Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Koupím auktivu!

Pojďte si povídat...

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod World-collector.com » 22 čer 2014 14:44

:)
Naposledy upravil World-collector.com dne 25 úno 2015 14:50, celkově upraveno 1
World-collector.com


 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2014 11:49

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod World-collector.com » 22 čer 2014 14:53

:D
Naposledy upravil World-collector.com dne 25 úno 2015 14:50, celkově upraveno 1
World-collector.com


 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2014 11:49

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod World-collector.com » 19 črc 2014 02:03

:o
Naposledy upravil World-collector.com dne 25 úno 2015 14:50, celkově upraveno 1
World-collector.com


 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2014 11:49

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod Vratislav16 » 19 črc 2014 07:11

Word-..... Vy jste zase kecala spadlý z kosmu, nebo z aukra ?. Ti Vaši odborníci, nebo spíš odborník na odklepnuto ( toto zkrachovalo) obral desítky tisíc klientů o nevracený kredit a pak spustil odklep a různé slevomaty,slevovary,atd..... Nevím proč nabízíte "cizí peří ",zkrátka to co Vám nepatří..... :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod World-collector.com » 19 črc 2014 17:21

:lol:
Naposledy upravil World-collector.com dne 25 úno 2015 14:51, celkově upraveno 1
World-collector.com


 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 bře 2014 11:49

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod xsima » 28 črc 2014 15:25

Je tu opravdu mrtvo a to jako že všude, na aukcích i na fóru. Jak se asi teď daří konkurenčnímu áčku, všude maji vylepené reklamy (jako kdyby snad byli obchod se značkovým zbožím), takže asi taky nic moc. No od doby, kdy přestali fungovat ve všech mých prohlížečích (ne neni to jejich chyba, to já mám blbej počítač, zastaralej systém a pomalej internet), tak jsem jen dokončil, co jsem započal a už pár měsíců jsem tam nebyl.
Doufám že po případném nákupu auktivy nebude následovat podobná změna stránek, která způsobí jejich totální nefunkčnost.
xsima


 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 črc 2013 09:46

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod Vratislav16 » 28 črc 2014 19:40

No na aukru od září to bude zase "všelijaké" neb uživatelé kteří budou chtít používat payU budou muset být "prověřeni" .
Zde na AUKTIVE je nyní o polovinu více příhozů , než v zimě a na jaře !!!!!!!!!!
No a xsimo = doufám jste četl diskusi od Worlda = jeho portál zkrachoval, neb ho to tam již nebavilo. .... :D :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod Radon » 31 črc 2014 11:07

Aukru se daří dobře, aspoň mě tam prodeje celkem ujdou. Alespoň se tam netočí kolem dokola hromady předražených krámů a použitých věcí vystavených za víc než kolik stojí v obchodě přes ulici nové.
Radon


 
Příspěvky: 3
Registrován: 31 črc 2014 10:58

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod Vratislav16 » 31 črc 2014 14:07

Jiným se zase daří v kotěhulkách, neb na auktive a nevytrubují to do světa. Na aukru i zde jsou aukce za hubičku, ale i předražené. Je na každém zájemci co si u koho vybere, víme ? Stručně řečeno= zase jeden rozumbrada se zde zaregistroval a po po 1 dni je "mistr světa" = všechno ví,vše zná...... :drink: :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Koupím auktivu!

Příspěvekod CrayXMP » 03 zář 2014 23:25

Vratislav16 píše:No na aukru od září to bude zase "všelijaké" neb uživatelé kteří budou chtít používat payU budou muset být "prověřeni" .
Zde na AUKTIVE je nyní o polovinu více příhozů , než v zimě a na jaře !!!!!!!!!!
No a xsimo = doufám jste četl diskusi od Worlda = jeho portál zkrachoval, neb ho to tam již nebavilo. .... :D :lol:



zase vaše typické prvoplánované přemýšlení, že VSICHNI PRODEJCI na Aukru stojí o PayU. Už jste asi zapomněl na zlosti, nadávky, nářky a výhružky, které tito prodejci vyjádřili před cca 2 lety v existujícím foru na Aukru. na naprosto FAKTICKE skutečnosti, že daná právní entita PayU v průběhu roku 2013 nedostála a prokazatelně porušila zákonné limity pro vydání své licence od ČNB, jež jí umožnovala být zprostředkovatelem peněžních transakcí mezi prodávajícím a kupujícím.. nikoho dodnes "NETANKUJE", proč se od té doby stala zprostředkovatelem a tzv. "subjektem pro směnu" pouze POLSKA PAYU! - nikoliv česká..


.. takže ano.. po počátečním teroru a vydírání ze strany Aukra/PayU, že všichni prodejci jsou až na výjimky soukromých osob nepodnikajících povinni "dobrovolně" přijímat PayU platby, mnohdy zdržené o řady dní.. nastalo období, kdy Aukro nemá jiné možnosti, než docela POTUPNE se odvolávat na jakýsi zákonný předpis a stáhnout toto ultimátum. A sdělit prodávajícím, můžete u nás prodávat, ale NESMITE PRIJIMAT PAYU - "pozn. o které jste nikdy nestáli", pokud nám nedáte své údaje.."


řekněte mi pak, kdo je vítězem v tomto nerovném souboji? Aukro nebo prodejce..? :D :D :D :D
CrayXMP


 
Příspěvky: 410
Registrován: 08 črc 2011 21:15

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron