Aukce

x -prac- Podmínky nákupu a informace

  • Číslo Aukce:
    1481679
  • Sledovat aukciSledovat
  • Poslat přátelůmDoporučit
  • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
 
Skončeno
Umístění
Náchod
547 01
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 19
Kladné hodnocení:
Registrován: 2016-10-29, Náchod
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
mPenize
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Běžná zásilka
Doporučená zásilka
Cenný balík
Mezinárodní
Poštovné sdělím na požádání
Doplňující informace
Osobní předání = jistota,
Poštovné ČR obyčejně +20Kč,
doporučeně +50Kč, atd.
Dobírka NE (nebo napište PŘEDEM).
Odešlu nejčastěji v Po a ve Čt.
U obyč.pošt.riziko nese kupující, lépe zvolit doporučené zaslání.

Podmínky prodejce

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukr.účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.
-
Nabízené věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minim.znalosti z oboru. Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším sám, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení pájením. Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.
-
Předat lze osobně, nebo potom zaslat obyčejně +20Kč (vzhledem k rozměrům ne vše), nebo lépe doporučeně +50Kč (zásilka je pojištěna a dohledatelná), případně balík.
Po nákupu mě sami kontaktujte e-mailem ohledně platby a dopravy (je to moje podmínka, viz. aut.e-mail z Auktivy, který obdržíte).
-
Nedaří se zakoupit, máte problém, nějaký dotaz? Napište mi na e-mail a podepište se.

Popis aukce

x -prac- Podmínky nákupu a informace

Zobrazeno: 1

Mé podmínky nákupu a důležité informace

Tyto podmínky jsou závazné, před nákupem se s nimi prosím seznamte a musíte s nimi souhlasit.
Pokud s něčím nesouhlasíte, kontaktujte mě před nákupem s vaším návrhem, třeba se domluvíme ...
Pokud tyto mé podmínky nebudou dodrženy a budou porušeny, nebo se kupující chová nekorektně, vyhrazuji si právo obchod zrušit.

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukromé účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.

Nabízené věci používám pro sebe, pro známé a objednávám u různých dodavatelů doma i v cizině a to o nějaký ten kus většinou navíc (i třeba abych získal výhodnější cenu, než pro 1 kus). A věci, které se mi líbí, nebo předpokládám, že by mohli zaujmout i ostatní, nebo které mi přebývají, tak nabízím i zde.

Něco vám v mé nabídce schází, máte nějaký zajímavý typ? Budu rád, když se podělíte a napíšete mi. Díky. Zajímavých věcí je moc a nemůžu mít přehled o všem ....

Před nákupem se prosím důkladně seznamte s popisem u zboží, informacemi, obrázky. Kdyby bylo něco nejasného, zeptejte se mě před nákupem. Případné vrácení a zaslání zpět je jen zbytečná komplikace pro vás, ale i pro mě.

Prohlížejte, vybírejte zboží. Ale na tlačítko -koupit- (nebo přihodit) klikněte pouze, že nákup myslíte vážně. Tzn. že zboží opravdu chcete a souhlasíte s mými podmínkami, tedy i že za zboží rychle zaplatíte. Nákup je závazný, případné zrušení (nebo nezaplacení) jsou pro mne jen komplikace, když nic jiného, rozhodí se počty kusů a ne vždy to jde vrátit zpět.

Produkty nabízím funkční s jasným popisem, skoro vše se snažím odzkoušet, abych měl jistotu, že než něco použiji já, nebo nabídnu ostatním, že to bude fungovat. U každé položky se snažím dám maximum informací, obrázků i mých zkušeností. A na rovinu informuji, pokud jsem se u výrobku setkal s nějakou záludností, nebo na co si dát pozor, abyste se vyvarovali zbytečných nepříjemností. Mám tam také informaci, zda je zboží nové/použité, funkční, nebo s nějakým problémem a zde je věc i mnou odzkoušená.

Dobře zvažte, kam a jak produkty použijete a namontujete. Zvažte rozumně riziko případného selhání produktu a udělejte vše pro to, abyste tomu předešli. Například při použití modulu zdroje k napájení nějaké vaší drahé elektroniky udělejte vše pro to, abyste třeba zamezili špičkám a přepětí v napájení, osadili případně pojistku, nebo ještě lépe nějakou ochranu, apod. Nemohu odpovídat a ani neodpovídám za případné škody, které by relativně levný zdroj ode mne mohl způsobit, kdyby selhal a udělal nějaké škody na připojeném drahém zařízení.

Dále upozorňuji na případné riziko ohledně bezpečnosti. Je třeba dodržet všechny elektrotechnické, ale i ostatní (třeba požární) předpisy a normy, nenesu žádnou odpovědnost ani riziko, pokud něco nebude dodrženo, za neodbornou montáž, ani za nevhodné použití produktu. Obzvláště si dávejte pozor, pokud je produkt připojen na síťové napětí, to musí provádět jen osoba s patřičnou elektrotechnickou kvalifikací.

Nabízené elektro věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minimální znalosti z oboru.

Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším sám, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení pájením. Záruku nelze poskytnout ale na vše, hlavně na součástky (aktivní), nebo na elektroniku (moduly), kde se bude těžko dokazovat, jak a za jakých okolností došlo ke zničení. Čili záruku nelze poskytnout úplně na vše, resp. kde se nedá 100% dokázat, že k případnému poškození nedošlo vinou kupujícího (nějakým špatným zapojením, postupem, atd...). Proto i ve svém, ale i vašem zájmu, si zboží (co lze) já sám vyzkouším, abych měl jistotu ... Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.

Vrácení zpět je možné po dohodě a pokud možno v co nejkratší době po nákupu. Ne vše lze ale vrátit. Pokud se domluvíme na vrácení produktu, je potřeba ho vrátit zpět v neporušeném, neopotřebovaném a 100% funkčním stavu, tak jak jsem to já odeslal vám (většinu věcí testuji, tedy vím, že jsem odeslal funkční zboží). Já si musím vrácenou věc zkontrolovat (nejenom vizuálně prohlédnout, ale vyzkoušet i na funkčnost) a pak případně vrátím peníze. Bohužel se mi už stalo, že jsem obdržel vrácenou věc nefunkční (Arduino a odpálených několik vstupů/výstupů). Pokud se jedná třeba o elektroniku, mé testování vrácené věci mě bude stát nějaký čas a mohu to zohlednit ve vrácené částce. Počítejte tedy prosím s tím, že nemusím proto vrátit 100% Kč, ale dle času zkoušení méně (obvykle většinou 75-100%). Pokud zjistím, že vrácená věc není 100% funkční, nemusím vrátit žádné peníze a mohu na vaše náklady zaslat zpět. Ve vrácené částce mohu i zohlednit, za jak dlouho po nákupu se mi zakoupená věc vrátí. Zaplacené poštovné samozř. nevracím (a to i když jste měli poštovné ode mne zdarma, neboli v ceně zboží, protože já poštovné při odesílání platím poště vždy).
Proto znovu apeluji, nakupujte s rozvahou, abyste nemuseli koupenou věc vracet zpět, je to pak jen zbytečná komplikace pro obě strany.

Podmínkou nákupu u mne je rychlá komunikace se mnou, i já se snažím rychle odpovídat. Při komunikaci se mnou se podepisujte celým jménem (anonymům neodpovídám). Při zakoupení musíte poskytnout platnou adresu, e-mail i mobil (nebojte, zbytečně nevolám, jen v případě nutnosti).

Stavy (počty kusů) se snažím udržovat aktuální (správné), přesto se může stát, že někdy nemusí přesně odpovídat skutečnosti. Počet kusů můžu mít více, než je uvedeno, nebo méně. Nabízené věci nabízím i na jiných místech, může se stát, že požadovanou věc shodou okolností zakoupí někdo jiný a jinde a já nestihnu upravit (snížit) počty, nebo se staví někdo osobně.

Po nákupu, nebo ještě lépe před nákupem, mě kontaktujte s informací, jakou používáte banku (z jaké banky budete platit). Já podle toho pošlu číslo účtu pro platbu. A když to bude možné, zaplaťte v rámci banky, bývá to pak nejrychlejší. A informujte sami mě o platbě (z jaké vaši do jaké mé banky platíte), ne vždy mi z banky přijde info.

Platbu prosím obratem, abych mohl i já rychle odeslat. Pokud nemíníte ihned zaplatit, abych platbu obdržel nejdéle další prac.den, nekupujte prosím, pouze napište. Určitě se nějak domluvíme. Pokud ale naklikáte nákup, mým zájmem je potom rychlost, ne aby se to zbytečně protahovalo.

Také mi napište, zda chcete osobní předání (což preferuji), nebo potom zaslat. Něco lze zaslat obyčejným dopisem za +20Kč (do tloušťky 2cm). Riziko ale nese kupující, zásilky nejsou poštou evidovány a pošta neručí za jejich dodání (v naprosté většině ale dojdou). Opak toho je zaslání doporučeně za +50Kč, zásilky jsou sledovatelné a pojištěné něco přes 700Kč. Dále lze zaslat jako balík, cenu sdělím individuálně podle váhy a rozměrů.
Zaslání na dobírku po mne prosím nepožadujte, mám s tím špatnou zkušenost. Navíc je dobírka pro vás daleko dražší (počítejte s částkou minimálně 100Kč). Pokud byste na dobírce trvali, kontaktujte mne před nákupem, ale počítejte s tím, že budu chtít dopředu uhradit alespoň poštovné, jedině potom udělám vyjímku s dobírkou.
Zaslání do zahraničí (to mi ale napište předem před nákupem prosím) - cenu sdělím individuálně.
Každou zásilku se snažím pečlivě zabalit a každou si před odesláním fotím.

Odesílám podle svého času a podle toho, kolik se mi toho sejde k odeslání. Snažím se co nejrychleji, nejčastěji v Po a ve Čt, ale může to být i jinak. Záleží i na velikosti objednávky, třeba při objednávce jen za 20Kč individuálně na poštu asi nepoběžím, nemám ji "za rohem" ....
Odkaz na sledovatelnou (doporučenou) zásilku mohu zaslat na vyžádání. Pokud zásilka nepřijde další prac.den po mém odeslání, napište si o něj (dříve to nemá smysl, stav zásilky na webu pošty je zobrazován se zpožděním).

Když zakoupenou věc obdržíte a budete spokojeni, budu rád, když mi udělíte pozitivní hodnocení (pokud kupujete přes web a hodnocení lze udělit). Já vám hodnocení udělím potom také. Pokud ale spokojeni nejste, nebo máte nějaký problém, nepište to prosím do komentářů, ale kontaktujte mě e-mailem, případně pak telefonem (SMS ne). Určitě se nějak domluvíme, mým zájmem je oboustranná spokojenost. Pokud to ale hned napíšete do komentáře, bude mne to mrzet a nebudu mít pak snahu cokoli řešit. I když skoro všechnu elektroniku zkouším, splést se může každý, i já (jsme jen lidé) a stát se může cokoli, je to jen "hloupá" elektronika ....

Pokud je cokoli nejasného, nebo máte nějaký dotaz, problém, napište mi na e-mail: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com a podepište se celým jménem. Anonymům a na nepodepsané, neslušné, nebo urážlivé vzkazy/dotazy, nebo na špatně míněné, nereaguji, nebo nemusím odpovědět.

Díky za váš čas a přečtení výše uvedených informací.

---

e-mail: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com

Mé nabídky (inzeráty): http://www.auktiva.cz/user/pavel1122334455/aukce , nebo kratší odkaz: http://foto.patisko.com/nab

Mé podmínky a informace: http://foto.patisko.com/info


 
  • Fotografie
K aukci nejsou přiřazeny žádné obrázky!
 
Aukce uživatele
Stránka vygenerována za: 0.591s    Server time index: 1511265996