Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

NAZDAR BAZAR

Pojďte si povídat...

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 18 bře 2014 20:37

Jsme na novém portálu a zkusme začít znovu, tedy pokusme se o to a netahejme sem staré zášti. Já s Pudrem ze začátku taky nevycházel a nazýval ho debilem ze začátku jeho působení na Aukru. Dnes musím uznat, že i mí přátelé nejsou svatí a občas k té nenávisti dali příčinu, na kterou reagoval z mého pohledu blbě , ale to byl vývoj, který se bohužel vymkl z ruky oběma stranám. Nikdo není Pán bůh, aby byl dokonalý, ani Pudr, já nebo mí přátelé ...Všichni máme máslo na palici. Tak dejte míru šanci :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 18 bře 2014 20:51

Pro Petra ... jinak si s tebou vždycky rád pokecám, většinou máme o čem a ty víš, že jsem taky svůj a na výtky přátel, že s tebou vycházím tak nějak nedbám, protože já si nenechám předepisovat od nikoho s kým si můžu hrát na písku a s kým ne :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Petr-Pudr » 18 bře 2014 22:00

biggles píše:Pro Petra ... jinak si s tebou vždycky rád pokecám, většinou máme o čem a ty víš, že jsem taky svůj a na výtky přátel, že s tebou vycházím tak nějak nedbám, protože já si nenechám předepisovat od nikoho s kým si můžu hrát na písku a s kým ne :D


Mně přece nemusíš nic vysvětlovat, já vím jak to je s Tebou a jak je to mezi námi, tím to hasne, nemusíš mě tu obhajovat a něco někomu ozřejmovat. S Tebou a téměř s většinou z Aukra se bavím zcela normálně a nějakých pár zakomplexovaných Frantů mě skutečně nevytrhne. ;)
Petr-Pudr


 
Příspěvky: 20
Registrován: 11 bře 2014 20:55

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod AVL68 » 18 bře 2014 22:20

Takže...., uvidíme....

Snad všichni udrží své ego pod kontrolou. ;)
A na to si :pivo:
AVL68


 
Příspěvky: 525
Registrován: 22 kvě 2011 21:54

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Franta7 » 18 bře 2014 23:50

Milý Bigglesi, promyslete si v klidu jen jeho dvě reakce v tomto vlákně zpět. A to zde nepřipomínám hafo podobných pasáží na Aukru... Ten chlapec je samozřejmě pro opravdovou ostrou debatní přestřelku nezkušený, naivní a silně emocionálně prožívá nesouhlas, neaplaudování. Postě prudký neuvážlivý diskutér, což jistěže není tělesná vada a časem na to buď dojde nebo na to dojede. Jinými slovy na straně jedné samolibý machýrek a na straně druhé hostilní agresor plýtvajicí nepřiměřernými, zbytečnými a proto komickými vulgaritami.
To se s ním sem táhne z Aukra.
Vůbec mu neuškodí, když si začne zvykat, že je naopak velmi přiměřené tuatam slézt z hrušky dolů.
Mňo, může si právě na mně, kterého nemá rád, protože z jeho uvztekaných reakcí mám tak akorát prču, nacvičit to co mu schází: klid, úvaha a popř. když už, tak projevit patřičnou eleganci v odpálení diskusního "oponenta", aniž by se přitom projevoval jako trapný vytočený zuřící puboš, co ve stresu umí pouze vztekle plivat.

Ale jen ho klidně dál plácejte po zádech, jaký je senzační, dokonalý, bezva a jedinečný.
Velmi dobře víte, že to tak není.
Leč nepopírám, že šance tady je.
Ale já už budu zticha. Tady v Kecárně zatím zkusil seřvat jen mne za jednu malinkou poznámku, za pranepatrné šprťouchle v tomto vlákně, hned se nastartoval a vsadil na špatnou kartu: že se leknu.
Franta7


 
Příspěvky: 20
Registrován: 16 čer 2011 09:49

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 06:25

Franto souhlasím s Vámi, když jsem byl mladý, tak jsem byl taky dost divoký a zjistil jsem postupem času, že ti co mi vytýkali mé chyby, nebyli nepřátelé, ale naopak, jednou jsem dokonce chytil pod krk svého vedoucího.který to se mnou myslel dobře, tenkrát to byl můj největší nepřítel a tak jsem si ho vyhodnotil, dnes vím, že chyba byla u mne. Jenomže já ve své mladické hrdosti a neomylnosti nebral ty výtky, jako možnost se zdokonalit, ale jako útok na sebe a také jsem hodněkrát reagoval ve své mladické nerozvážnosti neomaleně. Je to vývoj života a Peťr si to časem taky uvědomí, protože určitě není neinteligentní. V některých znacích jeho povahy, jako bych se viděl za mlada, ale myslím, že není v jádru špatný kluk, to určitě ne. Franto ono ti naši mladí to maji oproti nám o dost těžší, protože my na rozdíl od nich neměli net, aby jsme diskutovali bez nebezpečí okamžité reakce, ale museli jsme diskutovat z očí do očí, takže na naši blbou poznámku následovala okamžitě dobrá facka :D Která nás tak trošku uvedla do mantinelů slušného chování, to co si dovolíte ve virtualitě teď ,by jste do očí určitě tenkrát neřekli třeba při pohledu na svého oponenta typu kanadského dřevorubce a naučili by se ti mladí diplomacii :D To je celé .... Takže Péťo zkus to tady na Auktivě jinak a vy , kteří ho znáte z Aukra taky .... I ten nejsvatější ze svatých hřeší 7 x denně, takže nikdo nejsme dokonalý, nebo další přísloví o tom prahu a zametání. Byl bych rád, kdyby jsme to zkusili tady na Auktivě znovu podle té zprofanované tlusté čáry :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 06:58

Franto a teď jsem se díval na tu diskuzi na A o tom fejsbůku a myslím, že s Vámi tam diskutuje slušně. No a tady taky dost ubral, takže myslím, že to bude dobrýýýý, tak to zkusme znovu a slušně všichni a bude nám všem fajn :pivo:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Franta » 19 bře 2014 09:52

Bigglesi (doufám, že od Velbloudích stíhaček ;) ) souhlasím s Vámi, obzvláště s tou velmi pravdivou pasáží o diskusi tváří v tvář. Mějte se pěkně!
Franta


 
Příspěvky: 7
Registrován: 23 kvě 2011 17:10

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod biggles » 19 bře 2014 09:59

Franta píše:Bigglesi (doufám, že od Velbloudích stíhaček ;) ) souhlasím s Vámi, obzvláště s tou velmi pravdivou pasáží o diskusi tváří v tvář. Mějte se pěkně!

Franto vy taky ! A pro naše mlaďochy nevycválaný dodám ona je lepší špatně mířená, ale dobře míněná tečka do čumáku od táty v mládí, než dobře mířená a špatně míněná rána od života později :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: NAZDAR BAZAR

Příspěvekod Petr-Pudr » 19 bře 2014 17:07

Checht, musím se pochlubit. Už asi dva měsíce mám v laptopu film Her (Ona), který se odehrává v budoucnosti a pojednává o muži, jenž se zamiluje do svého operačního systému; intuitivní umělé inteligence. Bohužel vzhledem k opožděnosti naších distributorů má film oficiální českou premiéru až 27.3. (!), což znamenalo, že jsem recenzi nemohl zveřejnit dříve, i když mi už dva měsíce hnila v komplu. Předevčírem jsem se musel účastnit kinoprojekce, kterou uspořádal sponzor našeho webu, abych mohl recenzi zveřejnit, což se také stalo. Za čtyřiadvacet hodin se stala nejsdílenější recenzí ze všech na onom webu. Pak jsem ještě napsal za sebe takový krásný familiérní komentář na csfd a ten byl okamžitě nominován na nejlepší komentář měsíce březen, přičemž se mi Pošta otřásala pod tíhou pochvalných zpráv. :D To já jen, abyste viděli, že moje tuze primitivní vyjadřování a nesmysl pro humra je žádáno skutečně ve velkém, ač svoji základnu odpůrců mám nepochybně též. Komentář sem dát můžu, ten je poměrně krátký.

Ona (2013) ****
I když mě za to vždycky odsuzovali, pohrdali mnou a dívali se na mě skrz prsty, věděl jsem, že nedělám nic špatného. Ono mrdat s laptopem je u mě věc zcela standardní a hned po ranním vysrání a vyčištění zubů jdu udělat své Asusce dobře, ono se nám pak po celý den lépe pracuje a celkově ta reciprocita funguje báječně; při hraní min se nezasekává, meily mi načte už za půl hodiny a aktualizace trvají jenom jedny letní prázdniny. Moderní technologie sice tedy ještě nepokročily do fáze, které nám jsou prezentovány ve filmu, takže se holt nevyhnu syflu v mechanice, ale princip zůstává stejný. Začínáme zpravidla předehrou, kdy ji něžně, konečky svých prstů, hladím po touchpadu a jazýčkem dráždím mezi backspacem a enterem. Ale nikdy nezasáhnu přímo, jenom jemně kroužím kolem a lížu bordel v klávesnici. Šílí z toho a celá se třese. Pak si slinami nalubrikuji ukazováček a nemilosrdně jí ho zastrčím do HDMI slotu, přičemž ji levou rukou provokativně masíruji v oblasti hlavního vypínače, protože to má ráda drsně. Když už jsme oba u vytržení, nečekám na nic a vrážím jí své nevídaně obrovské péro do USB slotu, načež systém zahlásí připojení externího orgánu. Přirážím s grácií sobě vlastní, ona skřípe, vrže, a když dosáhne orgasmu, burácivě se restartuje. Pak jí slastně postříkám displej a otřu ho navoněnými kapesníčky. Nebudu lhát, občas nás naše nespoutaná perverze donutí používat nejrozličnější hračky na zpestření; mikráku a flashky nevyjímaje. Ten, jehož jméno neumím ani vyslovit, natož napsat, se své role ujal skutečně s plným nasazením a zcela jeho sexuální pohnutky chápu a plně podporuji.
Petr-Pudr


 
Příspěvky: 20
Registrován: 11 bře 2014 20:55

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron