Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Nová Auktiva 2.0

Novinky na Auktiva.cz

Moderátor: auktiva

Nová Auktiva 2.0

Příspěvekod auktiva » 20 srp 2010 07:30

Dobrý den,
Rádi bychom Vám představili to, na čem celý náš tým pracoval několik posledních týdnů a tím je nová podoba našeho serveru.

Auktiva dostala nový vyzrálejší vzhled, který byl navržen pro jednodušší ovládání a vychází ze zaběhnutých tradic na internetových aukcích. Vzhled tak trochu ztratil svou osobitost, ale věříme, že pomůže hlavně nováčkům se lépe orientovat.

Nový není ale jen vzhled. Bylo přepsáno několik tisíc řádků kódu. Některé části byly upraveny, jiné opraveny či přepsány aby vyslyšeli Vaše potřeby. Zásadní změny:

Byl změněn systém hodnocení. Do této doby se více hodnocení od stejného uživatele během 1 měsíce počítalo jen jako jedno (první udělené). Nyní se tato doba zkracuje na týden (počítají se kalendářní týdny). Stávající hodnocení bylo přepočítáno zpětně podle tohoto schématu.

U hodnocení přibyla i další položka: počet komentářů (vede zdedoalt s 422 komentáři), která kupujícím napoví více o aktivitách prodejce.

Na hlavní stránce se změnilo box Top prodejce, nově se nepočítá podle počtu vystavených aukcí, ale počtu prodaných aukcí za posledních 30 dní.

Byl předělán formulář pro zadávání aukcí. Doufáme, že je nyní přehlednější. Největší změnou je možnost přidání vodoznaku do fotografie: zaškrtněte políčko „Vložit do obrázku vodoznak“ před vložením fotografie. Další změnou je podbarvení položek ve výběru kategorie: kategorie, kam lze aukci vystavit, jsou podbarveny žlutě.

Byl změněn formulář pro udílení komentářů. Doufáme, že nyní splní více Vaše požadavky.

Můj účet, jakožto samostatná komponenta, výraznými změnami neprošel, dojde na něj ale v nejbližší době.

Uvítáme jakékoliv nápady, případně hlášení chyb.

Hodně úspěchů při nákupu i prodeji
Auktiva Team
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Nová Auktiva 2.0

Příspěvekod ottoz2 » 20 srp 2010 10:52

dobrý den
v int. exploreru se mi hlavní stána zobrazuje natažená, plocha v pravo je prázdná, obsah je až pod adresáři.
ottoz2


 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 črc 2010 20:30

Re: Nová Auktiva 2.0

Příspěvekod auktiva » 20 srp 2010 12:04

Dobrý den,
omlouváme se, pro IE6 nebyly stránky testovány. Již by se mělo vše zobrazovat víceméně správně. Nicméně IE6 nedoporučujeme používát.

Pěkný den
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Nová Auktiva 2.0

Příspěvekod ottoz2 » 20 srp 2010 18:48

Zdravím, úprava vypadá pěkně , jsou ale nějaké nedostatky. Teď zrovna mi nejde hromadné opakování ani v Firefoxu ani v Opeře
v Opeře taká schází řádek můj účet - prodat - fórum - uživatelé - nápověda
ottoz
ottoz2


 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 črc 2010 20:30

Re: Nová Auktiva 2.0

Příspěvekod ottoz2 » 20 srp 2010 18:54

Nemohu opakovat ani jednotlivě (blesk) , pokud opakuji jako založit stejnou aukci nejde do čekajících.
ottoz2


 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 črc 2010 20:30

Re: Nová Auktiva 2.0

Příspěvekod auktiva » 20 srp 2010 19:23

Děkujeme za upozornění,
opakování by již mělo fungovat. Operu tu bohužel nemáme, budeme ji muset nainstalovat. V IE 7,8 Firefoxu, Chrome a Safari se vše zobrazuje korektně.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Nová Auktiva 2.0

Příspěvekod ottoz2 » 20 srp 2010 19:42

Děkuji za info , opakování OK
ottoz2


 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 črc 2010 20:30

Re: Nová Auktiva 2.0

Příspěvekod auktiva » 24 srp 2010 18:16

Dobrý den,
tak jsme otestovali Operu ve verzi 10.61 a vše se vykresluje správně. Jestli hlavčka stále zlobí, poprosíme o verzi prohlížeče, děkujeme
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23


Zpět na Novinky & oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron