Auktiva.cz Můj účet Prodat Uživatelé Nápověda

Pro adminy

Vaše návrhy a nápady

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 08:42

biggles píše:Kluci fakt mluvíte s PC analfabetem, takže když nastavíte v mém účtu nějaké tlačítko , na které kliknu , a tím se mi nastaví automaticky reklama na váš server v mých odeslaných mailech, tak to bude pro nýmandy jako jsem já jednoduché, chci se zůčastnit partnerského programu a vydělávat na vás miliony a trošku vás podojit :D je to už jasné co chci, tak to udělejte nějak jednoduše pro blbce, jako jsem já :D :mrgreen:

Ještě dodám, že takových PC analfabetů je mezi námi víc, kteří by váš server zviditelnili ve svých odeslaných mailech, ale protože neví, jak na to, tak nemůžou a tak se připravují o korunky a vy o reklamu. Ne každý se k nevzdělanosti na PC přizná , jako já :D Jsem asi sebevrah, ale když něco nevím, nebo neumím, tak se zeptám a nestydím se za to :D :mrgreen:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod auktiva » 24 čer 2011 08:44

My něco vymyslíme
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 08:51

Díky , kdo se ještě přizná k tomu, že je PC analfabet a uvítal by to, o čem jsem tady psal ? Kdo je druhý po mě ? :D :) :mrgreen: :lol: :o :?:
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 09:01

Napadl mě reklamní slogan, který by jste mi tam dali :D JAK SE MÁTE ? JÁ DOBŘE, PROTOŽE NAKUPUJI A VYSTAVUJI NA AUKTIVĚ.CZ :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 09:05

biggles píše:Napadl mě reklamní slogan, který by jste mi tam dali :D JAK SE MÁTE ? JÁ DOBŘE, PROTOŽE NAKUPUJI A VYSTAVUJI NA AUKTIVĚ.CZ :D

Nebo Auktiva střelí (symbol revolveru) vaše aukce rychle a nabídkou se vám trefí do (symbol srdce) :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod auktiva » 24 čer 2011 09:05

Asi Vám rezervujeme místo tiskového mluvčího.
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 09:12

Na to nemám vzdělání, ale občas mě napadají reklamní slogany i s bilboardy. Mám kamaráda, který se podílel na té reklamě (vánoční) jak ten tatínek řeže vánoční stromek a ta holčička říká JÁ nemusím , já už ho vidím ... víte o co jde. No já mu řekl o mém nápadu na reklamu i s bilboardem a on mi řekl, že dělá v branži dlouho a takový nápad co jsem vyplodil já nýmand ho ještě nenapadl, bohužel je to nápad vhodný já nevím na minerálku, coca colu, kofolu, nevím jestli by to bylo aplikovatelné na Auktivu....
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 24 čer 2011 09:25

biggles píše:Na to nemám vzdělání, ale občas mě napadají reklamní slogany i s bilboardy. Mám kamaráda, který se podílel na té reklamě (vánoční) jak ten tatínek řeže vánoční stromek a ta holčička říká JÁ nemusím , já už ho vidím ... víte o co jde. No já mu řekl o mém nápadu na reklamu i s bilboardem a on mi řekl, že dělá v branži dlouho a takový nápad co jsem vyplodil já nýmand ho ještě nenapadl, bohužel je to nápad vhodný já nevím na minerálku, coca colu, kofolu, nevím jestli by to bylo aplikovatelné na Auktivu....

Říkal, že je velice vtipný v kombinaci s obrázkem na bilboardu a ptal se mě, proč se tím nechci živit, já odpověděl, že kdyby to byla práce a povinnost, tak bych to flákal a nic by mě nenapadlo :D Prostě to musí ze mě vypadnout a nesmí to být povinnost, abych se uživil. Stejně si myslím, že mi jen takzvaně podkuřoval, aby mi udělal radost :D
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod biggles » 26 čer 2011 08:03

Tak strážní andělé :D Co bude s tou mou žádostí o umístění vaší reklamy do mých odeslaných mailů ? :D Nebo jste se lekli, že za mé reklamní slogany, které jsou stejně jen výplody chorého mozku budu chtít nějaký bakšiš ? Nebojte nechci, tak co kluci bude něco ? Já vím, že máte křidýlka ulítaný a unavený, ale odpočívat můžete až se váš nebeský server rozjede, teď ne !!! :D :) :lol: Ale nějaké milionky bych uvítal za propagaci vašeho serveru na konkurenčních stránkách, viz. pokec, vlákno PROČ PLÁČETE ..., a nebo nechci nic, abych si vás nevyplašil a neulítli mě ....
biggles


 
Příspěvky: 423
Registrován: 15 čer 2011 19:30

Re: Pro adminy

Příspěvekod auktiva » 26 čer 2011 08:39

Samotna reklama neni problem, to si muzete vlastne udelat sam.

Pracujeme na trochu propracovanejsi sluzbe, snad jiz bude brzo
Obrázek
Uživatelský avatar
auktiva


 
Příspěvky: 1443
Registrován: 12 říj 2009 16:23

PředchozíDalší

Zpět na Náměty na nové služby a zlepšováky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron