Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Pojďte si povídat...

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod salusvictis » 18 lis 2016 18:05

Al Bunda vítej. ;)
Jo jo. Potenciál v auktivě pořád určitě je. Z ostatních projektů tohoto typu (aukčních) v ČR je tohle určitě ten jediný, který nejen přežil, ale má i v budoucnu nějakou naději na konkurenceschopnost. Např. z odklepnuto.cz už skoro všichni prodejci utekli, ale tady je pořád dlouhodobě slušný objem nabídek v mnoha kategoriích. 8-)
Poslední vývoj na aukru by to tu mohl znova nakopnout a už jsem to tu doporučil několika svým obchodním partnerům, kteří taky za aukro hledají náhradu. Sám se chystám přesunout sem aukce co jsem zrušil na aukru...
salusvictis


 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2014 11:26

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod Vratislav16 » 18 lis 2016 18:15

Fajn hoši. Důležité je oznamovat svým patnerům na aukru a na burzách, že máte umístění obchodu také na auktive. Pro jistotu = doporučuji stejný nick na obou webech :pivo: :drink: :namol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod al_bunda » 18 lis 2016 23:16

ja mam na aukru uplne jiny nick - al_bundak :-D bohuzel v roce 2009, kdy jsem se registroval, byl obsazen ... jinak poprve jsem jej pouzil pri registrovani na diskusni server mamedia resp. mageo v breznu 1997 a jsem tam dodneska :-) samozrejme to postupne budu oznamovat, teda uz oznamuju - ve skupine filatelie na facebooku uz to vi
al_bunda


 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 lis 2016 09:59

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod al_bunda » 18 lis 2016 23:19

http://aukro.cz/show_user.php?search=al ... scope=user - se zaregistruje a pak to vubec nepouziva :twisted:
al_bunda


 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 lis 2016 09:59

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod salusvictis » 19 lis 2016 22:29

Jo to naštve, když oblíbená přezdívka je už obsazená. Já mám stejný jméno na aukru i tady... Ale stejně jsem si ho vymyslel teprve 3 roky nazad. Na fórech používám jmen vícero abych zmátl Velkého bratra. :lol:
salusvictis


 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2014 11:26

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod salusvictis » 19 lis 2016 22:32

Dneska mi psal jeden obchodní partner (ze seznamu.cz, je ale i na aukru), že mu nešlo zaregistrovat se na auktivu. Doufám že systém je vpořádku a přijímá nové uživatele?
salusvictis


 
Příspěvky: 7
Registrován: 25 úno 2014 11:26

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod Vratislav16 » 20 lis 2016 13:04

REGISTRACE = TO NEJLEHČÍ. Váš partner musel udělaaat nějakou chybu ,viz == http://www.auktiva.cz/registrace.php === pokud je z jiného státu ,než je tam = umožněno = ,tak to mnozí řeší tak, že když jsou z TRAMTARIE -- napíši ,že jsou z ČESKÉ REPUBLIKY a pokud vyhrají u mne aukci= napíši mi správnou adresu, třebas do té TRAMTARIE. STAČÍ JEN KOMUNIKOVAT A POUŽÍT PŘEKLADAČ googlu :lol: :lol: :lol:
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod al_bunda » 20 lis 2016 14:36

Zacal jsem si vest statistiky a trech aukcnich portalech (odlep.cz nema smysl, tam prodava jediny clovek :lol: ) a od vcerejska je tu 8 novych uzivatelu, takze registrace funguje :-)
al_bunda


 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 lis 2016 09:59

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod Vratislav16 » 20 lis 2016 16:03

A ten jeden člověk na ODKLEPU =je matka majitele.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Aukro zavedlo plošné poplatky za vystavení!

Příspěvekod wendelyn » 21 lis 2016 22:15

Pokud máte problém investovat "půlkorunu" do vystavení na týden a téměř neprodejnou věc hodláte vystavovat půl roku,pak je pro Vás Auktiva ideální volbou.Pokud máte cokoliv u čeho víte,že se to za týden prodá a existuje šance,že cena v aukci ještě vyroste,pak to vražte na Aukro.Tak to zkrátka je a takhle vedle sebe fungují Auktiva a Aukro už roky.Hodně prodávám i nakupuji knížky a tady na Auktivě se mi vryla do paměti knížka "Za ranních červánků".Neznal jsem jí,ale tady je v přednostním výpisu už minimálně 5 let za cenu 10Kč!!Nic proti tomu,když to provozovatel umožňuje.Ale je to právě ten ukázkový rozdíl mezi Aukrem a Auktivou.
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

PředchozíDalší

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron