Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Mrdáci z aukra

Pojďte si povídat...

Mrdáci z aukra

Příspěvekod World-collector.com » 18 čer 2014 20:40

Jsou tu nějací mrcasníci z aukra? Krom policajta tu nikoho kuva neznám? Tak se okamžitě hlaste!
World-collector.com


 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2014 11:49

Re: Mrdáci z aukra

Příspěvekod karolinka1 » 16 srp 2017 06:29

ze srpnové diskuse O AUKRU
Johnny Hanson Jestli se to nezmění a jako že to nevypadá,končím s Aukrem.Nebudu sám.S prominutím,tohle jste nezvládli a doslova posrali něco,co fungovalo skvěle a teď je to v prde..
9 · 7 srpen v 13:03

-------------------------------------------------------
Jan Vlk René Janeka A jaka cast puvodniho aukra zustala zachovana? Myslite nazev a poplatky?

-------------------------------------------------------
Jarda Strnad 150 odborníku tvořilo nové Aukro víc než rok? Jako programátor PHP bych tuhle hrůzu dokázal ve stavu v jakém je nyní naprogramovat sám za 14 dní. A po zbytek roku bych to dotáhl k dokonalosti.

-------------------------------------------------------
David Dawe Aukro Čtu dobře, že píšete, že nové Aukro "..má své mouchy"?? TO NEJSOU MOUCHY, to jsou masařky velikosti osobního auta vážení... Ono toho "ze dne na den.." totiž skončilo víc, než možnost udělovat komentáře Prodejcem... Nechodí mi nově vystavené aukce, oblíbených prodejců, sledovaných předmětů a značek.... Prostě Aukro už mě nemá proč zajímat.... Lezli jste mi na nervy už před "inovací" s možností přihazovat haléřové částky (např. 26,58,- Kč) a teď jste to "vytunili" úplně....

--------------------------------------------------------
Johnny Hanson Jakub Bartoš Já to bohužel,po X letech,přestávám sledovat,nemám na to fakt nervy.Tohle posrali.Není co dodat.Mirek

---------------------------------------------------------
Veronika Levis Naprostá katastrofa!!!!! Jako prodejce z podnikatelským účtem jsem totálně vytočená a doslova zhnusena!!!!!!!!!!! Můžete mě říci kde najdu kontakt na moje výherce? Nemohu zaslat balíky nemám adresy , emaily jsem smazala a ted se nemohu nikde dopátrat na kontakt na kupující. Absolutně nefunfuje, neustále se mě ukazeje prodané aukce od A DO Z jak to nastavím okamžitě se to přepne . Nehledě na to že se mě ukázali aukce dávno prodané , které nešli hromadně smazat ale musela jsem to ručně odklikat což mě stálo dvě hodiny času !!!!!!!!! Silně zvažuji další prodej pokud to nedáte dohromady.

-------------------------------------------------------------
Tomas Williams Doporučuju podat žalobu!Je to vaše živobytí a oni nejsou stavu za X dní problémů dát tyto základní věci do pořádku!Toto je neuveřitelná amatéřina a arogance!!!Hlavně že je nový design nepřehledný absolutně nefunkční a samozřejmě kupující a prodejci až na posledním místě!Požadoval bych náhrady za ušlý zisk a nebál bych se toto ani medializovat !!!
7 · 4 srpen v 2:14 · Upraveno
karolinka1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 čer 2012 09:02

Re: Mrdáci z aukra

Příspěvekod karolinka1 » 16 srp 2017 06:31

NOVÉ AUKRO, FB komentáře od uživatelů:

--------------------------------------------------------
Veronika Gš
Veronika Gš
Už mám nového aukra taky plné kecky uvažuji,že stáhnu své nabídky a půjdu jinam nic nefunguje a rozhodně není fér,že si za to účtují ještě poplatky...hnus
13 · 7 srpen v 4:48

------------------------------------------------------
7 srpen v 21:29
Tomáš Zetocha
Tomáš Zetocha Aukro :-D Aukro se letos zapsalo jako FAUX PAS DESETILETI .... Takove diletantstvi se jen tak nevidi.. muze to znamenat i bankrot aukra ... Hlavne ze letos se stali oficialnim sponzorem Zlina.. to zase bude sezona :-(

------------------------------------------------------
Monika Nováková Člověk toho muže pochopit a tolerovat dost ,ale to co týden předvádíte je jen pro silné povahy to si myslete co chcete.
3 · Včera v 0:34

------------------------------------------------------
Johnny Hanson Aukro Už snad radši ani na nic neodpovídejte.Koukněte,doslova jste nasrali tisíce lidí.Mě to už nebaví ani číst.Předělejte to zpátky jak to bylo a je klid.Byl jsem takovým fanouškem Aukra,ale to co jste teď předvedli,i ty odpovědi,myslím,že si z lidí děláte prdel!!!!!!!!Dejte to kurva dokupy!!!!!!!Jinak si myslim,že můžete i skončit.Není to zdaleka jenom můj názor!!!!! Mirek
7 · Včera v 3:54
karolinka1


 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 čer 2012 09:02

Re: Mrdáci z aukra

Příspěvekod al_bunda » 20 srp 2017 16:00

jj je to soda :-)
al_bunda


 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 lis 2016 09:59

Re: Mrdáci z aukra

Příspěvekod bartejs-pohledy » 03 zář 2017 10:58

Ahojky, tak mě už Aukro dosralo natolik že se přidávám do řad Auktiva.
Na Aukru jsem prodával jako prodejce A+ pomalu tam ukončuji činnost, nick: BARTEJS-AUKRO, na Auktivě si mě můžete najít jako nick: BARTEJS-POHLEDY
bartejs-pohledy


 
Příspěvky: 8
Registrován: 15 čer 2011 20:16

Re: Mrdáci z aukra

Příspěvekod Behemot » 11 říj 2017 08:51

Tak už ste všichni utekli zpátky? Tady to pět let hnije a nic se neděje, vedle starýho odpadu a hromad pohledů tu nic není a nebude.

Sice to tam stojí taky za hovno, ale aspoň s tím něco dělaj a snad bude konečně možný na nové platformě časem zavést henty moderní technologie, co po nich lidi chtěj deset let. Myslim že za ty 4 roky co tady uběhly od předposlední aktuality k poslední (zase plky o ničem) to bude ne v jiné lize, to už bude jinej sport.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Mrdáci z aukra

Příspěvekod jkmineral » 06 pro 2017 13:21

:)
jkmineral


 
Příspěvky: 39
Registrován: 19 lis 2011 19:38


Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron