Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Blacklist

Novinky na Auktiva.cz

Moderátor: auktiva

Re: Blacklist

Příspěvekod Diatreta » 24 bře 2012 20:47

Ďáblíku, to by asi nešlo - jsou autorská práva a já je nevlastním, jsem jen jakýsi nástroj v tom videu - to je vlastně majetek někoho jiného a to respektuji. Jinak na přání dělám často, ale momentálně nemám surovinu na věci, do kterých by bylo možné narýt nějaké přání a pokud něco takového budu tady mít, tak nabídku dám do popisu - klídek... Popravdě toho mám momentálně docela nad hlavu. A raděj končím - téma je blacklist, tak pa.
Diatreta


 
Příspěvky: 55
Registrován: 10 lis 2011 13:17

Re: PODVODNICE NA AUKTIVA.CZ :O(

Příspěvekod Lenufka » 22 kvě 2012 13:57

AHOJKY, OSOBA MĚ KONTAKTOVALA, ŽE PRODÁVÁ DOMEČEK SMOBY (2PATROVÝ) ZA 7000 VČETNĚ POŠTOVNÉHO, PROSILA JSEM NA DOBÍRKU, ALE BOHUŽEL ODMÍTALA S TÍM, ŽE MÁ ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI, JÁ JSEM TEDA SOUHLASILA A NAKONEC MI POSLALA Č.Ú. 2237625163/0800, JMENO A KDYBYCH SI TO NEVYGOOGLOVALA, ASI BYCH BYLA DALŠÍ OKRADENOU, TAKŽE SE I PŘEDTSAVOVALA JAKO ONDREJIKOVA, NA http://WWW.AUKTIVA.CZ MÁ VEDENÝ ÚČET POD O.KRISTYNA, EMAIL: o.jana64@seznam.cz, číslo účtu paní KRISTÝNY lukaškové je stejné, zaslala mi ho!!! PRÝ ŽE JE V NEMOCNICI S DCEROU, TELEFON MI NECHTĚLA DÁVAT, ALE NAKONEC DALA: 608297936 !!! DÁVEJTE SI POZOR!!!

MOC DĚKUJI TOMUTO PORTÁLU A LIDEM, KTEŘÍ TADY SVÉ ZKUŠENOSTI S PODVODNÍKY MAJÍ, URČITĚ DOPORUČUJI, PROTOŽE BYCH BYLA DALŠÍ OKRADENOU!!! PONAUČENÍ? NIKDY NEZASÍLEJ PENÍZE DŘÍVE POKUD SE JEDNÁ O VYSOKÉ ČÁSTKY, IKDYŽ TO MOC CHCEME!!!
Lenufka


 
Příspěvky: 2
Registrován: 14 kvě 2012 15:28

Předchozí

Zpět na Novinky & oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron