Aukce

Převodník UART USB COM RS232 TTL CP2102 Arduino 10 adaptér

 • Číslo Aukce:
  1716538
 • Sledovat aukciSledovat
 • Poslat přátelůmDoporučit
 • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Kup Teď!
Koupit okamžitě za:
Kusů:
Kusů 7
Konec aukce
5 dní 1h 1540590900
26. 10. 2018. 23:55
Umístění
Náchod
547 01
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 51
Kladné hodnocení:
Registrován: 2016-10-29, Náchod
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
mPenize
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Běžná zásilka
Doporučená zásilka
Cenný balík
Mezinárodní
Poštovné sdělím na požádání
Doplňující informace
Osobní předání = jistota.
Poštovné obyčejně, doporučeně, balík a další info, viz. odkaz níže: -Mé podmínky nákupu-.
Dobírka NE (nebo napište PŘEDEM).
U obyč.pošt.riziko nese kupující, lépe zvolit doporučené zaslání, nebo balík.

Podmínky prodejce

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukr.účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.
-
Nabízené věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minim.znalosti z oboru. Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení. Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.
-
Předat lze osobně, zaslat obyčejně od +25Kč, nebo lépe doporučeně od +55Kč (je pojištěno), případně balík (přesnou cenu pošt.dle váhy a rozměrů sdělím vždy po nákupu).
HNED po nákupu mě sami kontaktujte e-mailem ohledně platby a dopravy (je to moje podmínka, viz.aut.e-mail z Auktivy, který obdržíte).
-
Nedaří se zakoupit, máte problém, nějaký dotaz? Napište mi na e-mail a podepište se.

Popis aukce

Převodník UART USB COM RS232 TTL CP2102 Arduino 10 adaptér

Zobrazeno: 4

Převodník UART USB COM RS232 TTL CP2102 Arduino 10 adaptér

 • USB - COM (RS232 TTL) převodník, nejen pro Arduino na programování, používá se často třeba na update firmware, atd....
 • čip: CP2102
 • signalizace LED: POWER, TXD, RXD    (LED POWER při neaktivní komunikaci po chvilce sama zhasíná, při aktivaci a komunikaci se zase rozsvítí)
 • napájeno z USB, výstupní napětí: 5V a 3,3V    (výstupní napětí 3,3V může dosahovat až 4,2V, počítejte s tím)
 • vyvedené signály na 6-ti pinový konektor (kolíky): DTR, RX, TX, +5V, +3V, GND   (kolíky nejsou naletované, musíte přiletovat)
 • USB2.0 - mikro USB konektor
 • pro připojení k PC je třeba USB kabel s mikro USB konektorem, tento kabel mám také v nabídce, můžete také zakoupit, nebo mi napište
 • podpora (ovladače pro)  Windows, MAC, Linux (stažení ovladačů - stačí hledat na internetu "cp2102 drivers")
 • provedení: SMD
 • rozměry DPS: cca. 22 x 16 mm
 • nový, nepoužitý, pouze mnou odzkoušený a funkční (jsem elektrotechnik, ne jen pouhý prodejce, většinu nabízených věcí používám sám a i proto kde to lze často zkouším každý kus, zkoušení se opravdu vyplatí)
 • obrázky jsou ilustrační
 • cena je za 1 ks  (samotný USB převodník + připojovací kolíky)
 • možná sleva, podmínkou získání slevy je před koupí mne kontaktovat s požadovaným počtem kusů a vaší cenou
 • zboží mám skladem, odesílám obratem po platbě, nebo osobní předání
 • toto zboží lze zaslat obyčejně (bez záruky pošty na dodání, riziko nese kupující), nebo lépe doporučeně (odpovědnost nese pošta), případně balíkem a poštovné za celý nákup platíte jen jedno, více >>zde<> (ceny a další info)
 • platbu prosím obratem, abych mohl i já rychle odeslat; napište jako máte banku, po nákupu e-mailem zašlu číslo účtu pro platbu (mám: FIO, AirBank, ČSOB/Pošt.spoř., Česká spoř., mBank, KB, EquaBank, UniCreditBank)
 • před zakoupením/přihozením se zde nejdříve důkladně seznamte se všemi informacemi a dále i s mými >>podmínkami<< (zakoupením se vším souhlasíte, jinak nekupujte)
 • v případě nejasností, dotazu mne kontaktujte e-mailem: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com, rád vám odpovím a až potom nakupte (odpovídám na všechny podepsané  dotazy celým jménem)
 • zde uvedené počty kusů berte prosím orientačně (nemusí přesně odpovídat), věci používám pro sebe nebo mohu prodat jinde (a nestihl jsem snížit zde uvedený počet), nebo ani nemusí být počet konečný (napište mi, pokud požadujete více, pokud mám, tak přidám a vystavím, případně sdělím, kdy budu mít další)
 • k modulu mohu ještě přidat propojovací kabel 20cm F-F 1 sadu (sada se zde = 5ks, obrázek dále) za 5 Kč, v případě zájmu mi to napište
 • dále nabízím i ostatní propojovací kabely, i jiné varianty USB převodníků a hlavně Arduino moduly, k tomuto převodníku ideálně Arduino Pro Mini ATmega328 i ATmega168, vše za přijatelnou cenu ;-) 
 • a nabízím i další z mého pohledu zajímavé věci, mrkněte na ostatní mé nabídky zde na Auktiva.cz 
 • pokud chcete podpořit mě i tento server Auktiva.cz a nejste zde zatím zaregistrováni, můžete pomocí toho odkazu tak učinit a pak zde i případně cokoli zakoupit ... :-) díky
 • nejsem žádný podvodník, který se schovává za internet, proto preferuji i osobní převzetí (případně zašlu poštou), zde si můžete prohlédnout mé hodnocení třeba na Aukru

 

Poznámka:

Tento (nebo podobné převodníky) doporučuji, jsou ideální pro programování modulů Arduino Pro Mini a podobných. Jsou právě potřeba signály DTR (což je pro Adruino vlastně RESET), RXD, TXD, +5V a GND. Pokud použijete levnější variantu převodníku jen s RXD a TXD bez DTR, musíte RESET na Arduinu dělat ručně, což je nespolehlivé a nepraktické. Proto se vyplatí tento modul, i s vyvedeným DTR (RESETem).

převodník

 

----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----

 

 Ukázka připojení tohoto USB převodníku přímo k modulu Arduino Pro Mini (ověření funkčnosti převodníku - nahrán program do Arduina) 

 

převodník

 

--- 

 

propojovací kabel 20cm 1P-1P

  K modulu mohu ještě přidat propojovací kabel 20cm F-F 1 sadu (sada se zde = 5ks vodiče) za 5 Kč, v případě zájmu mi to napište   

 

 

  A k těmto propojovacím kabelům doporučuji Dupont kryty konektorů (vícenásobné), lépe a rychleji se to potom nasazuje, než po jednotlivých pinech. Kryt lze z kabelu jednoduše (třeba pomocí špendlíku) sundat a nasadit jiný. Stačí si o ně napsat, nebo je vyhledat v jiné mé nabídce.  

Dupont

 

 Dupont

 

  ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----

 

 Ukázka připojení jiného USB převodníku se stejným IO (také nabízím)  

 

USB COM

----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----

 

 A ukázky připojení jiných USB převodníků přímo k modulu Arduino Pro Mini (také nabízím) :

 

USB COM

 

USB COM

 

USB COM

 

USB COM

 

převodník

 

USB COM

 

 

 

 

Děkuji za zájem a shlédnutí stránky s tímto produktem i za případný nákup tohoto, či jiného nabízeného zboží. V případě dotazů mne kontaktujte e-mailem Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com

*** Zákaz používání a kopírování textů, i částí textů a obrázků bez mého souhlasu. ***

 
Aukce uživatele
Stránka vygenerována za: 0.255s    Server time index: 1540155259