Aukce

Výkonná SMD LED 1W 100-120lm bílá

 • Číslo Aukce:
  1717011
 • Sledovat aukciSledovat
 • Poslat přátelůmDoporučit
 • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Kup Teď!
Koupit okamžitě za:
Kusů:
Kusů 52
Konec aukce
5 dní 23h 1556142900
24. 04. 2019. 23:55
Umístění
Náchod
547 01
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 60
Kladné hodnocení:
Registrován: 2016-10-29, Náchod
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
mPenize
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Běžná zásilka
Doporučená zásilka
Cenný balík
Mezinárodní
Poštovné sdělím na požádání
Doplňující informace
Osobní předání = jistota.
Poštovné obyčejně, doporučeně, balík a další info, viz. odkaz níže: -Mé podmínky nákupu-.
Dobírka NE (nebo napište PŘEDEM).
U obyč.pošt.riziko nese kupující, lépe zvolit doporučené zaslání, nebo balík.

Podmínky prodejce

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukr.účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.
-
Nabízené věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minim.znalosti z oboru. Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení. Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.
-
Předat lze osobně, zaslat obyčejně od +25Kč, nebo lépe doporučeně od +55Kč (je pojištěno), případně balík (přesnou cenu pošt.dle váhy a rozměrů sdělím vždy po nákupu).
HNED po nákupu mě sami kontaktujte e-mailem ohledně platby a dopravy (je to moje podmínka, viz.aut.e-mail z Auktivy, který obdržíte).
-
Nedaří se zakoupit, máte problém, nějaký dotaz? Napište mi na e-mail a podepište se.

Popis aukce

Výkonná SMD LED 1W 100-120lm bílá

Zobrazeno: 63

Výkonná SMD LED 1W 100-120lm bílá

 

Udávané parametry dodavatele (výrobce) a moje další info:

 • výkon (příkon) : 1 W - dioda je předurčena k montáži na chladič !

 • jmenovité napětí na diodě : 3,2 - 3,4 V

 • proud: 300 mA

 • světelný tok: 100 - 120 lm
 • barva: Bílá (6000 - 6500 K) - White
 • rozměry - viz obrázek níže

 • životnost: > 100 000 hodin

 • nový, nepoužitý, pouze mnou odzkoušený a funkční (jsem elektrotechnik, ne jen pouhý prodejce, většinu nabízených věcí používám sám a i proto kde to lze často zkouším každý kus, zkoušení se opravdu vyplatí)
 • obrázky jsou ilustrační
 • cena je za 1 ks
 • možná sleva, podmínkou získání slevy je před koupí mne kontaktovat s požadovaným počtem kusů a vaší cenou
 • zboží mám skladem, odesílám obratem po platbě, nebo osobní předání
 • toto zboží lze zaslat obyčejně (bez záruky pošty na dodání, riziko nese kupující), nebo lépe doporučeně (odpovědnost nese pošta), případně balíkem a poštovné za celý nákup platíte jen jedno, více >>zde<> (ceny a další info)
 • platbu prosím obratem, abych mohl i já rychle odeslat; napište jako máte banku, po nákupu e-mailem zašlu číslo účtu pro platbu (mám: FIO, AirBank, ČSOB/Pošt.spoř., Česká spoř., mBank, KB, EquaBank, UniCreditBank)
 • před zakoupením/přihozením se zde nejdříve důkladně seznamte se všemi informacemi a dále i s mými >>podmínkami<< (zakoupením se vším souhlasíte, jinak nekupujte)
 • v případě nejasností, dotazu mne kontaktujte e-mailem: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com, rád vám odpovím a až potom nakupte (odpovídám na všechny podepsané  dotazy celým jménem)
 • zde uvedené počty kusů berte prosím orientačně (nemusí přesně odpovídat), věci používám pro sebe nebo mohu prodat jinde (a nestihl jsem snížit zde uvedený počet), nebo ani nemusí být počet konečný (napište mi, pokud požadujete více, pokud mám, tak přidám a vystavím, případně sdělím, kdy budu mít další)
 • v nabídce mám chladiče, drivery k těmto LED, i jiné LED a nabízím i další z mého pohledu zajímavé věci, mrkněte na ostatní mé nabídky zde na Auktiva.cz 
 • pokud chcete podpořit mě i tento server Auktiva.cz a nejste zde zatím zaregistrováni, můžete pomocí toho odkazu tak učinit a pak zde i případně cokoli zakoupit ... :-) díky
 • nejsem žádný podvodník, který se schovává za internet, proto preferuji i osobní převzetí (případně zašlu poštou), zde si můžete prohlédnout mé hodnocení třeba na Aukru

 

 

Upozornění:

Dioda se zahřívá, je bezpodmínečně nutné ji dostatečně chladit, jinak hrozí její rychlé zničení.

K diodám nabízím i chladič (chladící podložku), na který se LED přiletuje a přilepí, mrkněte na ostatní mé nabídky.

Zkouším náhodně nějaké kusy, zda jsou diody funkční. Na závažné problémy jsem nenarazil. Pokud požadujete před odesláním vyzkoušet každý kus, za menší příplatek mohu otestovat. Je potřeba mi napsat a dohodnout se před nákupem.

Změřený skutečný proud se pohybuje v rozmezí přibližně 0,25 - 0,45A, nejčastěji kolem udávaných 0,3A.

Jsou to normální, běžné a funkční 1W diody a pokud nepřeženete vstupní napětí a hlavně, pokud je nenecháte přehřát, budou jistě dobře sloužit.

Udávanou životnost výrobcem/dodavatelem nemám jak ověřit a docela by mne zajímalo, či tomu tak opravdu je, 100 tis. hodin svícení .... ? Je to asi přehnané ....

Životnost se dá výrazně prodloužit, pokud nebudete diody využívat do mezních parametrů napětí, ale pokud necháte nějakou rezervu. A naopak, životnost výrazně zkrátíte, pokud budete diodu připojovat na plné mezní napětí, nebo ještě na větší.

Zveřejněné parametry a moje měření a zkušenosti berte jako fakt, uvádím a říkám vše na rovinu. A dobře si rozmyslete, zda vám budou LED vyhovovat, tedy zda je zakoupit. Pokud vám to nevyhovuje, nekupujte, nebo kupte jinde (kde v této cenové relaci nebo i dráž dostanete LED nejspíš podobné/stejné, pouze bez informace předem).

 

LED

LED

LED

 

- ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ...

 

Pojmenování (označení) bílé se dá interpretovat různě a každý si to i značí odlišně, rozhodující je ale teplota v Kelvinech.

Dá se to dělit i do více skupin (třeba do pěti), já nabízím tyto 3 druhy (skupiny) bílých LED.

 

LED

 

- ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ...

 

 

   Chladič k těmto LED a teplovodivé lepidlo, mám také v nabídce ...    

 

chladič

lepidlo

 

 

- ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ...

 

 

 

 

   Ukázka driverů k těmto LED, barevné LED, LED optika, mám také v nabídce ...    

 

LED

 

LED

 

LED

 

LED

 

LED

 

LED

 

LED

 

LED

 

LED

 

 

 

 

- ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ...

 

   Ukázka výkonnějších LED, mám také v nabídce ...    

 

LED

 

 

- ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ... - ...

 

 

 

 

Děkuji za zájem a shlédnutí stránky s tímto produktem i za případný nákup tohoto, či jiného nabízeného zboží. V případě dotazů mne kontaktujte e-mailem Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com

*** Zákaz používání a kopírování textů, i částí textů a obrázků bez mého souhlasu. ***

 
Aukce uživatele
Prodané předměty
Uživatel Kusů Cena Datum
5
07. 01. 2019. 10:34
Stránka vygenerována za: 0.07s    Server time index: 1555626076