Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Přenos hodnocení odjinud

Vaše návrhy a nápady

Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod Lampa69 » 30 kvě 2011 20:11

Zdravím, neuvažujete o možnosti nějak importovat hodnocení uživatele, kteřý přechází z jiného aukčního servru, například z aukra? Myslím že by to hodně lidí ocenilo - a hlavně si myslím, že z aukra bude hodně přeběhlíků. I já jsem jeden z nich. A 455 pozitivů by se hodilo ;)
Lampa69


 
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2011 13:17

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod auktiva » 30 kvě 2011 20:19

Dobrý den,
v tomto případě zde nastává několik problémů, které by bylo nutné vyřešit
1) Jak by se k tomu stavěli naši uživatelé, musela by u nich najít dostatečná opora. Například naši sběratelé přišli od konkurence a mají tam velice slušná hodnocení. U nás ale začínali od nuly.
2) Hodnocení u nás a u konkurence je jiné, 500 hodnocení na aukro.cz by u nás mohlo být třeba jen 300, oproti odklepnuto.cz třeba jen čtvrtina.
3) Jak ověříme, že se jedná opravdu o stejné uživatele a ne o podvodníka, který se za něj vydává? To by se dalo ale snad vyřešit přes stránku "O Mně".
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod DeathMetalist » 30 kvě 2011 22:55

V žádném případě... Pěkně všichni od nuly. Je tu jiný systém hodnocení a není jediný důvod si tahat body odjinud... ( a to říkám jako "majitel" 2725 bodů na Aukru)
DeathMetalist


 
Příspěvky: 5
Registrován: 23 kvě 2011 18:00

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod wendelyn » 31 kvě 2011 08:01

Mám na Aukru také hodně přes 1000 bodů,ale převádět je sem by mne v životě nenapadlo.Je to nefér vůči těm,kteří už si tady hodnocení bod po bodu sbírají a vlastně i vůči Aukru.Roste tady nový portál,zdrháme sem(já mám teprve nakročeno)protože věříme,že bude jiný než Aukro a je nesmysl si sem z Aukra cokoliv přenášet.Jen ať si tady každý vybuduje pozici hezky od nuly a podle systému Auktivy.
wendelyn


 
Příspěvky: 36
Registrován: 24 kvě 2011 05:25

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod Vratislav16 » 31 kvě 2011 17:59

Jsem také pro, budovat zde hodnocení od začátku. Spíš bych uvítal informaci v ( O MNĚ ) ... ,ale vím,že na ODKLEPNUTO
to stejně nikdo z mých partnerů nikdo nečetl. A to jsem tam měl 10300 hodnocení ! ! Takže stavějme zde každý svůj "dům od
základů ". Já si zakazníky sháním sám a vidíte to na mém hodnocení.Jsem důchodce a tak jednak je to pro mne zábava a také
nějaké přilepšení.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod auktiva » 31 kvě 2011 18:06

"O mně" u nás není schválně, stejně to čte málokdo a někteří "vykukové" tam schválně píší obchodní podmínky, které jsou pro kupujícího nevýhodné. Raději jsme zavedli podmínky prodejce, které jsou přiloženy ke každé položce a jsou tak všem na očích.

Do budoucna umožníme úpravu profilu, ale spíše decentně, aby se každý mohl tak trošku prezentovat světu.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod Lampa69 » 31 kvě 2011 19:18

Byl to jen nápad - tak mne hned nakamenujte. Vycházím z toho, co nabízí další konkurenční portál, ale tam je poměrně mrtvo.

Jen mně napadlo, že by to mohlo přilákat víc lidí z aukra, protože tam je to poslední dobou tragédie. Nemyslím obchody, ale přístup AT. Nebo spíš odstup... Škoda mluvit. Vždyť to znáte všichni.
Lampa69


 
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2011 13:17

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod auktiva » 31 kvě 2011 19:27

Víme, o kterém portálu mluvte, ale nám to připadá jako příživničení na jiných.

Tento portál jsme začali budovat jako odpověď na to, jak špatně se konkurence chová k uživatelům, jak nenaslouchá jejím požadavkům a potřebám. Možná jsme menší, možná tu budete muset začít od nuly, ale můžete se zapojit a vytvořit místo kde se Vám bude spokojeně obchodovat.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod Lampa69 » 31 kvě 2011 19:54

No už se snažím, mám první aukce.
Lampa69


 
Příspěvky: 8
Registrován: 29 kvě 2011 13:17

Re: Přenos hodnocení odjinud

Příspěvekod Vratislav16 » 31 kvě 2011 20:15

Nestačí mít první aukce , (přirovnání=) , je nutno nespoléhat na "jiné" , ale je dobré si vytvořit i systém "nadháněčů " do "krámu". Prostě při každé příležitosti partnerům a známým sdělovat, že existuje auktiva.
Vratislav16


 
Příspěvky: 856
Registrován: 19 led 2010 11:16

Další

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron