poloha je jeho nemalebné komické vztekání, když je prokouknut. Tohle sakramentsky nesnáší! Chytá spolehlivě na první šlápnutí a chrlí invektivy a nadávky, nenápaditě a bez fantasie. K tomu účelu klopotně loví slovíčka z hlubokých tůní zapáchajících žump a smolí je do neurovnaných slovních salátů, buď z okruhu jemu známého nepatrného obzůrku primitívní sexuologie, anebo z oboru anatomie trávicího traktu, zpravidla však se jeho mysl potuluje pouze v okolí análního otvoru či hýžďového svalstva.
Jak už jsem kdysi poznamenal, nedokáže se z téhle žumpoidní polohy povznést, je mu nedostupný nadhled, noblesní chování a humor, byť břitký. Jen komicky kope a prská...
A tak toto individuum klopýtá jak svým nudným životem, tak také diskusními fóry. Výskyt takových individuí je nezbytné brát s humorem, stejně jako vnímáme špatné počasí, tropická vedra, pitomost politiků či povodeň.
Franta


 
Příspěvky: 7
Registrován: 23 kvě 2011 17:10

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Petr-Pudr » 18 bře 2014 15:10

:D Děkuji za ten elaborát, co jste mi věnoval, už jste jak svého času Hanče. Tajtrlíku. :)
Petr-Pudr


 
Příspěvky: 20
Registrován: 11 bře 2014 20:55

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 18 bře 2014 20:25

Můj názor je, že se zatím tady Pudr nedopustil toho čeho se dopouštěl na Aukru a komunikuje slušně, tak zkuste dát šanci. Další věc nikdo není jen úplně špatný a druhý úplně dobrý. Každý má v sobě zlé stránky a dobré stránky povahy. Myslím, že Pudr se nevymyká normálu v populaci a to, že někomu nesedí to je úplně normální, protože druhému bude zase sedět se svými názory. Neříkám, že nemám k Pudrovi výhrady, samozřejmě že mám, ale komunikujeme se mnou slušně . Tedy já jsem jeho zrcadlo, jak se chová on ke mně, tak se chovám já k němu a nemám s ním sebemenší problém a přitom moji přátelé jsou kupodivu jeho nepřátelé. Tím jsem chtěl jenom říct, že vina není nikdy na jednom člověku, vždycky je to vina obou.Ze své zkušenosti ....setkal jsem se s propuštěným vrahem (bezdomovec), tedy špatným člověkem dle mínění mého do té doby a samozřejmě okolí, ale byl jsem překvapen .... našel v popelnici malá slepá štěňata, který slušný člověk, jako my v uvozovkách vyhodil , tyto štěňata vypiplal, nosil je zimě pod bundou, krmil je stříkačkou mlékem a říkal paradoxně tento vrah, že lidi jsou hovada a byl z toho úplně hotový. S těmi štěňaty se mazlil, jak s dětmi a tímto jsem tedy chtěl říct, že v černé duši jsou světlé flíčky a naopak , k nedorozumění jsou většinou potřeba dva a na ty se nabalují další a další, vznikají zbytečná nedorozumění ,,,, Když někdo porozumí tomu, co jsem chtěl říct, tak budu rád... možná se vyjadřuji kostrbatě :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron