Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Koupím auktivu!

Pojďte si povídat...

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod Vratislav16 » 04 zář 2014 07:49

Cray = Vy zase čtete asi káždé páté mé slovo, neb o tom, že všichni chtějí payU = jsem se ani slovíčkem nezmínil. Něco ale do sebe má, možná je to částečna ochrana proti podvodným prodejcům : prodají, vyinkasují Kč a zboží neodešlou.Když kupec pošle obnos přes payU= má nějakou (snad) záruku aukra. To že "použivatelé" musejí mít tzv identifikaci je dostatečně známo. Se podívejme co pořád vysílají v televizi = prodejci=šmejdi= nemají žádné sídlo, atddddddddd. Prostě pořád je mnoho lidí důvěřivých a blbých ,kteří naletí oblbovačkám..... Je to zde kecárna a tak na doplnění. Ve schránce jsem měl zase leták na půjčeni Kč 100 000=== splátka 1899,-měsíčně x 84 (splatek drobným písmem) =159 516,-Kč pak vrátí Hom Creditu . Takže= záleží co si kdo přečte,vybere, použije a na co doplatí. To tady píši, "aby řeč nestála". Pro někoho toto čtení bude rozptýlením,jiný se zamyslí, jiný pobaví = ahoj :lol: :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod Behemot » 29 říj 2015 18:18

No a jako co, necelejch 60 litrů za sedm let je pěkný hovno, z toho ještě navíc hromada nesplácí nebo dělá průtahy, někdo se odobně zbankrotuje a věřitel nedostane nic. Firma zaměstnává armádu lidí, že nakonec při dnešní inflaci majitelé vydělaj pár desítek mega je nic. Zajímavý je to jako obvykle akorát tak na ukrývání peněz před režimem. Von ani to pučování to nikdo nedělá pro dobrej pocit, je to byznys jako jakejkoli jinej, ale je asi marný tohle vykládat důchodci co se zaobírá akorát jakýmsi bordelem.

Každopádně si myslím, že majitel tady dostal i pár seriózních nabídek, ale reaguje asi jak všichni tihle one-man-show výkladní-skříň-co-sem-udělal-po-škole, tzn. serou na to pěkně z vršku. Takhle jsem už nabízel odkup podobnýho projektu, pan majitel (kterýho nebylo snadný vypátrat) na to sere jak na placatej kámen. Projekt je dávno v rozkladu, nic s tím nedělá, prodat to taky nechce. No co, tak to holt shnije a člověk to musí udělat tou těžší cestou, tzn. začít sám od píky.

Schválně by mě zajímalo jakou tak maj představu o ceně téhle věci, podle mě to budou nějaký utopický milionový částky. Má to potenciál, chápu kolik za tím stojí práce, ale dát za to několik mega, dalších několik/eště víc práce než doteď nalejt do uvedení do rozumnýho stavu+propagace a pak začít vydělávat pár šušňů, tzn. návratnost možná někdy v příští dekádě - tohle si nikdo na triko neveme, jinými slovy, soudnost musí být na obou stranách.
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod Vratislav16 » 21 lis 2015 23:00

Behemot asi právě vylezl z nějakého pražského baru ........ :opily: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod CrayXMP » 22 led 2016 02:16

Tak Behemot - narozdíl od "Vratislava" (věčného bohéma, co každého přesvědčuje o tom, že dotyčný je "DEBIL", protože nechápe ono kouzlo, grandiozní velikost a smělé plány Auktivy.. - a dále si doplnte sami..) .. je naprostý realista. Ostatně jako MNOZI (kteří neprodávají sběratelské předměty).. již dávno z tohoto serveru utekli na sbazar či bazoš. Jen ten zabedněný Vratislav tu pořád bude plkat svoje kydy, jak je Auktiva skvělá.. božská. báječná - a jak nikdo tomu nedává šanci.. :D :D :D :D


Kde je dnes .. kruci, nemohu si vybavit jeho nick.. ale byl oceněn jako "uživatel roku" (před několika lety).. velmi profesionální opozice vůči bloudu V... měl ve zvyku plácat do svých podpisů tuny divných smajlíků, upravovat HTML kody.. kruci.. nevzpomenu si, no nic.. ale když to I TEN vzdal. tak už není o čem mluvit

A pro chudáka trapáka Vratislava: Dokážete dohledat ve foru, kdy NAPOSLEDY ADMIN vůbec někdy reagoval..? - asi ne, co?
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod Behemot » 27 říj 2016 13:37

Tak teď se tady ten smrádek možná zase rozvíří. V Aukru nastal nový obchodní cyklus, tipuju to na nové vedení, které opět vymýšlí kolo a zavádí poplatky za vystavení nabídek.

CrayXMP: to je asi vpdiablo, stále visí na hlavní straně mezi novinkama z roku 2011 :namol:
Behemot


 
Příspěvky: 180
Registrován: 21 kvě 2011 18:55

Předchozí

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron