Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Pojďte si povídat...

Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod bartejs-pohledy » 03 zář 2017 08:46

Tak po tom co se Aukro totálně zesralo, hledáme všichni schopný portál pro nákupy i prodej.
Napište kdo přešel z Aukra, ať víme kolik nás tu je. Na AUkru jsem používal nick: BARTEJS-AUKRO, na Auktivě mě můžete najít jako BARTEJS-POHLEDY :roll:
bartejs-pohledy


 
Příspěvky: 8
Registrován: 15 čer 2011 20:16

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod martula1111 » 03 zář 2017 12:11

Já se hlásím :) myslím ,že tady je prodejců z Aukra více .Jen si pozvat ještě svoje zákazníky
martula1111


 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 zář 2011 21:14

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod GeorgSl » 04 zář 2017 21:40

Rovněž se přidávám, bohužel většinu zboží, co jsem měl na skladě, jsem za cca 5 let již na Aukru prodal, ale nějaký menší zbytek ještě mám. V každém případě Aukro je ztraceno a nikdy by mne ani ve snu nenapadlo, že budu ještě vzpomínat na polskou epochu jak to bylo super :roll: . Nechápu kde se dala dohromady tak neschopná parta nýmantů,aby dokázala zk....it kompletní prostředí celkem fungujícího serveru, jako Aukro. Pokud to není tedy cílená likvidace jiných zájmových skupin, případně konkurence, nemám jiné vysvětlení,nežli spolek ktreténů. Je jasné, že velkohubně avizované dodatečné změny a úpravy, nikdy na řadu již nepříjdou, jenom snad další reklamo lejna a špioni přes cookies, to jsou zřejmě ochotni poskytovat. Za moje prachy již ale ne.
Klientela se prostě vybuduje stejně jako v době začátků Aukra, když bylo hezky lidské a mělo holou prdel. Chystám se na poslední aukci na Aukru za 1Kč, nabídnu pozvání na Auktivu :) až zpracuji nějakou tu nabídku zde. Toto by mohlo udělat více přeběhlíků, tím by se sem mohla částečně část lidí nasměrovat. Jinak to bude chtít čas, ale neproměškat lhůtu ustálení vod. Mějte se´. J.S.
GeorgSl


 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 úno 2011 21:20

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod Gomodely » 11 zář 2017 13:40

Taky se přidáváme, na Aukru jsme prodávali plastikové modely spoustu let. Z nového Aukra jsme měli obavu, ale že to dojde to takového stavu, nás nenapadlo. Dá to spoustu práce, než to zase všechno vystavíme, ale snad to dobře dopadne. Na Aukru jsme používali nick Vikt284. Teď nás najdete jako Gomodely.
Gomodely


 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 zář 2017 13:33

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod Krakovec » 12 zář 2017 16:29

Přeji dobrý den, také se hlásím, mám účet nachystaný na známky, ale ještě jsem se k tomu nedostala, není času. Chtěla bych pozvat Aukráky na NewAuction.cz, tedy kdo tam ještě není...pracuje se s tím skvěle. Trochu jsem pátrala, v tomto článku se píše o paní Aliji Burjakovové - http://www.lidovky.cz/lednicky-i-pionyr ... ranici_ele

to je tady tato sympatická paní - - https://www.youtube.com/watch?v=SMEkWU9ohPc

před dvěma lety byl zavřen aukční portál Molotok.ru, o tom rozhodl největší akcionář jihoafrický Naspers - https://www.vedomosti.ru/technology/art ... krivaetsya

kde byla ředitelkou v kategorii Antikvariát a Sběratelství paní Burjakovová, takže ona je nyní komerční ředitelkou NewAuction.cz, portál je výborně připravený, problémy si dělají dycinky lidi mezi sebou, tak já bych se toho nebála.
Krakovec


 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2017 08:32

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod centrala-a » 12 zář 2017 17:36

Taky se hlásíme, na aukru jsme nejspíš nadobro skončili. Včera spustili manažer prodeje a je to stejný průšvih jako celý zbytek aukra : k uzoufání pomalé a plné chyb, vůbec se to nedá použít. To byla poslední kapka.
centrala-a


 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 srp 2017 13:52

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod keporkakw » 16 zář 2017 17:19

Pokud jste se podrobněji podívali na nové Aukro, a na Newauction, tak jste si mohli všimnout stejné chyby.
V položce Sběratelství je podpoložka Ostatní zlaté mince, ale má být pouze Ostatní. Upozornil jsem na to systémovou podporu, ale nic se nestalo.
Ani odpověď, ani náprava.
Předpokládám, že se ze strany Newauction jedná o neseriozní jednání a že česká verze je zcizena Aukru.
keporkakw


 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 říj 2010 21:19

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod Krakovec » 16 zář 2017 20:32

keporkakw píše:Pokud jste se podrobněji podívali na nové Aukro, a na Newauction, tak jste si mohli všimnout stejné chyby.
V položce Sběratelství je podpoložka Ostatní zlaté mince, ale má být pouze Ostatní. Upozornil jsem na to systémovou podporu, ale nic se nestalo.
Ani odpověď, ani náprava.
Předpokládám, že se ze strany Newauction jedná o neseriozní jednání a že česká verze je zcizena Aukru.



Zdravím, tak jsem to prohlížela, na - https://newauction.cz/new_offer - to tak je, je tam chyba, místo Ostatní tam mají Ostatní zlaté mince, ale dál už to pokračuje správně, ale na Aukru jsem nic takového nenašla, tam je to rozděleno správně -
Ostatní sběratelské předměty, tak jak to bylo předtím. Tak žádnou paniku, NewAuction.cz je vytvořen pro české uživatele, rozdělení kategorií je na Aukru veřejné, jak jinak byste to chtěl všechny ty položky rozdělit. A pak, sami píší, že rozhraní je podobné jako na Aukru. A to, že je tam chyba, tak to je snad o tom, že to tak docela okopírované není. Sami jste volali po konkurenci, tak ji tady máte, šlape perfektně a ještě reptáte, však oni to opraví.
Krakovec


 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2017 08:32

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod keporkakw » 17 zář 2017 15:36

31.8. jsem poslal následující e-mail
support@newauction.cz
Dotaz
Zarazila mne v kategorii Sběratelství podpoložka

"Ostatní zlaté mince" místo jen "Ostatní"

To jste opsali z Aukra i s chybou?

Ztrácím důvěru v něco, co začíná krádeží duševního vlastnictví někoho jiného...


Odpovědi jsem se nedočkal...
keporkakw


 
Příspěvky: 6
Registrován: 17 říj 2010 21:19

Re: Přeběhlíci z Aukra.......hlašte se ať víme kolik nás tu je..

Příspěvekod Krakovec » 17 zář 2017 21:15

keporkakw píše:31.8. jsem poslal následující e-mail
support@newauction.cz
Dotaz
Zarazila mne v kategorii Sběratelství podpoložka

"Ostatní zlaté mince" místo jen "Ostatní"

To jste opsali z Aukra i s chybou?

Ztrácím důvěru v něco, co začíná krádeží duševního vlastnictví někoho jiného...


Odpovědi jsem se nedočkal...



... ale chlapče, jen jestli to nebylo naopak, Aukro stavělo na zelené louce a oni to od něho okopírovali? V Rusku to běží již 2 roky - http://newauction.ru/listing/offer/koll ... anie-48341 a nové Aukro se tomu náramně podobá - https://aukro.cz/sberatelstvi


a ještě něco, v článku dost kecají: "....došlo k nedorozumění – zrušena byla služba Aukroshop, která umožňovala nahrávat neomezený počet obrázků zdarma" - přeci každý ví, že počet obrázků je max 8 (nemluvím o těle nabídky) - http://tyinternety.cz/e-commerce/vaclav ... -za-sebou/
Krakovec


 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2017 08:32

Další

Zpět na Kecárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron