Aukce

Wattmetr Voltmetr Ampérmetr Elektroměr 230V 20A měřič 1

 • Číslo Aukce:
  1306880
 • Sledovat aukciSledovat
 • Poslat přátelůmDoporučit
 • Sdílet na facebookuSdílet
Více obrázků
Kup Teď!
Koupit okamžitě za:
Kusů:
Kusů 3
Konec aukce
Skončeno 1558562100
22. 05. 2019. 23:55
Umístění
Náchod
547 01
Možnost osobního předání
Stav předmětu Nové
Poštovní adresa byla ověřena
Počet hodnocení: 63
Kladné hodnocení:
Registrován: 2016-10-29, Náchod
Platba & Náklady na dopravu
Způsoby platby
Hotově při předání
Bankovním převodem
mPenize
Poštovné & Dodání
Osobní předání
Běžná zásilka
Doporučená zásilka
Cenný balík
Mezinárodní
Poštovné sdělím na požádání
Doplňující informace
Osobní předání = jistota.
Poštovné obyčejně, doporučeně, balík a další info, viz. odkaz níže: -Mé podmínky nákupu-.
Dobírka NE (nebo napište PŘEDEM).
U obyč.pošt.riziko nese kupující, lépe zvolit doporučené zaslání, nebo balík.

Podmínky prodejce

V inzerátech nabízím použité, nebo nové přebývající věci a to pouze pro soukr.účely, ne pro podnikání, nebo k dalšímu prodeji !
Doklad většinou nemám, tedy ani nemohu poskytnout. Berte to prosím v potas, jinak nekupujte.
-
Nabízené věci jsou určeny převážně elektrotechnikům, je třeba tomu rozumět, mít alespoň minim.znalosti z oboru. Záruku na nové zboží dám na odzkoušení, ale jelikož skoro vše zkouším, vím tedy, že jste obdrželi věc funkční. Záruku nelze uznat, kde nebyly dodrženy zásady používání, parametry, nebo třeba při opotřebení. Ale všem se snažím vyjít vstříc, kdyby něco, napište.
-
Předat lze osobně, zaslat obyčejně od +25Kč, nebo lépe doporučeně od +55Kč (je pojištěno), případně balík (přesnou cenu pošt.dle váhy a rozměrů sdělím vždy po nákupu).
HNED po nákupu mě sami kontaktujte e-mailem ohledně platby a dopravy (je to moje podmínka, viz.aut.e-mail z Auktivy, který obdržíte).
-
Nedaří se zakoupit, máte problém, nějaký dotaz? Napište mi na e-mail a podepište se.

Popis aukce

Wattmetr Voltmetr Ampérmetr Elektroměr 230V 20A měřič 1

Zobrazeno: 913

Vestavný modul (měřič spotřeby energie) 230V 20A 6,6kW

Wattmetr Voltmetr Ampérmetr Elektroměr

 • Vestavný modul - Wattmetr s podsvíceným LCD displejem a ovládacími tlačítky
 • napětí jednofázové AC 80 - 270 V , 45 - 65 Hz
 • proud 20 A   (limitní 30 A)
 • výkon max. 6600 kW (pro 30A)
 • modul měří a zobrazuje: výkon W, napětí V, proud A, energii kWh, čas spotřeby h:m
 • zobrazované napětí 80,00 - 270,00 V
 • zobrazovaný proud 0,00 - 99,99 A  (teoreticky, normálně max. 20 A, případně až 30 A)
 • zobrazovaný výkon 0,0 - 9000 W
 • zobrazovaná energie 0,00 - 9999,99 Wh (stav počítadla energie je zapamatován i při odpojení od napětí)
 • zobrazovaný čas 0 - 9999,59 h,m (stav počítadla času je zapamatován i při odpojení od napětí)
 • vzhledem k připojování modulu na síťové napětí je modul určen pouze pro lidi s vyhl.50, nutno dodržet bezpečnost, modul je galvanicky zapojen do sítě, případné riziko si nese kupující, nebo kdo ho zapojí
 • pozor na správné zapojení svorek, nesmí se prohodit proudové a napěťové svorky !
 • rozměry - viz. dále obrázky
 • nový, nepoužitý, pouze mnou odzkoušený a funkční (jsem elektrotechnik, ne jen pouhý prodejce, většinu nabízených věcí používám sám a i proto kde to lze často zkouším každý kus, zkoušení se opravdu vyplatí)
 • obrázky jsou ilustrační
 • cena je za 1 ks  (wattmetr 20 A)
 • možná sleva, podmínkou získání slevy je před koupí mne kontaktovat s požadovaným počtem kusů a vaší cenou
 • zboží mám skladem, odesílám obratem po platbě, nebo osobní předání
 • toto zboží lze zaslat vzhledem k tloušťce pouze doporučeně (odpovědnost nese pošta), případně balíkem a poštovné za celý nákup platíte jen jedno, více >>zde<> (ceny a další info)
 • platbu prosím obratem, abych mohl i já rychle odeslat; napište jako máte banku, po nákupu e-mailem zašlu číslo účtu pro platbu (mám: FIO, AirBank, ČSOB/Pošt.spoř., Česká spoř., mBank, KB, EquaBank)
 • před zakoupením/přihozením se zde nejdříve důkladně seznamte se všemi informacemi a dále i s mými >>podmínkami<< (zakoupením se vším souhlasíte, jinak nekupujte)
 • v případě nejasností, dotazu mne kontaktujte e-mailem: Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com, rád vám odpovím a až potom nakupte (odpovídám na všechny podepsané  dotazy celým jménem)
 • zde uvedené počty kusů berte prosím orientačně (nemusí přesně odpovídat), věci používám pro sebe nebo mohu prodat jinde (a nestihl jsem snížit zde uvedený počet), nebo ani nemusí být počet konečný (napište mi, pokud požadujete více, pokud mám, tak přidám a vystavím, případně sdělím, kdy budu mít další)
 • nabízím i jiné varianty (wattmetry s transformátorem i bez, ale i jiné měřáky) a další z mého pohledu zajímavé věci, mrkněte na ostatní mé nabídky zde na Auktiva.cz 
 • pokud chcete podpořit mě i tento server Auktiva.cz a nejste zde zatím zaregistrováni, můžete pomocí toho odkazu tak učinit a pak zde i případně cokoli zakoupit ... :-) díky
 • nejsem žádný podvodník, který se schovává za internet, proto preferuji i osobní převzetí (případně zašlu poštou), zde si můžete prohlédnout mé hodnocení třeba na Aukru

Pěkně provedený měřič spotřeby, krásný velký přehledný displej, dobře čitelný, s pěkným modrým podsvícením, které lze i vypnout. Výborně čitelný je i při vypnutém podsvícení. Přepínání zobrazovaných údajů se provádí jednoduše tlačítky UP, DOWN. Načítaný čas i naměřená energie je zapamatována i při odpojení modulu z napětí. A tyto údaje lze ručně vynulovat. Aktuální zobrazení displeje a zapnutí/vypnutí podsvícení je také zapamatováno i při odpojení napětí. Tento modul se vyznačuje jednoduchým zapojením a také jednoduchým zabudováním do připraveného montážního otvoru.

 

Tento modul je určen pro střídavé napětí sinusového průběhu. Pokud ho budete připojovat třeba za UPS, tak jedině s normálním sinusovým průběhem, zkoušel jsem ho připojit k obyčejné UPS, z které zdaleka neleze sinusový signál a v modulu se pak nadměrně přehřívá napájecí RC článek (pod krytem). To bude ale problém každého podobného měřáku, i zásuvkového, jenom to nemusíte zjistit okamžitě jako u tohoto (po jednoduchém sundání krytu), protože se k součástkám nedostanete (jsou skryté uvnitř) a zjistíte to většinou pozdě, až když se z něj začne kouřit ....

 

Pokud by vám vadilo, že wattmetr neměří od nulového napětí, tak i to se s těmito wattmetry, které nabízím já, dá. Ideální třeba i k použití k autotransformátoru, kde je potřeba měřit a zobrazovat od 0V do 250V. Úprava není složitá, pokud byste si nevěděli rady, po nákupu poradím, jak na to.

 

 

 

 

wattmetr

 

wattmetr

wattmetr

 

wattmetr 

 

wattmetr

 

wattmetr

 

wattmetr

 

 

wattmetr

 Doporučené zapojení  (prohození vstup/výstup a nemá vliv na zobrazované údaje, ukazuje to stejně, žádné záporné, nebo jinak odlišné údaje, když proud teče obráceně, pouze pak měříte a zobrazujete i vlastní spotřebu wattmetru) 

 

  

---- ---- -----

 

  Ukázky zapojení a zobrazování hodnot na displeji, na fotkách je ale wattmetr 100A (i s transformátorem), který mám také v nabídce a fázový triakový regulátor připojený za wattmetr   

 

 wattmetr

 

wattmetr

 

wattmetr

 

wattmetr

 

wattmetr

 

wattmetr

   Zde vypnuté podsvícení, čitelnost také vynikající ....   

 

 

--- --- ---

 

 

   A ukázka jiného typu, také nabízím ....    

 

LED

LED

 

 

--- --- ---

 

Pokud byste potřebovali podobný wattmetr, ale na stejnosměrný proud (DC 100V, s přídavným bočníkem), můžete se na mne obrátit. Ten mohu dodat na dotaz. Hodí se třeba ve spojení s akumulátorem, apod. Cenově vychází trošku dráž, je ale lepší, než podobné LED měřáčky, které mám také v nabídce. Ale přesnost bočníku může trochu zhoršit celkovou přesnost měření (ne vždy je bočník ideálně zkalibrován).

 

--- --- ---

 
 
 

 

.

Děkuji za zájem a shlédnutí stránky s tímto produktem i za případný nákup tohoto, či jiného nabízeného zboží. V případě dotazů mne kontaktujte e-mailem Pavel1122334455.Auktiva.cz@gmail.com

*** Zákaz používání a kopírování textů, i částí textů a obrázků bez mého souhlasu. ***

 
Aukce uživatele
Stránka vygenerována za: 0.142s    Server time index: 1566773647